0
clear
  • 10pcs Стоматолошки Усна Кука Алатки за Dentsply Morita VDW Woodpecker Апекс Локатор Дентална Протеза Инструмент Белеење на Заби
  • -20%
  • -20%
10pcs Стоматолошки Усна Кука Алатки за Dentsply Morita VDW Woodpecker Апекс Локатор Дентална Протеза Инструмент Белеење на Заби

10pcs Стоматолошки Усна Кука Алатки за Dentsply Morita VDW Woodpecker Апекс Локатор Дентална Протеза Инструмент Белеење на Заби

DEN 710.40
DEN 668.00

Достапност
Производот е достапен


1. Висок квалитет на стоматолошки опрема стоматолог алатка усна кука за апекс локатор.
2. 100% направени за медицинска употреба од не ' рѓосувачки челик.
3.Пакување : 10pcs/многу.

Кон својствата

Тип На Објект:
Белење На Заби
Состојка:
-
НЕТО-WT.:
35g
Број На Модел На:
-
Големина:
Small

Производи во категоријата

100pcs HP стоматолошка лабораторија полирање четка burs материјал, потрошен материјал за порцеланСпецификац

6701 ZZ длабоко ритам топката имајќи 12*18*4 MM 12 X18 X4 MM 6701 ZZ 67012 Z1) Материјал : Хром челик2)Квалитетот : ABEC5 Z3 V33) Цар

100% НОВИ.Whitens во само 10 минути.Едноставен за употребаЛесен за одржувањеСовршен за употреба пред свадби и

2pc Креативни Стоматолошки Подарок Молив Вазна Стоматолошка Клиника Тенџере Стоматолошки Занает за Сто

Празник Известување ви Благодариме на сите за давање на нашата компанија, целосна поддршка во 2017...

NSK PANAМАКС вртежен момент КЕРТРИЏМОДЕЛ : MAXTU кертриџ Одговара за NSK PANAMAX Притисни копче / вртежен момент PB с

Опис на производот Напон : 2.83.2 V Моќ : 0.5 W Струја : 80120m A CRI : повеќе од 85 Интензитет : Повеќе од 40.000 Лукс Боја T

SR144 TLZ Стоматолошки handpeice керамички имајќи го со капак резервни делови Имајќи / кертриџ керамички Имајќи

1 Сигурен продавачот : Задоволството на Клиентите е нашиот прв приоритет.2 Производи : Висок квалитет,Фаб

Опис на производот Оваа Учебни зголемена 5 : 1 Имплант Модел & Фиксни Протетски на Имплант...

НА ОРАЛНА НЕГА ЗА ПОЛНЕЊЕ ЗА СТОМАТОЛОШКИ ЧИСТЕЊЕ НА ЗАБИТЕ,ЧУВСТВО, СКАЛИРАЊЕ, ТРЕТМАНОТ ЗА БЕЛЕЊЕ НА З

Ве молиме бидете сигурни дека вашата Зачувам адреса е точна Трговијата е прекуграничната и Воздухоплов

Опис на производот Восок нож комплет вклучува 10 парчиња скулптура на ножот Сосема нов и висок квалитет..

Предмет Тип : предните Светла Водоотпорен : Нема Сертификација : CCC,CQC Бренд Име : Jame Зрак Агол : 45° Префрле

3pcs / многу Рака spinnner моторни 1 / 4 X1 / 2 X1 / 8 инчен 6.35 X12.7 X3.175 MM 1 / 4 X1 / 2 X1 / 8inch Fidget Аутизам имајќи R188 R188 OPEN 6.35 X12.7 X3

НА ОРАЛНА НЕГА ЗА ПОЛНЕЊЕ ЗА СТОМАТОЛОШКИ ЧИСТЕЊЕ НА ЗАБИТЕ,ЧУВСТВО, СКАЛИРАЊЕ, ТРЕТМАНОТ ЗА БЕЛЕЊЕ НА З

6702 ZZ длабоко ритам топката имајќи 15*21*4 MM 15 X21 X4 MM 6702 ZZ 67022 Z1) Материјал : Хром челик2)Квалитетот : ABEC5 Z3 V33) Цар

Оваа листа е : 2 Дупка Поврзување На Црево Цевка Цевки За Handpiece & Воздух Моторни1 2 Дупка2 Големи Силиконски

Стоматолошка Лабораторија 60pcs Силиконска Гума Полирање Дијамант Полирање Burs 2.35 mm 2 Types 100% Сосема Нов и Ви

Добредојдовте во мојата продавница, и се надевам дека ќе бидете среќни кога сте во шопинг!Сигурен прода

687 ZZ 7 X14 X5 MM 687 Z 687 Z 7 X14 X5 MM 687ZZ Висока брзина на моторни имајќи1) Материјал : Хром челик2) Квалитетот : ABEC5 Z3 V33)

Материјал : СиликонБоја : СиваНадвор Светло Сива Боја, со Силиконска Цевки е околу 160cm (63")Внатре Водата и

ПРОИЗВОД КАРАКТЕРИСТИКИЗлато Прстени ПозлатенИзработени од Високо Квалитетни Медицинска Одделение о

Огромна сума на притисок соопштенија во секоја "меур" обезбедува идеална физички феномен одговорен за е

Пред да наполнат го вклучите Кога ќе се направи полирање исплакнете и ќе биде добро да се оди! ЗАБЕЛЕШКА

НА ОРАЛНА НЕГА ЗА ПОЛНЕЊЕ ЗА СТОМАТОЛОШКИ ЧИСТЕЊЕ НА ЗАБИТЕ,ЧУВСТВО, СКАЛИРАЊЕ, ТРЕТМАНОТ.ИМИЊАТА НА СТ

Опис на производот 1 X Забен Имплант Болест Заб Патолошки Истиснување Заби кои Недостасуваат Модел Quantitiy

Нови 2016 година НОВИ Стоматолошки најпопуларниот производ и нов изложба покаже објектСтоматолошки един

Please wait...