0
clear
  • 500ml 19/26 Земјата Заеднички Топка во Облик на Лабораторија Separatory Инка Со Стакло Stopcock
  • -20%
  • -20%
500ml 19/26 Земјата Заеднички Топка во Облик на Лабораторија Separatory Инка Со Стакло Stopcock

500ml 19/26 Земјата Заеднички Топка во Облик на Лабораторија Separatory Инка Со Стакло Stopcock

DEN 562.56

Достапност
Производот е достапен

Производ Објект : 500ml 19/26 Земјата Заеднички Топка во Облик на Лабораторија Separatory Инка Со Стакло Stopcock
Материјал : Стакло Borosilicate
Капацитет : 500ml
Земјата Заеднички : 19/26
Земјата Затка : 19/26
Секој Обид за 1 Парче!
Внимание : На сликата е само за референца!
Ние, исто така, имаат и други relavent производи.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

Кон својствата

Бренд Име:
BINFUL
Класификација:
Колба

Производи во категоријата

Производ Објект : 50мл Браун Сулфур Диоксид Апсорбер Цевка Шише Апарати Хемија Лабораторија за СтаклоМа

Производ Објект : 2500ml Јасно Стаклена Тегла Широк Отвор Reagent Шише Хемиски Експеримент WareМатеријал : Стакл

50pcs / многу PVDF Hydrophobic Microfiltration Мембрана, millipore филтрација, MicroporoМембрана големината на Порите 0.22 um Кол 50mm1...

Производ Објект : 30ml Чаша Шприцот Инјектор Лабораторија Мостра Стандард Дијаметар Калибар Прецизност Wa

Производ Објект : 50# Двете Земјата Заеднички Стакло Директно Поврзување Адаптер Цевка Лабораторија Ста

Производ Објект : Стакло 3000ml Конусна Erlenmeyer Тесен Устата Завртка Капа Колба Лабораторија СтаклоМатерија

Производ Објект : 5 PCS 30x200mm Стакло Тест Филтер Цевка со Вакуум Долната Страна на Раката Лабораториски Екс

Материјал : Стакло,Од Не ' Рѓосувачки ЧеликВолумен капацитет : 1000µlСовет Дијаметар : 0.5 mmNeddle Должина : 55Мат

Стакло затка,Стакло шупливи приклучокот,Заеднички 24 / 29,Мелење топката приклучокот,Шупливи клипот

Висок квалитет на масловода сепаратор со PTFE затка labratory опрема бесплатен превозотматеријал : стаклоВе м

60ml,Стакло Soxhlet Extractor тело и Греам Кондензаторот Змија Форма на Кондензаторот ,1 Рамно Дно Колби за Екстра

3m L пластични pipette,5pce / многу(Pls answer : ___________________________ note : ние само им понуди бесплатен превозот за комбинир

Опис : Празни, бели пластични шишиња медицина.пакет вклучуваат:1×4ml шише1×30ml шише1×50мл шише1 x 100ml шише1×150

Производ Објект : 125ml Гас Земање Цевка Glinsky Апсорбер Шише Апарати Chemi Лабораторија СтаклоМатеријал : Стак

Материјал : КварцПрименува : 722,723,752,751,754,756,УВ1800,УВ2000,УВ2800 итн.Spectrophotometer (освен 721 тип)Внатре ширина : 10ммВн

Производ Објект : 100ml Стакло Дестилација Колба Круг Дното со Страна Рака Дестилирани Лабораторија Колба

Ако сакате да се прилагодите на производи од стакло или да побара други прашања, ве молиме контактирајт

Please wait...