0
clear
  • Алуминиум Легура Стаклена Врата исти електронско заклучување на стаклена врата Заклучување braket
  • -20%
  • -20%
Алуминиум Легура Стаклена Врата исти електронско заклучување на стаклена врата Заклучување braket

Алуминиум Легура Стаклена Врата исти електронско заклучување на стаклена врата Заклучување braket

DEN 1917.60

Достапност
Производот е достапен


Протезата е Погоден за ФЦЛ-300 и ФЦЛ-500.

Кон својствата

Бренд Име:
Realand
Број На Модел На:
925

Производи во категоријата

Црвена и Зелена Флеш наизменично Прочитате две картички,Зелена LED flashs.Ако ви требаат повеќе remotes,ве мола

Модел : ABI100764 Карактеристики : * Повеќе Интерактивни инфрацрвени зраци пукање Adjacently 2 греди прекин открив

Карактеристики На Производот : Изглед : метал структура, антисаботажа, водоотпорен дизајн.Поддршка Карт

Материјал Slection : Висока Јачина Алуминиум,Sandblast ЗавршиПогоден за на врата : Frameless Стаклена ВратаОтворање

Вратата нормално отворенПритиснете 5 ПОВИКВратата обично блискуПритиснете 6 ПОВИКОтворена врата за ед

Спецификација Декодира време : Комуникација : Ваиганд 26 / 34 Картичка тип : ЕМ картичка , ЕМ компатибилен к

Детален Опис : Општи Бренд FCARD Модел FC506 E Спецификација декодира време Комуникација Ваиганд 26 / 34 Картичк

Спецификација декодира време Комуникација Ваиганд 26 Картичка тип MF1 s50 на унодц S70 13.56 Mhz Индукција Расто

​Модел Бр.YHY502 CTGСпецификација : Заврши Читај / пишувај модул со вграденво transceiver антенаАвтоматски прове

Детали за Квантитетот : Овој оглас е за 100 keyfobs Формат : Стандардни 26битна (на Програмирани со објект код и

2PIN описPinБојаОпис1ЦРВЕНАDC12 V2 ЦРНА GND3ЗЕЛЕНАРГ data0(RS485+)4БЕЛАРГ data1(RS485)5ЖОЛТАЅВОНЧЕТО6СИНАLED7БРАУНОдберете,

Ние интегрирани сите електрични болт не се заклучи на оваа страница, така што за да можете да пребаруват

Модел ФЦЛ15 AO / AC ФЦЛ16 AO / AC ФЦЛ17 AO / AC ФЦЛ18 АО / AC ФЦЛ935 Напон на Струја 12 VDC(m A) 240m A(АО)120m A(AC) 240m A Температура 10~

Ние интегрирани сите електрични болт не се заклучи на оваа страница, така што за да можете да пребаруват

Опис : Димензии : 80x30x24 (mm)Стандардна Структура : алуминиумски панели, метални копчињаЕлектрични перформа

Спецификација декодира време Комуникација Ваиганд 26 / 34 Картичка тип MF1 s50 на унодц S70 Индукција Растојан

Спецификација декодира време Комуникација Ваиганд 26 / 34 Картичка тип MF1 s50 на унодц S70 Индукција Растојан

Спецификации : ВодоотпоренКООРДИНАТОР mode (заклучени додека се снабдува со енергија), не успеваат safe mode

Димензии : 115* 40* 15mmМатеријал : не ' рѓосувачки челик , нерѓосувачки челик копчеЕлектрични перформанси : 36 V

Please wait...