0
clear
  • Бесплатен Превозот JIANHUA пластична цевка заварувач, ppr заварување машини, 20-32-милиметри AC 220/110V 600W пвц заварување машина Водовод алатки
  • -20%
  • -20%
Бесплатен Превозот JIANHUA пластична цевка заварувач, ppr заварување машини, 20-32-милиметри AC 220/110V 600W пвц заварување машина Водовод алатки

Бесплатен Превозот JIANHUA пластична цевка заварувач, ppr заварување машини, 20-32-милиметри AC 220/110V 600W пвц заварување

DEN 1116.48
DEN 1061.00

Достапност
Производот е достапен

Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во цената на производот, ако имате, ве молиме направете ја вашата сопствена расчистување и локалните обичаи оддел. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или пари назад. патека цел е добредојден, можете да ги тестираат нашите квалитетот на прво место пред да направите голема количина,иако ние сме wholesales снабдувач. Ве молиме чувајте ги сите оригинални предмети неоштетени во ре-saleable услов за да се врати ставки. Сите наши производ се проверува и пакувани во добра состојба.
Локација :
Жеџијанг, Кина (Копно)
Година Утврди :
2003 година
Година започнете извоз :
2006 година
Број На Вработени :
50 - 100 Луѓе
Вкупниот Годишен Обем На Продажба :
САД$5 Милиони
Главните Пазари :
Источна Европа, Јужна Америка, Западна Европа, Среден Исток, Океанија
Производ Сертификати :
CE,CE,ПОТВРДАТА ЗА РЕГИСТРАЦИЈА,
Zhuji Град Diankou Shenghai Електрони Метали Фабрика се наоѓа во Жеџијанг во Кина, е претпријатие за производство, специјализирани во гасоводот алатки, цевки, секачи, цевки заварување машини, цевката од пушката заварување машини, водоводни цевки и фитинзи, ладење алатки и други hareware алатки со напредно производство на опрема и технологија.
Ве молам, разберете дека не можеме да се контрола на транзитниот пат, дека може да се разликува,
особено за време на празниците периоди или временските услови. Врати пратката цена на купувачот одговорност. ние ќе го следат вашиот предмети по брод вашата предмети секој ден, нашата услуга по продажбата е најдобар.
Овој производ е со прецизна контрола на температура, висока сигурност, добро безбедност и уникатен не-стап пластични соголување технологија.
Моќност : 600 W
Напон : 220 V/110
Фреквенција : 50-60 HZ
Употреба : pipework, ЈП/ppr/пвц/вода гас геотермална цевка заварување Машина
Димензии : 20mm 25мм 32-милиметри
Тежина : 1kg
Боја : Сина/црна
Контрола на температура : 0 да 260
работен опсег : 20mm, 25мм, 32-милиметри
нашата Функција :
1. можете да уживате во големи попусти откако ќе стане да биде нашиот редовен клиент
Производ слика :
Бренд Заварување мувла Греење температура : Тежина : Фреквенција : превозот Употреба : JIANHUA 20mm ,25мм,32-милиметри 260 1kg 50-60 HZ нема Бесплатен превозот
pipework, ЈП/ppr/пвц/вода гас геотермална цевка заварување Машина
Бојата на умре главата и со рачка е испратена по случаен избор!
Здраво пријател! Поради царинската причини, истиот материјал картон боја случајно се испратени, ви благодариме!
За нас :
Бизнис Тип :
Производител
Главни Производи :
цевка машина,цевки заварување машина,притисок тест пумпа водоводџија алатки итн.

Кон својствата

Напон:
110V, 220V
боја:
Црвена, Црна
моќност:
600W
Број На Модел На:
Ј-l32
Димензии:
20mm ,25мм,32-милиметри
Бренд Име:
JIANHUA
Тежина:
1KG
Фреквенција:
50/60Hz
Употреба:
pipework, ЈП/ppr/пвц/вода гас геотермална цевка заварување Машина
Заварување Област:
100%
Заварување мувла.:
20mm ,25мм,32-милиметри
Греење температура:
Тип:
ppr заварување машина
Фреквенција:
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Употреба:
pipework, ЈП/ppr/пвц/вода гас геотермална цевка заварување Машина
за КОНТРОЛА на температурата:
Yes
is_customized:
Yes
Напон:
220/110V

Производи во категоријата

Ј001 D Моќност : 600 W Напон : 220 V / 110 Фреквенција : 50 HZ Употреба : PE / ppr / пвц / вода гас геотермална ppr цевки завар

Особено, лесно blistering по период на брчки, што резултира во нерамна површина, бидејќи температурата на воз

Топла Оптоварување Заварчик со топол воздух пиштолКраток Вовед На Geomembrane Автоматско Заварчик МашинаGeome

Моќност : 600 W Напон : 220 V Фрекфенција : 50 HZ Употреба : PE / ppr / пвц / вода гас геотермална цевка заварување Маш

Особено, лесно blistering по период на брчки, што резултира во нерамна површина, бидејќи температурата на воз

брза испорака : ние ќе брод вашата стока во рок од 24 часа по comfirm со вашата исплата можете да ги купите шт

ние ги доставуваме 7 дена размена / политика за наплата;4.Нашите производи имаат успешно ја поминаа прове

Локација : Жеџијанг, Кина (Копно)Година Утврди : 2003 годинаГодина започнете извоз : 2006 годинаБрој На Врабо

Брзина на контролер за LST900 HDPE geomembrane заварчик мембрана заварување машина

ppr машина како подарок за вас Продолжување, храбар жица, квалитетот е многу добар Во тетрапак пакувањеко

3) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната сос

нашата цена е разумна, бидејќи имаме добар извор.3 кг 50 / 60 HZ слободниpipework,ЈП / ppr / пвц / вода гас геотермалн

Пластика Истиснување Заварчик Гранули рака extruding заварување пиштолSWTNS620 CОваа серија на заварување маши

5 KW Притисок прилагодливи се Движи 08.На Хидраулични задник заварување машина, HDPE задник фузија machin e и За

Моќност : 600 W Напон : 220 V Фрекфенција : 50 HZ Употреба : PE / ppr / пвц / вода гас геотермална цевка заварување Маш

можете да уживате во големи попусти откако ќе стане да биде нашиот редовен клиентПроизвод слика : Бренд

Почитувани Клиенти, ви Благодариме за вашиот избере нашиот производ Сакав да разјасниме една работа : н

Ј001 C Моќност : 600 W Напон : 220 V Фрекфенција : 50 HZ Употреба : PE / ppr / пвц / вода гас геотермална цевка заварување

Почитувани Сите клиенти , добредојдовте да ја посетите нашата продавница Електрични планирање алатка;

Ако сите делови скршени или не wor под нормална,ние сме слободни да ги обезбеди.Q3 : Како за гаранција перио

Please wait...