0
clear
  • 70pcs DHL Бесплатен превозот Фламинго Полиестер Grosgrain Коса Поклон Лето Коса Поклон Девојки Коса Лакови фламинго коса, лак 8 инчен
  • -20%
  • -20%
70pcs DHL Бесплатен превозот Фламинго Полиестер Grosgrain Коса Поклон Лето Коса Поклон Девојки Коса Лакови фламинго коса, лак 8 инчен

70pcs DHL Бесплатен превозот Фламинго Полиестер Grosgrain Коса Поклон Лето Коса Поклон Девојки Коса Лакови фламинго коса, лак

DEN 6384.00
DEN 6065.00

Достапност
Производот е достапен


1.Објектот спецификите 70pcs DHL Бесплатен превозот Фламинго Полиестер Grosgrain Коса Поклон Лето Коса Поклон Девојки Коса Лакови фламинго коса, лак 8 инчен Занает Квалитет Лакови за Коса Клипови за деца девојки : Направен од висок квалитет на Grosgrain Лента и алигатор Клипови материјали, трајни и удобен за носење, совршено дизајниран за новороденчињата, бебе, години, бебе девојки, малку девојки, големи девојки, тинејџери и жените
Детали :
Лента Тип : Grosgrain Лента
Материјал : Полиестер
Лак големина : 7.5"
Боја :
Како слик
Еко-пријателски
CPSIA
Постојаност на боја : Glade 4 или повеќе
2.Ставка Детали
Ве молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.
3.Повратни информации
4.Сертификат
5.Shippment
А).Сите наши Лакови се испраќаат од страна на DHL,TNT,Fedex,UPS-от,RPX,Aramex ,која ќе трае 3-5 дена.
Б). Поради кои се занимаваат со многу нарачки секој ден, Ние ќе обично се организира пратка во рок од 3-5 дена , ве молиме почекајте трпеливо и извинуваме за непријатностите вас.Ви благодариме.
C). Anout данок
Во повеќето случаи, купувачот не треба да плаќаат никакви царински. Ние ќе ги прогласи пониска вредност за да се избегне данок . Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна. Ние не сме одговорни за било царинска такса; ве молиме проверете на царинската политика на свој место. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата земја; купувачот треба да се разбере оваа ситуација. Искрено се извинуваме за сите непријатности.
НАПОМЕНА : 1. Ако изберете го изразат испорака, ве молиме да ни понудат вашиот точни контакт телефонски број за да се избегнат локалните поштата не може да контакт со вас да ги собереш парцела кога пристигна. 2. Жал ми е за тоа што не ја поддржуваат P. O. Кутии адреса, ве молиме да ни остават порака за вашата точна адреса, кога ќе го поставите цел.
6.Нашата Фабрика :

:

Кон својствата

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Број На Модел На:
YV172336
Материјал:
Spandex,Полиестер
Бренд Име:
kimmy
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Тип:
Barrettes
Шаблон Тип:
Цртан филм

Производи во категоријата

ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД од СТРАНА на EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИН Опис 1) Детали Вештачки Симулац

Трговија на големо 5pcs Кралската Мода Кристал Бисер Флорални Hairbands Солидна Цвет Девојки Hairband Коса Додато

J17391 Добро се водат мода солидна spandex размавта headbands венчиња за коса додаток трепет headband за жениВозрасни

Добредојдовте на shabbychiffon s раскина1.Материјал : chiffon2.MOQ : 100 компјутери / многу3.Боја : како на сликата4.Пред

ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД ОД СТРАНА НА EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИНОпис1) Детали Зелена Велур Ткаен

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет.Лесен и удобен за носење,не е лесно да падне.Симпатична мач

~~~~ОПИС~~~~ Сте наддавање за поставување на 50 Компјутери убава коса лакови Овие коса лакови се сопствени н

1.Објектот спецификитеЛента Тип : ПолиестерМатеријал : ПолиестерГолемина : 10*7 СМ1.5 cm HeadbandБоја : Ве молиме

розови рози цвеќе на главата венец headband за невестата headwear рачно изработени цветни круна headress hairbandМатер

20pcs / Многу Бутик Лента Rib Точки Лак за Коса Клип Barrettes Бебе Коса, Шноли Лакови Девојки Клипови Diy Деца Коса

~~~~ОПИС~~~~Вие сте наддавање за поставување на 200 Компјутери убава 4.5" Навиваат Лидер коса лакови...

Овој оглас е за убави бебе девојка цвет headband.Ќе добиете 10pcs во 1 многу.9 Color, како што се гледа на фотографи

ОписМоден Жените Домот Лента Bowknot Коса Barrettes Косата Пунџа Квалитет Plaid Коса Нето Snood Капчиња Нето Пунџа Ц

~~~~ОПИС~~~~ Сте наддавање за поставување на 30 Компјутери (или 15 пара) beatiful corker коса лакови...

ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД ОД СТРАНА НА EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИНОпис1) Детали Бесплатен превозо

Бренд : Нов Материјал : Алуминиум & Кристал Стил : Кристал Коса Клип Боја : Бела Количина : 1 КОМПЈУТЕР купу

Добредојдовте на shabbychiffon s раскина1.Материјал : chiffon2.MOQ : 30 компјутери / многу3.Боја : како на сликата4.Пред

Ние прифаќаме Alipay тука Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Ние Брод н

Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин опис детали 1) 15 CM Круг имитациј

Големина : надворешниот кол е 5cmТежина : 5g / pcБоја : случајни мешавина боја

16 Pcs / Многу Деца Косата Бенд Шупливи Бран Работ Chiffon Цвет Раководител Бебе Бебе Девојки Еластична Коса Б

Notice1 : бидејќи на Русија локалната политика,руската купувачите име мора да биде целосно име и презиме, Ин

ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД ОД СТРАНА НА EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИНбеж и црна боја за избрани fascinator

modname=ckeditor2018 Нови Жените навремено Кавга Шапка Beanie Шамија Turban Headwear за Дама Beanies Муслимански Turban Капа

Producr Детали1.100% Сосема Нов и Висок Квалитет2.Материјал : grosgrain лента,organza3.Повод : Бебе Подарок / Секојдневн

10pcs Топла Продажба Зајакот Bunny Уво Headband Солидна Водат Headbands За Деца Девојки Симпатична Кожа Bowknot Главата

ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД ОД СТРАНА НА EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИНОпис1) Детали Бесплатен превозо

Женска Сон Ноќ Капа Широк Бенд цветни печати Сатен Хаубата За Коса Убавина,Нега на Коса Капа,Chemo Beanie,Кадр

За нарачка помала од 5 ДОЛАРИ, без следење на број кои се обезбедени за цел повеќе од 5 ДОЛАРИ, ќе обезбеди

Please wait...