0
clear
  • Backless Vestido Де Noiva 2018 Свадба Фустани Душо Сирена Цвеќиња Pleated Турција Boho Свадба Gown Свадба Фустани
  • -20%
  • -20%
Backless Vestido Де Noiva 2018 Свадба Фустани Душо Сирена Цвеќиња Pleated Турција Boho Свадба Gown Свадба Фустани

Backless Vestido Де Noiva 2018 Свадба Фустани Душо Сирена Цвеќиња Pleated Турција Boho Свадба Gown Свадба Фустани

DEN 5904.00
DEN 5373.00

Достапност
Производот е достапен

Надворешниот Нога = (од половината на подот со обувки) 11. Превозникот Име
Проценето Време во Транзит од Кина до Дестинацијата
DHL
Во Северна Америка,Европа, Азија и Австралија,превозот само да се земе од 3-5 дена,
во други земји, тоа ќе потрае околу 5-7 дена.ние не може да гарантира
дека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии што го видов. Ако фустанот е очигледно различната со оригиналната слика, ве молиме испратете ни се јасни слики
во рок од 3 работни дена од добивање на фустан.Пред Должина Рамо до Половината = ? 10. Можете да се вратите и наплата или да го промените фустан
3 .Фустан во боја = ?
A.
Нашиот сите фустани можат да бидат caustom направени, па ако сакате да го користите вашиот вистински мерења,ве Молиме следете ги
мерење настава подолу, и да се измери себе внимателно.под биста = ? 6.Тоа ќе биде високо го ценат ако може да ни остави позитивни повратни информации,
што ќе биде голем поттик за нас!!
. Одличен Квалитет - Супериорен Ткаенина, се Посвети на Изработка, Точни Мерења & Заврши КК систем.Должина рамо до биста = ? 9. Брза Испорака на Пратката во рок од 10 работни дена по ред поставени.Ние да се потрудиме да се направи вашиот онлајн купување како пријатно што е можно повеќе, ако имате било какви загриженост
ве молиме не двоумете се да контактирате со нас како ние навистина го сакате секој клиент да биде задоволен клиент!
2 . Нашата Фабрика Функција : 1.Половината = ? 3.Рамо до рамо = ? 8. Ние може да обичај се направи широк спектар на свадба фустани, вклучувајќи стил, Дејвид Bridals стил Airecollection итн. венчаница не се некои додатоци како што се ракавици,
свадба превез и crinoline petticoat (ако овие додатоци шоу на слики)?.com EMS
Во Северна Америка,Европа, Азија и Австралија, превозот само да се земе 5-7 дена, да
други земји, тоа ќе потрае околу 7-10 дена.Брадавица да Брадавица = ? 7. Големина на единица : cm или инчен 1.Висина = (од врвот? до подот без чевли)
12. Конкурентна Цена. Ако најдете фустан е во погрешна боја или мерења, ве молиме испратете ни се јасни слики
во рок од 7 работни дена, бидејќи ќе примите фустан.Колковите = ? 4. Доколку постои очигледна квалитет проблем со фустанот, како што се големи нечистотии,
скршени или дефекти површина, ве молиме да ни испрати јасни фотографии во рок од 3 работни дена од
ќе добиете облека.com ПРОЗОРЦИ во Северна Америка,Европа и Австралија, превозот само да се земе за 3-5 дена.горниот биста = ? 5.Целосна Биста = ? 2. Ќе Ве Молам?ми даде вашата exactitude големина?и боја кога ставање на ред ,
и јас сум многу среќен да се процес се враќа кога е потребно ,со цел да се направи gown многу се вклопуваат со вас !
Г) Пред да нарачате, ве молиме прочитајте ја оваа листа внимателно и побара сите ваши прашања.

Кон својствата

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, 28W, 14W
Тип На Објект:
Свадба Фустани
За Бремени Жени:
Yes
Воз:
Судот Воз
Назад Дизајн:
Backless
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Цвеќиња,Pleat
Вистински Слики:
Yes
Силуета:
Сирена/Труба
Бренд Име:
HVVLF
Sleeve Стил:
Резервоар
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Свадба Фустан Ткаенина:
Сатенски
Деколте:
Душо
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни

Производи во категоријата

Ве молиме контактирајте со нас преку порака Половината : _____CM.Поради временската разлика меѓу различни

• пред да замине негативни и неутрални повратни информации .Рамо до подот =__ 6 .Купувачот промени умКупу

Изберете вашиот венчаница,мора да оставите порака и да се провери четири големини како што е прикажано

Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по парцела примени & враќање на с

100% Реална Слика, копија право сите се задржани.За Повеќе други форма стил Свадба се облекуваат , ве молим

• Ако имате прашања со вашата нарачка, било каков проблем со вашата нарачка,ве молиме прво контактирајт

ЗАБЕЛЕШКА : Ако сакате сопствени направени , ве молиме изберете било стандардна големина кога наредил, а

Изберете вашиот венчаница,мора да оставите порака и да се провери четири големини како што е прикажано

Изберете вашиот венчаница,мора да оставите порака и да се провери четири големини како што е прикажано

wwyприклучоккрај Реална Слика На 100% Луксузен Чипка Кристал Applique Цвеќиња Свадба Наметки Катедрала Воз ба

Мерење е многу важно за изработка на облека,па затоа треба да се провери вашиот мерење (вклучувајќи бист

Laure де Sagazan 2016 Година Гроздобер Свадба Фустани V Деколте, Отворени Врати Секси Boho Chiffon Чипка Плажа Свадба

Должина На Ракав​Најчесто поставувани ПРАШАЊАП : Може ли да го врати или да го раскине фустан ако јас го

времето погоре се вообичаените време.*Под хипФото Шоу*Боја Шема**КАКО ДА СЕ ИЗМЕРИ*Испорака Детали2035 раб

освен Западна европа ,Африка Ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде најдоброто решение од страна на ком

Зошто да Изберете КРАЛИЦАТА СВАДБА?1.Обичај Големина и Боја за Слободни!2.Сервисот За 24 Часа *7 Дена!3.Брзо

За лична употреба купувачот :1 Има 3 слоеви на hardnet направи здолниште подуени.2.Тоа е нашиот оригинален д

Вистински Фото Зеде со себе, копија право сите се задржани.

Тоа е многу убав фустан за на плажа свадба, со мал воз, многу голема chiffon здолниште.Експрес : зема 512 дена д

Ве молиме да го заврши цел онлајн, и ни остави позитивен фидбек Ние ќе се обидеме потрудиме да победи ва

кога ќе примите вашата исплата,ќе го испрати емејл за да можете да проверите фустан информации,како што

[xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии Белешки пред да ги купите предмети1 Начин На Плаќање И Плаќање Врем

Никакви проблеми, ве молиме контактирајте со нас пред вашите негативни повратни информации...

Колковите ____cm / 4 инчи Ве молиме погледнете ги нашите поништување на политика подолу за детали : Нашата О

Добредојдовте на Нашата Продавница, ќе имаат Нов Шопинг Искуство !V Деколте, Гроздобер Секси Tulle Свадба Ф

Тоа е потребно дека објектот или фустани треба да се достават до нас во рок од 14 дена по враќањето барање

БојаБоја : може да изберете било која боја ви се допаѓа од боја картичка ,а потоа да ни кажете боја број...

Изберете вашиот венчаница,мора да оставите порака и да се провери четири големини како што е прикажано

Please wait...