0
clear
  • RFID Близина Влез на Врата: Пристап на Системот за Контрола 125K Врвот Висок Квалитет
  • -20%
  • -20%
RFID Близина Влез на Врата: Пристап на Системот за Контрола 125K Врвот Висок Квалитет

RFID Близина Влез на Врата: Пристап на Системот за Контрола 125K Врвот Висок Квалитет

DEN 314.40

Достапност
Производот е достапен


100% Сосема нов и висок квалитет.
Sensitively и одговор побрзо.
Поддршка 250 стандардни корисници.
Поддршка картичка со лозинка, карта плус лозинка и лозинка плус картичка.
Може да го додадете бројот на картичката и да го избришете бројот на картичката како на вашите барања.
Класичен Изглед со корисна функција.
Професионален дизајн за Дома и во Канцеларија.
Работен напон : DC 12 V.
Отклучување на струјата : ≤1000m A.
Статична струја : ≤60m A.
Меморија : 250 стандардни корисници.
Картичка прочитајте растојание : 0-10 cm.
RF тип : ЕМ картичка.
Работна температура : -10 ~ 70 C.
Широк rel. humdity опсег : 10 до 90 %.
Вратата се отвори options (admin user избор) : Карта (Копче Ознака) &
Лозинката/ Картон (Копче Ознака) Само/ Лозинка Само.
Големина : 11.8 cm x 11,8 cm x 2,2 см.

Кон својствата

Бренд Име:
SHANGSIMOUDLECX
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Компатибилен:
Рачни Играч, Конзола За Игри, Kinect, PlayStation Move

Производи во категоријата

(Интегритет менаџмент прв клиент е нашата цел, бидејќи професионални толку сигурен, ние специјализиран

(Интегритет менаџмент прв клиент е нашата цел, бидејќи професионални толку сигурен, ние специјализиран

Опис На Производот1 ОПШТ ОПИСМ RT2881.E5 е мултицел LCD монитор Тој е дизајниран за поддршка на двојна / единст

Големина : 19.5 * 20.3 mm Опис Овој модул може да се користи за тестирање на сегашните и напон Принципот на нап

Гаранција 1 година гаранција 2, Ако објектот е неисправен на денот на приемот, тој е должен во рок од седу

(Интегритет менаџмент прв клиент е нашата цел, бидејќи професионални толку сигурен, ние специјализиран

Гаранција 1 година гаранција 2, Ако објектот е неисправен на денот на приемот, тој е должен во рок од седу

1 Влезен напон : V 2.05.0 V2 Излезен напон : 5 V3 Излезна струја : 2 A(max)4 PCB големина : 713mm5 SMD6 Конверзија ефикасност

(Интегритет менаџмент прв клиент е нашата цел, бидејќи професионални толку сигурен, ние специјализиран

Aoweziic matériasprimas Co Ltd.= = sobre nós objetivonós somos о líder де mercado em soluções online distribuidores e БУМ.se você compra mais quantidade, por корист entre

Функција : 2насочно копче за модул2начин ПРЕДВОДЕНИ од модулотПолна Боја ПРЕДВОДЕНИ од МодулотIR приемн

Опис На Производот1.ОПШТ ОПИСRTD2662 V2.0 е Мултифункција lcd контролер одбор кои го поддржуваат HDMI+VGA+AV видео с

(Интегритет менаџмент прв клиент е нашата цел, бидејќи професионални толку сигурен, ние специјализиран

MPR121Збегv12 Близина Осетлив на Допир Сензор Контролер на Тастатурата Развој Одбор Опис : Ова е збег одбор

(Интегритет менаџмент прв клиент е нашата цел, бидејќи професионални толку сигурен, ние специјализиран

Please wait...