0
clear
  • RFID Близина Влез на Врата: Пристап на Системот за Контрола 125K Врвот Висок Квалитет
  • -20%
  • -20%
RFID Близина Влез на Врата: Пристап на Системот за Контрола 125K Врвот Висок Квалитет

RFID Близина Влез на Врата: Пристап на Системот за Контрола 125K Врвот Висок Квалитет

DEN 314.40

Достапност
Производот е достапен


100% Сосема нов и висок квалитет.
Sensitively и одговор побрзо.
Поддршка 250 стандардни корисници.
Поддршка картичка со лозинка, карта плус лозинка и лозинка плус картичка.
Може да го додадете бројот на картичката и да го избришете бројот на картичката како на вашите барања.
Класичен Изглед со корисна функција.
Професионален дизајн за Дома и во Канцеларија.
Работен напон : DC 12 V.
Отклучување на струјата : ≤1000m A.
Статична струја : ≤60m A.
Меморија : 250 стандардни корисници.
Картичка прочитајте растојание : 0-10 cm.
RF тип : ЕМ картичка.
Работна температура : -10 ~ 70 C.
Широк rel. humdity опсег : 10 до 90 %.
Вратата се отвори options (admin user избор) : Карта (Копче Ознака) &
Лозинката/ Картон (Копче Ознака) Само/ Лозинка Само.
Големина : 11.8 cm x 11,8 cm x 2,2 см.

Кон својствата

Бренд Име:
SHANGSIMOUDLECX
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Компатибилен:
Рачни Играч, Конзола За Игри, Kinect, PlayStation Move

Производи во категоријата

S29 AL032 D90 TF1041.FEEBACK : Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави

Гаранција 1 година гаранција 2, Ако објектот е неисправен на денот на приемот, тој е должен во рок од седу

(Интегритет менаџмент прв клиент е нашата цел, бидејќи професионални толку сигурен, ние специјализиран

(Интегритет менаџмент прв клиент е нашата цел, бидејќи професионални толку сигурен, ние специјализиран

(Интегритет менаџмент прв клиент е нашата цел, бидејќи професионални толку сигурен, ние специјализиран

MPR121Збегv12 Близина Осетлив на Допир Сензор Контролер на Тастатурата Развој Одбор Опис : Ова е збег одбор

(Интегритет менаџмент прв клиент е нашата цел, бидејќи професионални толку сигурен, ние специјализиран

(Интегритет менаџмент прв клиент е нашата цел, бидејќи професионални толку сигурен, ние специјализиран

Функција : 2насочно копче за модул2начин ПРЕДВОДЕНИ од модулотПолна Боја ПРЕДВОДЕНИ од МодулотIR приемн

(Интегритет менаџмент прв клиент е нашата цел, бидејќи професионални толку сигурен, ние специјализиран

(Интегритет менаџмент прв клиент е нашата цел, бидејќи професионални толку сигурен, ние специјализиран

(Интегритет менаџмент прв клиент е нашата цел, бидејќи професионални толку сигурен, ние специјализиран

(Интегритет менаџмент прв клиент е нашата цел, бидејќи професионални толку сигурен, ние специјализиран

(Интегритет менаџмент прв клиент е нашата цел, бидејќи професионални толку сигурен, ние специјализиран

(Интегритет менаџмент прв клиент е нашата цел, бидејќи професионални толку сигурен, ние специјализиран

(Интегритет менаџмент прв клиент е нашата цел, бидејќи професионални толку сигурен, ние специјализиран

(Интегритет менаџмент прв клиент е нашата цел, бидејќи професионални толку сигурен, ние специјализиран

PLCC32СМД IC Приклучок , PLCC32 Приклучок адаптер , 32 Pin PLCC Конвертор

Please wait...