0
clear
  • Хром Автомобил Воланот Sequins Покривање на Вратите Налепница Автомобил Внатрешни работи Калапи За Jaguar XF 2017 XE F-ТЕМПО Автомобил Стил
  • -20%
  • -20%
Хром Автомобил Воланот Sequins Покривање на Вратите Налепница Автомобил Внатрешни работи Калапи За Jaguar XF 2017 XE F-ТЕМПО Автомобил Стил

Хром Автомобил Воланот Sequins Покривање на Вратите Налепница Автомобил Внатрешни работи Калапи За Jaguar XF 2017 XE F-ТЕМПО

DEN 815.52

Достапност
Производот е достапен


Хром Автомобил Воланот Sequins Покривање на Вратите Налепница Автомобил Внатрешни работи Калапи За Jaguar XF 2016 2017 XE F-ТЕМПО Автомобил Стил Производ Функција
1.Предмет : Автомобил Воланот Sequins Покрие Трим
2.Материјал : Висок квалитет ABS Хром
3.Боја : Сребрена
4.Совршено компатибилни со Jaguar XF 2016 2017 XE F-ТЕМПО
5.Лесна инсталација,со висок квалитет 3 M налепници,без дупчење потребни
Напомена :
1.Пред инсталацијата, имајте го на површината за чиста и сува, без песок/прашина.
2.Под 15 целзиусови степени, можете да го користите фен за Коса да се загрее на производот и лепливи ленти до пред инсталација.
3.Ве молиме чувајте го производот надвор од влага и прашина во рок од 24 часа по инсталацијата. Производот ги покажува

Кон својствата

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Име На Модел:
328
Година:
2016-2017
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
50g
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
abs хром
Автомобил стајлинг за Jaguar XF XE F-ТЕМПО:
Автомобил Воланот Sequins Покрие Намали За Jaguar XF XE F-ТЕМПО
Автомобил налепница за Jaguar XF XE F-ТЕМПО:
Автомобил Воланот Покрие Налепница За Jaguar XF XE F-ТЕМПО
Материјал:
abs хром

Производи во категоријата

За Ауди A6 L A6 L 20122015 ABS Пластика Дрво Боја Ентериер Централна Внатрешна Контрола Врата Сад Авто Додатоци 9p

Се враќа прифатени во рок од 30 дена од датумот на породување и точка мора да биде во оригинал нова состој

2x Хром Внатрешни работи Табла Воздухот се Пропустливи Штекер Покрие Трим Одговара за МерцедесBenz GLK MLСос

Провери формата на вашиот автомобил и да се обезбеди Соодветноста Внимателно Пред да ги Купите.Ви благо

Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување !Би

Објектот Fitment : Одговара за Jeep Cherokee 2014 2015 2016 годинаОпис : Состојба : 100% Сосема нови во Кутија Материјал : На

Затоа, некаде ние треба повеќе време да се справи со вашата нарачка Само нас контакт со користење на коп

( Како што знаеме, автомобил верзии ќе имаат некои различни во различни земји.Ве молиме бидете сигурни д

Ако ви се грижат за боја и било quetions, ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви одговори што е можно поскор

Ние само ја прифати alipay на aliexpress, можете да платите со кредитна количка, тоа не е проблем...

100% одговара на оригиналот автомобил мувла производство, совршено се вклопуваат.Купувачот е одговорен з

Објектот Fitment : (Овој Производ Е Автомобил Додатоци)Компатибилен Автомобили : За Форд Фокус 20072011 Втората

Одговара за Chevrolet Camaro 2017 (се Продаваат како што се гледа, ве молиме да се осигура соодветност внимателно

Опис : 1 : Item Fitment:За JAC S3 2014 2015 2016 Година 2 : Место на Потекло : guangdong гуангжу, Кина (Копно) 3 : Состојба : 100% Сос

Висок Квалитет Tonlinker 1 BUC DIY Автомобил стил НОВИ ABS Хром надолу воздух излезот светлина кутија корица дело

За Nissan Клоци 2017 ABS Хром Карбонски Влакна Боја клима уред, Префрлате Одбор Покрие Трим Калапи Авто Стил Ав

Новиот Chrome Табла Конзола Климатизација Пропустливи Трим Покрие Прстен за Бенц X204 GLK 300 350 20092015Точка име :

Само за автомобил Воланот на левата страна , ви благодариме Објект Fitment : Одговара за Peugeot 3008 GT 2016 2017 Ставк

Please wait...