0
clear
  • за Фолксваген Jetta Caddy Голф Плус 04~14 CCD Автомобил Копија Паркинг Камера Интелигентни Песни Динамичен Водство Rear View Camera
  • -20%
  • -20%
за Фолксваген Jetta Caddy Голф Плус 04~14 CCD Автомобил Копија Паркинг Камера Интелигентни Песни Динамичен Водство Rear View Camera

за Фолксваген Jetta Caddy Голф Плус 04~14 CCD Автомобил Копија Паркинг Камера Интелигентни Песни Динамичен Водство Rear View

DEN 2697.60
DEN 2050.00

Достапност
Производот е достапен


Кликнете на Повеќе нови производи!
Забелешка : Овој производ не е погодна за поврзување на фабричките, оригиналниот автомобил екран . Повратни информации Клиент е на задоволително ниво е нашата крајна цел. Ако стоката била грешка или оштетен, испрати назад кон нас, ние ќе се врати на целосна исплата, или да го замени со друг нови една за вас! Купувачот Трошоци враќање превозот цена.
Интелигентни Паркинг Песни Паркинг Заден Копија Обратна Камера
За "Фолксваген" Jetta Caddy 2004~2014
За Фолксваген Голф Плус 2004~2008 NTSC / РКА / HD CCD 3089 ЧИП Интелигентни Поддршка Песни Агол
Изградена Во Gyroscope Сензор ! Answer : ___________________________ Note : автомобил име што споменавме е само за референца. Тоа е прифатена дека ако ни даде добар фидбек.
Автомобил модел, име и производство година спомнавме главно се тестирани на автомобили во Кина, исто бренд автомобил во други земји може да има некои разлики. Ве молиме да се обезбеди право пост код и валиден телефонски број за да се избегне задоцнувањето во превозот. Ние нема да снабдувањето било по продажба на услуги на купувачот кој достави каков било спор или ни даде лош повратни информации без да зборува за нас на прво место.
За Превозот Пратката ќе се организира во рок од 3~7 работни дена по исплата е расчисти колку што купувачот информации и превозот адреса е потврдена. Ако имате проблем или прашање, ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори расправа, или напуштање на било кој тип на повратни информации. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail или жалба до нашата управуваат.
Приклучете го замени директно, сите потребни додатоци на каблите и приклучоците ќе дојде. Камерата песна принцип : вграден жиро сензор Авто-уреди со покажувач на телото насока, се Генерираат динамички песна на сликата мапата. Ние обично брод со Бесплатен Превозот / Пост Регистрирани Воздух Mail , DHL, FEDEX, EMS, ARAMEX - Тоа е за Купувачи. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации. ве Молиме Внимателно да се провери врската џек
.

Кон својствата

Жица или Безжично:
Жица,Безжични
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Бренд Име:
Boqueron
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери,Додатоци
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Леќа Материјал:
Стакло
Автомобил Производител:
за Фолксваген Jetta Caddy Голф Плус 04~14
Автомобил Создателот 2:
за Фолксваген Jetta Caddy Голф Плус 04~14
Слика Тип:
Огледало На Сликата
Видео излез:
Жолта РКА Конектор
Должина на Видео Кабел:
6m/Безжична Факултативна
Работен напон:
DC 12V
Температурата На Работа:
-40 степенот до +80 степен
паркинг линија:
Имаат
Агол На Гледање:
170 степен (Дијагонала), 138 степен (Хоризонтална), 125 степен (Вертикална)
Инсталација Место:
Фабрички Оригинални Камера Дупка

Производи во категоријата

Карактеристики : · Водоотпорна, може да се користи и во автомобили и дома.· Поддршка ноќ визија.· CMOS слик

Автомобил Интелигентни Паркинг Песни Паркинг Заден Копија Обратна КамераSONY CCD Квалитет Чип + HD Ноќ Визи

5) Блискиот Лесно Земји, Африкански Земји, ве молиме изберете ARAMEX превозот начин.2) Ние не бродот да APO / FPO,

Функција : Нема пат кутија, не МОЖЕ да / OBO интерфејси, камера вградена во обратен оска модул...

Едноставен Интерфејс, Вметнете Задна Камера и Предна Камера Задржат сите ОЕМ Функции Видео Интеграција

Бидејќи истиот бренд автомобил во различни земји може да има некои разлики, ве молиме проверете ја каме

Поврзување вградениот табличка светло на камерата за тоа каде акции табличка светлина е поврзан за да с

Ако наидат на проблеми во текот на превозот процес или било какви проблеми со објектот, ве молиме да ни д

Ве молиме контактирајте со нас, ако не сте запознаени со нашите производи.Ве молиме да ни остават добар

Објектот Fitment : (Овој Производ Е Автомобил Додатоци)Компатибилен Автомобили : За Toyota RAV4 RAV 4 20002012Опис : Кар

Топла Продаван Автомобил за Заден Поглед Обратна Паркинг Камера Копија HD Паркинг Помош на Камерата Вод

Ние зависи од нашите клиенти задоволство да се успее.3 Лукс (ден), 0 Lux (со IR)S / N Сооднос : Подобро од 48 DBРабо

ако преферирате други express, ве молиме слободно контактирајте со нас директно Тие обично се 1020 работни де

Објектот Fitment : (Овој Производ Е Автомобил Додатоци)Компатибилен Автомобили : За Форд Фокус 2008 2009 2010 2011Оп

после уплатаЦел ќе биде испорачуван Хонгконг Пост Воздух или Кина Пост Воздух.ние ќе ги пренесе од стра

Најдобар Моќ Relay Protection!Целосна Сетови, Сите Потребни Додатоци Жици Дојде!Висок Квалитет Спецификации!Ин

Видео Излез : 1 6) Саудиска Арабија клиенти треба да го покаже copy / измама на примачот ID до владата на царин

Оваа тешка должност CCD камера е тежок метал случаи, водоотпорен и кал доказ.Најновите стил камера со алу

Rear View Camera / Назад Камерата / Табличка Камера PC7080 / PC1049 Супер Слика Seneor / 4 LEDS High Definition / CCD Ноќ ВизијаПовеќе

Polarlander 4начин на Следење Видео Контрола Switch Combiner Кутија за 360 Степени Лево Видите Десно за Приказ на Пред

ПлаќањеПрифаќаме само Escow плаќање и Escow поддржува многу начини на плаќање, како што се Кредитни картички

Топла Продаван Автомобил за Заден Поглед Обратна Паркинг Камера Копија HD Паркинг Помош на Камерата Вод

Тоа не се некои мониторот или екранот Сите пораки или пораки ќе бидат одговорени во рок од еден работен

ве молиме мора да ја напушти mesage за да ни следите вашата нарачкаОпис на камератаКамерата се вклопуваат

Направени од високо квалитетни и издржливи материјали8.=>Ќе видите слики кога вашиот автомобил е во обра

За Превозот Пратката ќе се организира во рок од 3~7 работни дена по исплата е расчисти колку што купувачо

Гаранција &Одржување : Ние обезбедуваме 1 месец замена и 12 месеци за одржување гаранции.Ниско осветлувањ

Please wait...