0
clear
  • EMMAYA 2017 Нов Висок Квалитет на Симулирани Бисер Со Мали AAA CZ Кубни Циркони Цвет Обетки Божиќ Подарок Накит
  • -20%
  • -20%
EMMAYA 2017 Нов Висок Квалитет на Симулирани Бисер Со Мали AAA CZ Кубни Циркони Цвет Обетки Божиќ Подарок Накит

EMMAYA 2017 Нов Висок Квалитет на Симулирани Бисер Со Мали AAA CZ Кубни Циркони Цвет Обетки Божиќ Подарок Накит

DEN 383.52
DEN 261.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Метална боја:
Platinum Позлатен
Главниот Камен Боја:
Бела
Бренд Име:
Emmaya
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кубен Циркони
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
ЕТ-202-22
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден

Производи во категоријата

Добредојдовте на нашата продавница !!!!ИмеОбеткиМатеријалЦинк ЛегураБојаКако На СликаПолЖенитеПакува

цената за еден пар earrring+ѓердан вкупно 15$ самоПакување : подароци кутија за пакувањеЗадоволството На Кли

Добредојдовте во мојата продавницаДобредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликат

Вашата нарачка ќе биде предаден во рок од 48 часа по уплатата подолу е проценет испорака брзина за вашиот

Се занимава Цена се Занимава Цена се Занимава Цена се Занимава Цена се Занимава Цена се Занимава Цена се

PATAYA Мода Топла Зелена Оникс Обетки новодојдени Круг Природен Камен Студ Обетки Жените Свадба Сферични E

12 Пар / Многу Двојна Ѕвезда Кристал Обетки За Жените Женски Накит Кристал Кубни Циркони Изјава Студ Earring

RONGQING 12 Pair / многу brincos pequenos мода став mulheres уво Ткаенината 3 D претерани Животинско gecko гуштер студ обетки з

Shippment : Ние ќе испрати нарачката во рок од 12 дена по потврдување на уплатата.Ние брод на светот преку Кина

пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар

Бренд : LZX Материјал : Бакар, Бисер&Кубни Циркони Тежина : 7.5 g Големина : 3014mm Позлатен : Бело Злато Позлатен

1.Материјал : не ' Рѓосувачки челик,18 K Злато Позлатен лим и Кристално Кристал2.Износ : 1pair3.Големина : 0.6*0.6 и

wyприклучокstartЖешка Стока$3.02 $4.2$1.93 $2.79$1.95 $2.44$1.92 $2.31$2.30 $2.91$1.44 $1.78$0.84 $1.09$0.93 $1.18wyприклучоккрајДолжина : 1.2*1.0 cmWe

Вашата нарачка ќе биде предаден во рок од 48 часа по уплатата подолу е проценет испорака брзина за вашиот

Добредојдовте во мојата продавницаДобредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликат

Благодатта Јуни Нови Модни Луксузни Свадба Стил Кристал Кристал Студ Обетки за Жените Партија Свадба Д

Материјал : Бакар / Легура / Нерѓосувачки Челик Со Златна Боја / Сребрена Боја Позлата НЕ е ВИСТИНСКИ ЧИ

ПакетНакит ќе дојде со подарок кутијаПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ ЗА ЕВАЛУАЦИЈА1.Ако не сте задоволни со нашата

Ние ве советуваме увид стоката откако ќе ги примите Сите предмети ќе бидат проверени строго пред превоз

Материјал : Кубни Циркони,Стакло,Метал ГОЛЕМИНА : (Приближно) Камен Големина : 28x28mm Дебелина : 3мм Тежина : (

10pcs Мала Пеперутка Обетки За Жените Тело Накит Симпатична Boucle d'oreille Femme Brincos Bijoux Златна Боја Уво Studs BFF Под

Please wait...