0
clear
  • Легура Пред Рокер Рака Поставена За Рк Хоби Автомобил 1/16 Traxxas коса црта TS1606 7158 Чудовиште Камион Краток Кабриолет Truggy
  • -20%
  • -20%
Легура Пред Рокер Рака Поставена За Рк Хоби Автомобил 1/16 Traxxas коса црта TS1606 7158 Чудовиште Камион Краток Кабриолет Truggy

Легура Пред Рокер Рака Поставена За Рк Хоби Автомобил 1/16 Traxxas коса црта TS1606 7158 Чудовиште Камион Краток Кабриолет Truggy

DEN 753.60
DEN 422.00

Достапност
Производот е достапен


Добредојдовте На RCAWD
рокер рака сет
За Рк Хоби Автомобил 1/16 Traxxas Slash
Дел Број : 7158 , TS1606
Материјал : алуминиум легура , 6061-T6

Кон својствата

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Четири тркала Атрибути:
Школка/Шасија/Крило/Глава
Број На Модел На:
TS1606
За Возило Тип:
Автомобили
Материјал:
Метал
Бренд Име:
RCAWD
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
пред рокер рака сет
РК Делови и Accs:
пред рокер рака сет
Алатка Материјали:
пред рокер рака сет
Надградба На Делови/Додатоци:
пред рокер рака сет

Производи во категоријата

3inch Hantu5inch Hantuhttps : / / www.aliexpress.com / store / product / mode XHANTU5Inch210mm210purecarbonfiberframekitwith4mmarm3 Dprinting / 3027008_32844305014.html?spm=2114.12010615.0

16 компјутери / 8 пара FPV Трки Најлон Влакна Bullnose Пропелер 33 Г.С. / CCW За 150 180 Quadcopter .Модел : 3030Здраво Перформ

1) Дали ќе се обезбеди следење на број ? како да ги пратите мојата цел ?Да, ние ќе се обезбеди следење на бр

Функција : Производ Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Фабрички Делови 100% Гаранција за Квалитет од Овој

FEIYUTECH Прилагодливи Продолжување Пол Прачка за Feiyu Gimbal SPG серија, G5 / и други gimbal со 1 / 4 Завртки ДупкаДолжи

Функција : Производ Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Фабрички Делови 100% Гаранција за Квалитет од Овој

Функција : Производ Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Фабрички Делови 100% Гаранција за Квалитет од Овој

Клиентите совети ви Благодариме за читање и трпение.Ве молиме проверете за производи и пакет кога ќе ја

4 Пара 10x4.7 3 K Карбонски Влакна Пропелер Г.С CCW 1047 Реквизити лошите страни За DJI Quadcopter Hexacopter НЛО РК Летало У

Ние сме голем бизнис компанија, професионален производ тим.Ако ви треба голем број на производи, или тре

Функција : Производ Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Фабрички Делови 100% Гаранција за Квалитет од Овој

JJRC H8 C Моторни / DFD F183 / F183 Моторни РК Quadcopter Оригинални JJRC H8 C Резервни делови Бесплатен ПревозотТочка Им

рк автомобил кал размавта за 1 / 10 TRAXXAS TRX4 D110 роботот автомобил не се вклучуваат со рк автомобил

Skyzone Skyfc40 2 S6 S Лет Контролер Со OSD Ѕвончето Внатре ВО странска валута РК Летало Quadcopter Додатоци SCM : STM32 F405 MCU

Нови РК Додаток Чудо РК Хоби Близнак Двојна Гориво Точка За Гориво Цевка и Пушат ЛулеКарактеристики : Dual

Нашите услуги на клиентите претставник е тука за да се осигура дека сте задоволни од нашите услуги...

Усвојува висок квалитет 100% 3 K сите карбонски влакна одбор кои се увезени од Јапонија подобрување на мат

Спецификација : Бренд : ZOP МоќБатерија тип : LipoБрој на клетки : 6 SНоминална Капацитет : 4500 m AhНоминална напо

ИзвестувањеПочитувани Купувачот : ако сте од Русија, ве Молиме да ни даде целото ваше име Ние треба тоа к

HMDVR Мини DVR 30fps со Аудио Видео Рекордер За FPV Трки Multicopter Quadcopter Карактеристики : Мини DVR за FPV беспилотни ле

CNC Метални Спојки Превозникот за 1 / 5 losi 5iveТ Пустината Кабриолет XL DBXL рк делови за автомобили Превозот де

Please wait...