0
clear
  • yesetn торба 051817 нов повик висок капацитет еден рамо tote торба
  • -20%
  • -20%
yesetn торба 051817 нов повик висок капацитет еден рамо tote торба

yesetn торба 051817 нов повик висок капацитет еден рамо tote торба

DEN 331.20

Достапност
Производот е достапен

yesetn торба 051817 нов повик висок капацитет еден рамо tote торба

Кон својствата

Тип На Објект:
Чанти
Бренд Име:
YESETN
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Патент
Обликот:
кофа
Број На Модел На:
051817
Видовите на вреќи:
На Врвот Се Справи Со Кеси
Број на Рачки/Ремени:
Две
Тврдост:
Мека
Главен Материјал:
Платно
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна
Чанти Тип:
Totes
Шаблон Тип:
Геометриски
Надворешноста:
Никој

Производи во категоријата

За Плаќање и Испорака во моментот можете да платите користејќи Boleto,Виза,Мастеркард,QIWI,Western Union,Маестро д

торба повторно 021817 нова жешка жени чанта женски топсе справува со торба

Имајте на ум 1 : 1 Инч= 2.54 СМ; 1 CM=0.39 ИнченЗабелешка 2 : Поради различни производство серии, може да има отста

yesetn торба 060217 нови жените чанта женски големи tote дама големо платно торба

торба повторно 020817 нова жешка жени чанта женски големи tote

Посебен акцент : перфекционист detour, оваа торба е баба кои ние рака бод и Шангај предградие на задруги да

Главен Материјал : СТППроизвод тежина : 0.32 кг,0.13 кг,0.08 kg 3 * торба1 Ние само брод да се потврди цел адреси...

Големина : 21x16x9 CMlongmiao Лето Познатиот Бренд Жените Гласник Торба Мачка уво Синџири СТП Кожа Жените Торба

Превозот1 Во светот превозот (Освен некои земји и APO / FPO)2 Нарачки ќе бидат обработени навремено по плаќањ

100% Сосема Нов И Висок КвалитетМатеријал : СТП Боја : како на сликатаРеден број : 966545966549 Пакет вклучуваат :

Dispalang Мода Чанта Обичните Жени Кеси Вселената Галаксија Печатење Дами Чанти Големи Рамо Кеси Дами Tote Satch

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.FORUDESIGNS е ун

ГОЛЕМИНА : 30x14x27cm (Не minght биде 13 см descrepancy во димензија поради различни мерни методи)МАТЕРИЈАЛ : Првиот сло

Почитувани купувачот : ви Благодариме за посетата на нашата продавница Имаме голем број на производи за

stacy торба 062916 топла продажба жените голема СТП кожна торба женски големи tote

За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас ние им даде некој шанса да се

1 1 Инч=2.54 СМ; 1 CM=0.39 Инчен;2.Прирачник за мерење, за 2cm грешка,за Да се добијат во вид преовладува Ве молиме д

Главен материјал : подели кожа Обвивка материјал : полиестер Внатрешни работи : патент оддел, мобилен те

Please wait...