0
clear
  • OUHE Африкански Монистра Накит Поставите Кристал Изјава Ѓердан Поставите Свадба Накит во Собата За Свадба Булчински Златна Боја Накит Сетови
  • -20%
  • -20%
OUHE Африкански Монистра Накит Поставите Кристал Изјава Ѓердан Поставите Свадба Накит во Собата За Свадба Булчински Златна Боја Накит Сетови

OUHE Африкански Монистра Накит Поставите Кристал Изјава Ѓердан Поставите Свадба Накит во Собата За Свадба Булчински Златна Боја

DEN 767.52
DEN 399.00

Достапност
Производот е достапен


Состојба : 100% Сосема Нов КОЛИЧИНА : 1set Материјал : злато позлатен,кристално Големина : како на сликата покаже Боја : како на сликата покаже Совршен обработка 100% физички слика

Кон својствата

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
OUHE
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан/earring
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жени,Девојки
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Број На Модел На:
WS-TL200112

Производи во категоријата

Ве молиме чувајте ги добро, тие ќе изгледаат сосема нови за долго време.2, Било други причини : За било как

HIBRIDE Луксузни Микро ЧЕШКА го Отвори Цвет Дубаи Накит Сетови За Жените Невестата Ѓердан Поставите Свадба

(Освен во далечна Земја) детали за Производот : Испорака : Бесплатна испорака Кина Пост Воздух Mail ИЛИ Epacket

Ѓердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и Кубни ЦиркониКоличини

Прекрасна Австралиската Оган Опал Поставува 925 Фунта Сребро Обетки Pendant Ѓердан Поставите Жените Свадба

сл весникСостојба : 100% нов Кол : 1 сет Материјал : злато / сребрена Позлатен,кристално Големина : се поглед

Добредојдовте во мојата продавницаДобредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликат

Големина : Ѓердан : 18 инчи Бразлетна : 7.8 инчи Тежина : 17.5 g

MethordВреме На ИспоракаСледење На БројДеталиCPAM1525 ДенаYesСите ДостапниEpacket712 ДенаYesAcess во САД СамоEMS614 ДенаYes

Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmКамен Материјал : ОпалКоличини : 1 КОМПЈУТЕР1 Целосна плаќањето мора да

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИANKA бренд петок

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТКако различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се

име на производ : Мода Pendant Ѓердан Обетки Накит Поставите накит поставите тежина : 25.0 g / pc(приближно) ѓерд

Pendant Големина : 2.8 cm(L)*1.6 см(W)Синџир Должина : 40+5cmЃердан Тежина : 9gEarring Големина : 2.6 cm(L)*1.6 см(W)Earring Тежина : 7.9 g

7174107212831222 Топла продаде Jewerly поставува парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче

JEXXI Исклучителна Австриската Кристал Був 925 Фунта Сребрен Накит во Собата За Жените Pendant Ѓердани Обетки

Please wait...