0
clear
  • Проектор додатоци Светлина во тунелот прозрачна светлината цевка оптички канал за проектор Benq MX660 MX660P
  • -20%
  • -20%
Проектор додатоци Светлина во тунелот прозрачна светлината цевка оптички канал за проектор Benq MX660 MX660P

Проектор додатоци Светлина во тунелот прозрачна светлината цевка оптички канал за проектор Benq MX660 MX660P

DEN 1440.00

Достапност
Производот е достапен

Ние соработуваме со повеќе изразат спедитор во Кина. ако не можете да следење на вашиот пакет , ве молиме да не грижете се, и се надевам дека ќе може да го разбере.Ние ќе услуги со ажурирани превозот цена, како по ваше барање. pls чувајте го во оригинална состојба и информираше во рок од 3 дена од денот на испорака.
Но, постојат може да се 2-3 дена одложување на логистичка компанија. Корисниците се одговорни за враќање превозот цена. Ако стоката се оштетени поради транспорт процес,ние не имаат одговорност,но ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да добиете обештетување од транспортната компанија . По добивање на врати објект, ние ќе рефундирање на клиент на објектот цена ( со исклучок на трошоците за превозот до и од )
Повратни информации
Повратни информации е со појадок за шампион.
Враќање
1. Така, задоволни сме да им понуди на нашите купувачот задоволство. Стоката може да се испраќаат од вашиот избор. и превозот од Кина пост воздух mail пораката може да ги преземе 1~од 1,5 месец за да го добијат.5 mm
Висина : 7. )
Проектор светилка , светилка обезбедува три месеци долго гаранција
Превозот
1. нашиот производ е внимателно inspeated од нас.Ако сте satsdfied со нашите производи и услуги. Ви благодариме!. Ако објектите се неисправни. Па ние може да добие повеќе попуст во превозот начин. Ние ќе или замена или рефундирање по receupt на неисправни објект. ние не сметаат дека со овој превозот метод како "изгубени" за 30 дена,ве молиме да ги прашате нашите клиент сервер пред да се одржи редот за други посебни превозот начини,однапред ви благодариме. Pls контактирате директно ако ви треба други побрзо превозот начин . Ние ќе се спакувам вашиот предмет многу внимателно, но ние не сме одговорни за било несреќи , одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга. Pls контактирајте со вашиот продавач пред да се вратат на производи.
Plz контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации , ние ќе работиме со вас да го реши секој проблем.0 mm
Забелешка : Б efore купување,ве молиме, проверете ги информациите и нашите слики, ако е сите на ист со вашиот стар еден! Исто така можете да го испратите вашиот стар производ слика и големина за нас ,се надеваме дека ќе може да се купи точниот производ! Ви благодариме !! Нашата главна следниве бизнис :
1 : трговија на Големо продажба на различни оригинални проектор светилки сијалица, и алтернатива , за да се обезбеди квалитет
2 : трговија на Големо продажба на големо бренд проектор далечински управувач. Стоките ќе бидат испорачани во рок од 3 работни дена по потврдена исплатата.
3 : Обезбедување на брендот проектор додатоци ( напојување , LCD, боја тркала , закачалка , DMD чипови, итн.

Кон својствата

Број На Модел На:
MX660 MX660P
Бренд Име:
XIAOMANGKI
Име:
проектор светлина во тунелот
Состојба:
Нови

Производи во категоријата

Оригиналниот светилка со домување (OWH / GLM / OEM)3 Нашиот продажен тим ќе ви одговорат искрено за податоци на

Производ Вовед : 200 W 5 R / 230 W 7 R Напојување sharpy зрак движи главата Sharpie зрак DJ Диско Фаза ве Молиме не го пов

НАПОМЕНА : Нашиот производ гаранција за квалитет, по тестирање, бидете сигурни дека квалитетот нема про

Се користи за да се поврзете на AC адаптер за да го AC штекер, висока безбедност, и идеална замена за оригин

НАПОМЕНА : Нашиот производ гаранција за квалитет, по тестирање, бидете сигурни дека квалитетот нема про

бесплатен превозот замена Проектор LCD панел призмата LCX086 LCX086 A LCX086 AAB LCX086 ABB ,90ays гаранција1.Објекти НЕМА...

Оригиналниот DMD Чип За 10766038 B 10766039 B 10766138 B 10766139 B 10766338 B 10766339 B 1076601 AB за Ben Q NEC Остри ПроекторВе молиме бидете

Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање есамо објави на доставувачот отк

Опис На ПроизводотНОВИ оригинални Proje ctor Боја Whee l за Panasonic PTDW5100 / PTD5700 L / PTD5700 / D5700 E / D5700 EL / D5700 UЗа прои

НАПОМЕНА : Нашиот производ гаранција за квалитет, по тестирање, бидете сигурни дека квалитетот нема про

НАПОМЕНА : Нашиот производ гаранција за квалитет, по тестирање, бидете сигурни дека квалитетот нема про

Компатибилен Голи СветилкаИмаме многу различни модели на проектор светилки сијалица,ги споделите со н

НАПОМЕНА : Нашиот производ гаранција за квалитет, по тестирање, бидете сигурни дека квалитетот нема про

ЛИНКMILMDVI116 B DVI SPLITTER 1x2 1x4 1x8 1x16 Видео Repeater за видео надзор безбедносна камера Поддршка за 1080 P dvi дистрибуте

ЛИНКМИ EX21 C HDMI Extender над еден Cat5e / 6 со Јамка HDMI Излез( Локални HDMI Out)Поддршка Bidirectional IRКарактеристики : 1 Сек

Опис На ПроизводотНОВИ оригинални Проектор Боја Тркала fo r T oshiba T90 AЗа производи : Ние сме големо сите про

Опис на производот Спецификација : Параметри : 7 бои, 7 сегменти, три завртки дупки Дијаметар : 42mm; Употреб

Производ Вовед : 10 PCS / МНОГУ Оригинални OSRAM 280 W Баласт ИЛИ 10 R фаза светлина движи главата зрак sharpy светли

Опис На ПроизводотНОВИ оригинални Проектор Боја Тркала за pe5120За производи : Ние сме големо сите проекто

НАПОМЕНА : Нашиот производ гаранција за квалитет, по тестирање, бидете сигурни дека квалитетот нема про

Please wait...