0
clear
  • Бобинки Еленски Девојка Коса Круни Невестата Headwear Рачно Изработени Цветни Garlands Главата Бендови Деверуша Цвет Венец Свадба Партија Тиара
  • -20%
  • -20%
Бобинки Еленски Девојка Коса Круни Невестата Headwear Рачно Изработени Цветни Garlands Главата Бендови Деверуша Цвет Венец Свадба Партија Тиара

Бобинки Еленски Девојка Коса Круни Невестата Headwear Рачно Изработени Цветни Garlands Главата Бендови Деверуша Цвет Венец Свадба

DEN 600.00
DEN 390.00

Достапност
Производот е достапен


Име : цвет венец
Occation : свадба, партија
Материјал : вештачко цвеќе
Бои : како слика се прикажани
Испорака : 1 lot = 1 компјутер.

Кон својствата

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер,Пердув
Стил:
Моден
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
HB083-35
Извор категорија:
Облека & Додатоци
Производот Категорија:
облека додатоци
Тип На Производ:
Headwear
Тип:
Hairbands
Производ Возраст Класификација:
Возрасни и деца
Пол:
жените & девојки
Craftwork:
рачно изработени цветни коса гарланд
Е Прилагодена:
Кориснички прифатени/yes
Материјал:
цветни headpieces
Стил:
Круна Haolo Tiaras

Производи во категоријата

~~~~ОПИС~~~~Вие сте наддавање за поставување на 50 Компјутери 2.5" Виножито ABC убава коса лакови .Се направени

Белешки : Оваа ставка е рачно изработени,па секој објект е уникатен и може да биде малку се разликуваат е

16 Pcs / Многу Деца Косата Бенд Шупливи Бран Работ Chiffon Цвет Раководител Бебе Бебе Девојки Еластична Коса Б

За нарачка помала од 5 ДОЛАРИ, без следење на број кои се обезбедени за цел повеќе од 5 ДОЛАРИ, ќе обезбеди

~~~~ОПИС~~~~ Сте наддавање за поставување на 50 Компјутери убава коса лакови Овие коса лакови се сопствени н

Бренд : Нов Материјал : Алуминиум & Кристал Стил : Кристал Коса Клип Боја : Бела Количина : 1 КОМПЈУТЕР купу

~~~~ОПИС~~~~Вие сте наддавање за поставување на 200 Компјутери убава 4.5" Навиваат Лидер коса лакови Овие коса

Ние прифаќаме Alipay тука Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Ние Брод н

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Мека и еластична бенд, оваа косата јаже е деликатна и удо

1.Објектот спецификите 70pcs DHL Бесплатен превозот Фламинго Полиестер Grosgrain Коса Поклон Лето Коса Поклон Д

Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин опис детали 1) 15 Бои или Топла oink

Ние само брод да се потврди цел адреси Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме конт

Добредојдовте на shabbychiffon s раскина1.Материјал : chiffon2.MOQ : 100 компјутери / многу3.Боја : како на сликата4.Пред

Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин опис детали 1) 15cm Круг имитација

Спецификации : Пол : Бебе девојкиПовод : СекојдневниотМатеријал : Полиестер+БисерШаблон Тип : ФлоралниВо

ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД ОД СТРАНА НА EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИНОпис1) Детали Зелена Велур Ткаен

Добредојдовте на shabbychiffon s раскина1.Материјал : chiffon2.MOQ : 30 компјутери / многу3.Боја : како на сликата4.Пред

Овој оглас е за убави бебе девојка цвет headband.Ќе добиете 10pcs во 1 многу.9 Color, како што се гледа на фотографи

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет.Лесен и удобен за носење,не е лесно да падне.Симпатична мач

ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД од СТРАНА на EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИН Опис 1) Детали Вештачки Симулац

~~~~ОПИС~~~~Вие сте наддавање за поставување на 200 Компјутери 3.25" Виножито ангел убава коса лакови .Се напра

100% Нов Материјал : Ткаенина + клипови Бои : 5 Бои како сликата Лак должина : околу 7 cm ( 2,7 инчи ) Пакет вклучу

Please wait...