0
clear
  • RealTS Meng Модел 1/35 ХС-007 руските Вооружени Сили Тенк Екипажот
  • -20%
  • -20%
RealTS Meng Модел 1/35 ХС-007 руските Вооружени Сили Тенк Екипажот

RealTS Meng Модел 1/35 ХС-007 руските Вооружени Сили Тенк Екипажот

DEN 432.00

Достапност
Производот е достапен

Real TS Meng Модел 1/35 ХС-007 руските Вооружени Сили Тенк Екипажот
Драг Пријател,
Ви благодариме за посетата на нашата продавница! Во однос на испорака и плаќање, ние треба да се разјаснат како што е подолу. Ве молиме да го прочитате пред да се купи :
1. За испорака на Бразил, ние вети датумот на породување во рок од 90 дена од кина пост воздух mail или Специјални-линија YW, ако ваша цел не се доставени во рок од 90 дена, ве молиме отворете го оспори и да побара враќање на средствата веднаш, ние ќе рефундирање на сите ваши плаќање врати без одлагање.
2. За испорака на руски и Белорусија , ние ви препорачуваме да изберете Posti Финска со поевтини превозот цена и брза испорака, ние вети, во рок од 40 дена од датумот на породување со Posti Финска, ако не го примите вашата нарачка во рок од 40 дена од страна на posti финска, ве молиме отворете го оспори и да побара враќање на средствата веднаш, ние ќе рефундирање на сите ваши плаќање врати без одлагање.
3. За кина пост воздух пошта испорака на други земји (освен Бразил), ветивме во рок од 60 дена од датумот на породување, ако ваша цел не се доставени во рок од 60 дена, ве молиме отворете го оспори и да побара враќање на средствата веднаш, ние ќе рефундирање на сите ваши плаќање врати без одлагање.
4. За бесплатен превозот објект на руски, Белорусија, ние ќе ја испрати од posti финска. Бесплатен превозот во Бразил, ние ќе ја испрати преку Посебни-линија YW, бесплатен превозот во Америка, ние ќе брод од страна на E-пакет, за други земји, ќе испрати од кина пост воздух mail.
5. Ако примите објект во лоша состојба, ве молиме контактирајте со нас на прво место, ние ќе ви даде најдоброто решение што може.
6. Ние, исто така, прифаќа paypal за плаќање, ако треба, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ве известиме нашите paypal сметка, тогаш.
7. Ако сте задоволни со нашата служба и производи, ве молиме вид ни даде 5 ѕвезда повратна информација , вашата добрина поддршка значи многу за нас!
Ви благодариме за вашето внимание и се надевам дека ќе имате голем шопинг искуство во нашата продавница!

Кон својствата

Пол:
Унисекс
Бренд Име:
RealTS
Број На Модел На:
ХС-007
Тип:
Резервоар
Скала:
1
Тема:
Возило
Возраст Опсег:
> 14 години
Материјал:
Пластични
Предупредување:
14+
Возило:
Резервоар
Пластични Тип:
ABS

Производи во категоријата

Real TS Трубач Господар Алатки : Електрични Сандер / Полирач 09939 Modelmaking АлаткаДраг Пријател,Ви благодариме з

Unpainted смола колекции Треба да ги направи заедно и се наслика со себе производот фото е готовиот производ

Unpainted смола колекции Треба да ги направи заедно и се наслика со себе производот фото е готовиот производ

ние сме толку се извинувам за грешката.Други Политики : Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место цел сам

Име : Советскиот Т64 AV главната битка резервоарот 1984 Бренд : Трубач Број : 01580 Дел : 1 / 35 Модел големина : дол

Опис на Овој објект е Maisto 1 : 24 1965 Shelby Кобра 427 Diecast Модел на Автомобил Играчка Нови Во Кутија Бесплатен Пре

Топла 145pcs Неверојатни Деца Играчки Магнетни Блокови за Изградба на Блокови Играчка Тули Магнет Дизајне

comHKPOSTОколу 1520 денаwww Ви благодариме! : )​За НАСНашата Фабрика се наоѓа во пекинг, во Моментов,се Почитува

Предмет : Модел Светилка Боја : црна Скала : 1 : 75200 Материјал : ABS Пластика Пакет : 100pcs Вклучувајќи 100pcs Модел

Real TS Трубач 1 / 72 07169 Француски M4Драг Пријател,Ви благодариме за посетата на нашата продавница! Во однос н

Се Препорачува Потребните Алатки : Трубач 00306 1 / 35 Кинески 120 MM Тип 88 Анти Резервоарот Пиштол Монтажа Резе

Ве молиме дозволено дрво линииголемина на : Ананас : 14*24 CMбув : 16*20cmSwan : 20*19cmшаторот : 17*22cmкруна : 22*18cmбудилн

Модел големина : долго 360 MM ширина за 56 MMСобранието модел, кој треба да се состави и да се обоени со себе

Модел : Минијатурен модел авионПакување : OPP ВреќаМатеријал : F oam ОдборГолемина : 21cm * 20cm * 8cmБидејќи постој

Материјал : Алуминиум Легура+гума+пластикаГолемина : 24x14cmПакување Листа : 34x20x4cmТежина : 0.53 kgСобранието Вр

Опис : Направи на безбеден за животната средина ПВЦ материјал, 100% сосема нов, со висок квалитетРеални, life

9 Компјутери / многу Добар Квалитет, ТриДимензионални Шарени Дрвени 3 D Загатка Едукативни Играчки Разво

Предмет : Модел Светилка Боја : црна Скала : 1 : 75200 Материјал : ABS Пластика Пакет : 30pcs Вклучувајќи 30pcs Модел

Please wait...