0
clear
  • М3 Филипс Крстот Вдлабнати Круг за Миење Главата Прислушување Завртки Со Јака 304 од не ' Рѓосувачки Челик Адаптер за Дрво, Метал Лист Завртки PWA
  • -20%
  • -20%
М3 Филипс Крстот Вдлабнати Круг за Миење Главата Прислушување Завртки Со Јака 304 од не ' Рѓосувачки Челик Адаптер за Дрво, Метал Лист Завртки PWA

М3 Филипс Крстот Вдлабнати Круг за Миење Главата Прислушување Завртки Со Јака 304 од не ' Рѓосувачки Челик Адаптер за Дрво, Метал

DEN 609.12
DEN 579.00

Достапност
Производот е достапен


Предмет : Крстот Вдлабнати Круг Главата Прислушување Завртки Со Јака
Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Пакување : Пластична Кеса
Големина : M3

Кон својствата

Големина:
M3
Должина:
6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 16mm
DIY Материјали:
Металугрија
Вози Стил:
Филипс
Завртка Тип:
Само-прислушување Завртки
Глава Стил:
Круг
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пакет:
Под 50Pcs
Број На Модел На:
LD035
Акции:
богатите
Потекло:
Кина
Услуга:
Пад на превозот
Големина:
M3

Производи во категоријата

200 Парчиња M4 x 8мм Ален БолтМатеријали : Најлон (Ro HS согласност)Големина : M4 x 8мм (Навој дијаметар : 4mm Завртк

200pcs м2*5 304 од не ' рѓосувачки челик а270 304ss torx штекер главата капа машина завртка torx завртка

300 Парчиња M3 x 5mm Ален БолтМатеријали : Најлон (Ro HS согласност)Големина : M3 x 5mm (Навој дијаметар : 3мм Завртка

200 Парчиња M4 x 10мм Ален БолтМатеријали : Најлон (Ro HS согласност)Големина : M4 x 10мм (Навој дијаметар : 4mm Заврт

(Со исклучок на главата), ореви, рамни подлошки, задржување на прстените, итн Димензии : дијаметар на завр

25pcs М8 * 40 MM жолта мали plug plug ѕид водител на пластични цевки проширување, проширување гром најлон цевка

Материјал : 6 AL / 4 V(TC4)Титаниум Алуминиумски,Оценка 5Fastener Тип : Штекер ЗаврткиСе вози Тип : Штекер,Хексадец

25 Парчиња М8 x 40mm Копачка Завртки Првенство Точка Дупчиња Поставите ЗаврткаМатеријали : Најлон (Ro HS согла

200 Парчиња М5 x 10мм Филипс Пан Глава на Машина со ЗаврткиМатеријал : АкриликГолемина : M5 x 10мм (Навој дијаме

Тема Големина M10 / 0.4" Име на Производ Круг Род Спојка Орев Материјал Метал Тежина 99g Пакет Содржина 10 x Кру

200pcs м2*10 304 од не ' рѓосувачки челик а270 304ss torx штекер главата капа машина завртка torx завртка

200 Парчиња M4 x 14mm Филипс Пан Глава на Машина со ЗаврткиМатеријал : АкриликГолемина : M4 x 14mm (Навој дијамета

200 Парчиња M4 x 10мм Филипс Пан Глава на Машина со ЗаврткиМатеријал : АкриликГолемина : M4 x 10мм (Навој дијаме

150 Парчиња M6 x 10мм Филипс Пан Глава на Машина со ЗаврткиМатеријал : АкриликГолемина : M6 x 10мм (Навој дијаме

М2 М3 М4 M5 M6 Ален Хексадецимален Socket Head Кап Завртки Асортиман КомплетНа assortments содржи следниве димензии : M

100pcs M4 M5 M6 одделение 8.8 челик со цинк torx шестлобус пан главата на заврткатаКоличина : 100pcs

ако ви треба други големина ве молиме отворете го линкот : http : / / www.aliexpress.com / store / 119597 / search?origin=y&Search Text=Stain

150 Парчиња M4 x 20mm Ален БолтМатеријали : Најлон (Ro HS согласност)Големина : M4 x 20mm (Навој дијаметар : 4mm Завртка

100 Парчиња M6 x 15mm Копачка Завртки Првенство Точка Дупчиња Поставите ЗаврткаМатеријали : Најлон (Ro HS согла

200 Парчиња M3 x 12mm Ален БолтМатеријали : Најлон (Ro HS согласност)Големина : M3 x 12mm (Навој дијаметар : 3мм...

Ова е за една кеса на 300 парчиња од М2 М3 М4 А2 Нерѓосувачки Челик DIN912 Ален Хексадецимален Завртки Socket Head Ка

Please wait...