0
clear
  • Голема switcher велика БРИТАНИЈА приклучок за вклучување/исклучување на функцијата, безбедност спои, Ѕид Дома AC Адаптер за полнење
  • -20%
  • -20%
Голема switcher велика БРИТАНИЈА приклучок за вклучување/исклучување на функцијата, безбедност спои, Ѕид Дома AC Адаптер за полнење

Голема switcher велика БРИТАНИЈА приклучок за вклучување/исклучување на функцијата, безбедност спои, Ѕид Дома AC Адаптер за полнење

DEN 452.64
DEN 408.00

Достапност
Производот е достапен


Фабриката за директна продажба! ДОБАР КВАЛИТЕТ! Мали пари да се добие посилен производ!
Ако не се најде модел што треба, ве молиме контактирајте со нас.
Еден вид забелешка е дека не може да се некои грешки поради тешки и сложени работно оптоварување. Вашето големо разбирање е многу добредојдена и ценета!!!
Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас , ние ја прифати OEM цел!
купи повеќе делови. се користи "Додади во кошничка" ние wi ќе направи попуст за вас. !
Објектот специфики :
Место на Потекло : Кина (Копно)
Номинална Напон : 250 V~13 AMP
Примена : Станбени / Општа Намена
Заземјување : Стандард Заземјување
Тип : Ѕиден Штекер
Број на модел : WS-P-002
Боја : бела
Единица нето тежина : 65g
Пакетот вклучува :
5× велика БРИТАНИЈА приклучок
Прекинувач за вклучување/исклучување на функцијата
Плаќање Информации :
1.Ние го прифаќа Зачувам услуга.
2.Ако немате ЗАЧУВАМ сметка,ние исто така може да ги прифати преведување на КОМПАНИЈАТА ACCOUND,или лична сметка. Ве молиме контактирајте со нас за банкарските детали.
ЦАРИНА & ПРЕДАВАЊЕ НА ПЛАЌАЊЕ :
За сите клиент налози, ние не се наплаќаат доделување на надомест, дури и 1pcs дел.
Кога делови пристигна во вашиот локален обичај, ако деловите се наплатува царина, ние не се одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Испорака :
1. Ние ќе брод од твоите предмети во рамките 1-5 дена по исплата е расчисти.
2. Нашите цени не вклучувајќи го дестинација царина.
3. Ние ќе се одговорни за Кина царинската проблем и купувачот треба да биде одговорен за дестинација царинската проблем.
·Меѓународна пост воздухопловната, Објекти брод од Кина и тоа трае 7-30 работни дена.
Земја
EMS
DHL
ПРОЗОРЦИ Изразат Saver
ПРОЗОРЦИ Препорачана
FEDEX
ТНТ
Кина Пост Воздух Mail
Кина Пост Воздух Парцели
Хонгконг Пост Воздух Mail
Хонгконг Пост Воздух Парцели
Руската Федерација
11~25
-
-
-
6~16
8~26
21~39
20~38
17~36
17~36
Сад
6~22
3~10
2~7
3~10
4~13
4~17
12~29
12~29
10~26
9~27
Бразил
15~28
5~18
5~11
6~19
7~18
6~19
20~60
20~53
18~58
17~52
Австралија
6~21
2~13
4~16
4~14
4~16
3~17
13~34
12~34
9~34
8~34
Обединето Кралство
7~22
2~10
3~12
4~15
4~15
3~18
10~34
10~34
8~34
8~34
Канада
7~22
2~11
3~11
4~13
4~13
4~15
15~34
15~35
10~34
9~34
Франција
6~19
3~11
3~9
4~12
5~14
4~18
10~33
10~34
8~32
8~33
Шпанија
7~22
3~12
3~13
5~13
6~13
3~14
12~34
12~34
10~34
10~34
Турција
6~22
-
3~7
4~13
-
2~18
11~29
12~30
8~28
9~28
Шведска
6~22
3~12
3~9
3~12
7~18
4~20
11~32
11~32
8~30
8~28
Нови

