0
clear
  • Најновите Чудни Работи Печатење на Жените Т кошула Смешно Блузи Бела Tshirt Повик Краток Ракав Tees Битник Девојка Облека D9-5#
  • -20%
  • -20%
Најновите Чудни Работи Печатење на Жените Т кошула Смешно Блузи Бела Tshirt Повик Краток Ракав Tees Битник Девојка Облека D9-5#

Најновите Чудни Работи Печатење на Жените Т кошула Смешно Блузи Бела Tshirt Повик Краток Ракав Tees Битник Девојка Облека D9-5

DEN 408.00
DEN 290.00

Достапност
Производот е достапен


Драг пријател, Нашиот Т маици се Азиските Големина
Ве молиме изберете ја вашата големина база на табелата подолу
(±1-2cm се разликува поради m anual мерење)
Драг пријател
Ве молиме ознака нашата продавница
Имаме екстра понуди за нашите стари клиенти
Информации За Производот
Состојба : 100% Сосема нов
Боја : Како што е прикажано
Големина : S M L XL XXL
Пакет : Индивидуално спакувани со пластична кеса
За Плаќање
1.Ние не сме одговорни за било обичај должност увоз даночни обвинет од страна на купувачите земји.
2.Ние прифаќаме Зачувам, Кредитна картичка, Western Union, Alipay
3.Ве молиме да ја плати во рок од 7days од цел
За Превозот
1.Ние брод надвор на стоки преку Ali Express Стандард за Испорака , можете исто така да изберете DHL, EMS ако итна.
2.Ние ќе брод за излез на стоки во 5-7 дена, стоката ќе пристигне во 5-35 работни дена зависи од вашиот превозот начин, дестинација и други фактори.
3.Имаме следење на број за вас по испраќање на стоката, можете да проверите вашиот пакет онлајн на било каде.
Гаранција и Гаранција
1.Ако не сте задоволни со стоката кога ја прими. Ве молиме контактирајте со нас и да се врати во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ако ја врати стоката, треба да се обрне враќање товар.
2.Ако примите недостатоци стоки, ние ќе ви даде нов, како и замена во вашата следна цел.
3.Ако постои некој проблем, ве молиме контактирајте прво, ние ќе се реши во разумен начин. Однапред ви благодариме за вашата corporation.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Се истакна :
1. Ние нудиме капка превозот услуга, исто така може да испрати слики да ви за препродава.
2. Ако на големо, pls контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена.

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
Moe Cerf
Материјал:
Модални,Полиестер,Spandex
Стил:
Streetwear
Ткаенина Тип:
Плетени
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Писмо
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
1
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените

Производи во категоријата

Почитувани купувачи,Нашите Т маици се Азиските големина Големината на Азија е Малку помал од големинат

Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од локалните обичаи и пост услуга Ние се обид

Добредојдовте на нашата продавница ПРОДАВНИЦА ПРОМОЦИЈА : Сега купуваат 2 парчиња маици, ќе добиете $1 по

Драг пријател, Нашиот Т маици се Азиските ГолеминаВе молиме изберете ја вашата големина база на табелат

Забелешка : ве молиме потврдете ја вашата адреса пред да се направи нарачката,откако објектот бил преда

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦАl посакуваме среќни секој денЗабелешка : Овие маици се печатени и во

Answer : ___________________________ NOTE : 1, Ова е Кинески големината,постојат и големината на разликите помеѓу различни з

Почитувани купувачи,Нашите Т маици се Азиските големина Големината на Азија е Малку помал од големинат

Ние сме посветени да го решат сите прашања во пријателска и задоволителен начин Ако имате било какви пр

и љубезно ве молиме да ја препратите.] Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие биз

Големина Информации : НИ ГолеминаC lothes Должина(cm)Градите(cm)Sleeve Должина(cm)Рамо(cm)Се Препорачува Висина18 МИ

] Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро...

кликнете тука за повеќе нови предмети : Т åke поглед на детални мерења во големина на маса и да се спореда

Големина Биста Половината Рамо Хип Ракав Должина CM ВО CM ВО CM ВО CM ВО CM ВО CM ВО XS S 46 17.94 43 16.77 64 24.96 М 48 18.72

Драг пријател, Нашиот Т маици се Азиските ГолеминаВе молиме изберете ја вашата големина база на табелат

Внимание : Почитувани Купувачи, Сите T маици се Азиските Големина ,е околу 2 големина помала од САД,ЕУ,вел

Сите парцели имаат следење на броеви, ние ќе испратиме следење на информации за вас, како е можно вашата

Добредојдовте на нашата продавница Продавница Промоција : Сега купуваат 2 парчиња маици, ќе добиете $1 по

Внимание Ве Молиме : BGtomato маици се Азиските големина Тие се помали од Европска големина.Ве молиме избере

Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга Сите предмет

Превозот и Предавање на Превозот Метод на Испорака Датум на Испорака Задолжен Кина Воздухопловната 820 Д

Пријателски Потсетување : 1 Answer : ___________________________ Note : Нашата тмаица големина е Азија Големина.Добредојдов

*Удобен Ткаенини Изработени од 100% памук, за мека, комфор и дише (Освен некои земји и APO / FPO)2) S&H НЕ се вклуче

Please wait...