0
clear
  • 1pc 5.5 cm/14g Жаба Скокање Мека жаба Мека риболов намами со силна риболов кука за црна риба Бесплатен превозот
  • -20%
  • -20%
1pc 5.5 cm/14g Жаба Скокање Мека жаба Мека риболов намами со силна риболов кука за црна риба Бесплатен превозот

1pc 5.5 cm/14g Жаба Скокање Мека жаба Мека риболов намами со силна риболов кука за црна риба Бесплатен превозот

DEN 153.60
DEN 137.00

Достапност
Производот е достапен


1pc Нов дизајн мека жаба намамат бесплатен превозот
5.5 CM/14 G
Со силна риболов куките
Со едноставни пакет
Изгледа како вистинска мамка во вода, можете да го користите директно

Кон својствата

Позиција:
Река,Поток,Резервоар Езерцето,Езеро
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
5.5 cm/14g
Бренд Име:
Upperowens

Производи во категоријата

Опис на производот Должина : 14cm Тежина : 40g Материјал : ABS Пластика Боја : 6 бои како сликата Кука : 1# Висока

Fischköder Weichen Köder Bauch Brust Gabelschwanz Симулација Fische 4pc TascheНие не нудиме избор на боја и стил,ние ќе го испратите п

Боја На НесовпаѓањеРазлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја

Информација за производот : Боја : 6 бои Должина : 14cm Тежина : 40g Кука големина : 1 / 0 #

торба торба16 Pcs Риболов Намамат Мамки 55мм 1.4 g Tопашка Мека Мамкавештачки Leurre Peche Souple Iscas Artificiais Став Pesca Бе

Ние ќе го прифати враќа кои беа испратени како неточни објект или DOA ПЛАЌАЊЕ Ние прифаќаме Зачувам,Креди

Добредојдовте во мојата продавница18cm 200g прекумерна тежина Голема МамкаИгра Мамка Големи Риболов Намам

12*8.5*2.5 cm45gако сте со мали цел, ние ќе го испрати од Сингапур Пост без следење на број, Ние и ветуваме дека н

Ние ги користиме OPP Вреќа за еден мамка и потоа да го употребите на картон да се пакувам , но клиенти бара

7971321862648685 ТОПЛА ПРОДАЖБА парче парче парче парче парче парче Функција : VMC Куки; Големата Вода Отпорност

Риболов Мами 140mm 29g Тоне Молив Мамка Вештачки Isca Став Pesca Leurre Peche Wobbler Риболов Справи Peche En Mer ВнесувачКарак

1 За стоката, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис, ако ти ја при

ние обезбедуваме од фабриката директно ако имате било какви прашања pls контактирајте со нас.ние прифаќа

Напомена : 1 : Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Куките се многу остри ,pls да се би

Функција : плуралитет на површината е внатре ќе бидат дистрибуирани до секој разумен светлина аголво ис

Пратката 1 Ние ќе го одбележи цел како вашето име работа со помала вредност Ние го цениме вашиот позитив

Политика На Враќање 1.Пакување : едноставен opp вреќа пакет Откако ќе ја испратите пакети,ние ќе ги достав

Тешко Молив Мамка Риба Живот 3 D очи 6 # Кука Тоне Пластични Мамка CrankbaitНие не нудиме избор на боја и стил,н

Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате било каков проблем, ние секогаш ќе.2 : Ако вашата цел е мн

забелешка : бидете внимателни на остри кукитетие се создаде животкако пливање на дејствија во вода!непр

Купувачот може да го врати објектот ако го промените вашиот ум или сте ги купиле погрешна објект, но не м

Производ вовед : 14cm / 40g Езерото Риболов на Крап Намамат Вештачки Мамки Лигњи Октопод Лажни Мамка Minnow Теш

Опис на производот број на Модел : MI030 Големина : 9cm 6.6 g Материјал : ABS Пластика Боја : 8 Бои како Квалитет на

Можеби како овие : 8 Избрани Бои & Големина Mylar Лажен Цевка Мрежа Цевка Летаат Врзување МатеријалиПакувањ

Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг wiht нас Ние ќе се направи одлу

1 PCS Лажица Minnow 8.5 cm / 15.5 g Saltwater Антиhitch Crankbait Детиште Тешко Мамка Wobblers Real Skin Сликарство Риболов НамаматКара

Please wait...