Кон својствата

Примена:
Станбени / Општа Намена
Бренд Име:
JORINDO
Заземјување:
Стандард Заземјување
Број На Модел На:
GW7132
Номинална Струја:
13A
Стандард:
Велика БРИТАНИЈА Приклучок

Производи во категоријата

Услови : 100% Сосема Нов Големина : 36 x 36 x 60mm Тежина : 37g Боја : Црна или Бела Мал и лесен дизајн CE означени Шва

ЕУ Штекер со Канџи Wallpad Калено Црно Стакло Schuko ЕУЕвропски Стандард Plug Ѕид Моќ Штекер со Haken Клип MoutingБанд

COSWALL 16 A ЕУ Стандард Четворни Штекер Луксузни Ѕид 4 Начин Моќ Штекер Enchufe Нерѓосувачки Челик Панел Електр

Универзална Електричниот приклучок адаптер ЕУ моќ електричниот приклучок адаптер места 10 A Конвертор1.

MASTECH електричниот приклучок тестер MS6860 N тестер на напонзабелешка : имаме англиски електронска датотека

COSWALL 7 Pin Штекер Луксузни Ѕид Моќ Штекер Enchufe Нерѓосувачки Челик Панел Електричниот Приклучок Soquete Со Дет

Состојба : Нова Големина : 50 x 50 x 26 (мм) Тежина : 60g Боја : Црна Голема Јужна Африка тип М стандарден текст Ел

1 : да ја прифатиме размена или да го замени во 1430 дена за неисправни објект Или ако сте го добиле погреше

Бренд : Wonpro Услови : 100% Сосема Нов Големина : 37 x 37 x 66 (mm) Нето тежина : 41g Боја : Црна Топ квалитетни, трајни ROH

1 Точка име : водоотпорен ѕиден прекинувач2 Материјал : ABS3 Струја : 16 A4 Напон : 250 V5 Заштита степен : IP556...

Име на производ Индустриски Приклучок Модел SF114 Пол Број 3 P+E Земјата Контакт Позиција Модел 6h Напон AC 38041

COSWALL Луксузни Ѕид Телефонски Приклучок Со RJ45 Интернет Штекер Enchufe Нерѓосувачки Челик Бранеа Сребро Пане

10 Компјутери Панел Планината НИ 3 Пина Моќ Штекер Plug Црна Снабдување Адаптер AC 125 V 15 A M25 Опис : Функција : 10

Услови : 100% Сосема Нов Големина : 68 x 58 x 39 (mm) Нето тежина : 57g Боја : Црна Schuko типот F CCE 7 / 7 стандард на текст С

Услови : Brand new Боја : Црна Димензии : 62 x 43 x 36 (mm) Голема Јужна Африка тип М стандард на текст Со 2Електрични

4 типот на приклучокот на располагање : (ве молиме забелешка вештерка typy plug што треба,инаку ние ќе ги испр

Гаранција : Неисправни проблем е да се поднесе во рок од 7 работни дена по производ е дадено;Превозот на ш

ЕУ Стандард 16 A 250 V Двојна USB Порт 1500m A / 2000m A Ѕид Адаптер за полнење на ЕУ Приклучок Usb Приклучок за Штекер P

Име : ЕУ НИ WIFI Паметни Моќ Приклучок за Штекер Далечински WIFI Plug Тајмер Прекинувач со Полнење ЗаштитаОпис

Производство ОписОпис : Ова е ЕУ ѕиден штекер со две USB порти Таа е подготвена за инсталацијата во вашиот

Услови : Brand new Боја : Црна Димензии : 62 x 43 x 36 (mm) Голема Јужна Африка тип М стандард на текст Со 2Електрични

Тип : германски стандард конвертор Број на дупки : 3 Номинална струја : 10 (A) Номинална напон : 100240 (V) Школка

Please wait...