0
clear
  • ИМАЈТЕ НУРКАЊЕ Мажите Пливаат Шорцеви Трки Костим за капење Ајкула Кожата Човек Пливање Водови Пливање Кратко Дише Бански Одбор Shorts5XL
  • -20%
  • -20%
ИМАЈТЕ НУРКАЊЕ Мажите Пливаат Шорцеви Трки Костим за капење Ајкула Кожата Човек Пливање Водови Пливање Кратко Дише Бански Одбор Shorts5XL

ИМАЈТЕ НУРКАЊЕ Мажите Пливаат Шорцеви Трки Костим за капење Ајкула Кожата Човек Пливање Водови Пливање Кратко Дише Бански Одбор

DEN 656.16
DEN 394.00

Достапност
Производот е достапен

ИМАЈТЕ НУРКАЊЕ Мажите Пливаат Шорцеви Трки Костим за капење Ајкула Кожата Човек Пливање Водови Пливање Кратко Дише Бански Одбор Shorts5 XL
Име : Ајкула Кожата Пливаат Кратко
Бренд : да се ЧУВА НУРКАЊЕ
Боја : Црна Линија , Сина Линија , Сребрена Линија
Големина : L XL 2 XL 3 XL 4 XL 5 XL
Материјал : Главен 82% Chinlon , 18% Spandex
Внатре : 100% Полиестер
Горенаведените податоци за стан tiled мерни податоци, дозволувајќи им на одредена грешка, ви благодариме!
ПЛАЌАЊЕ

Ние прифаќаме различни плаќања :
1.ЗАЧУВАМ/2.ВИЗА/3.Mastercard/4.WESTERN UNION/5.Money Bookers/6.Маестро
7.САМОСТОЈНА/8.Carta Si/9.Carte Bleue/10.Poster Pay/11.Sistema 4 B/12.EURO6000
13.БАНКАРСКИ Трансфер/14.Qiwi паричник
Ако не знаете како да се плати, ве молиме кликнете на линкот подолу :
http : //help.aliexpress.com/payment_method.html
Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка или превозот цена
цена. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
ПРЕВОЗОТ

Ние Брод на производите во светот во рок од 7 работни дена (по приемот расчисти исплата) со оглед на изработка на време, како на мерењето.
Повеќето земји се за БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ од Кина Пост Воздух Mail, Откако ние брод на предмети ние ќе ви обезбедиме со следење на број. Во принцип, на клиенти од Европа, Северна Америка и Азија да се добијат производи во рок од 30 дена. На клиенти од Јужна Америка, како Аргентина и Бразил да се добијат производи, во рок од 40 дена. Русија клиентите би можеле да добиете на стоки во рок од 60 дена, ако некои несреќа се случи, Тоа може да трае повеќе од 60 дена, ве Молиме почекајте трпеливо. Ви благодариме.
Ако драги пријатели сакате да добиете производи побрзо, ние нудиме Изразат на FEDEX, EMS, DHL и ПРОЗОРЦИ. Ве молиме контактирајте со нас за да се добие најдобрата цена од Express. Ви благодариме.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА

1.Мали варијации на боите може да биде можно, бидејќи на различни екран и фотографија на резолуција.
2.Ако производот не е како по детал, ние ќе го прифати враќа во рок од 3 дена од денот на приемот на објектот. Но, природно, ние ќе ги провери сè внимателно се направи сè совршен, пред да можеме да ги испратите до вас. Ако случајно се, ние ќе ги врати парите со вас, наскоро откако ќе се добие објект.
ПОВРАТНИ информации

Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди Позитивни повратни информации по добивање на производи и ги сакам, Тоа е многу важно за нас. Ви благодариме.
Пред да замине Неутрални или негативни повратни информации, ве молиме да ни дадете можност да го реши вашиот проблем.Ние веруваме дека сите спорови може да се реши со меѓусебна спогодба.
Ние ќе се направи секој обид да го реши проблемот. Ви благодариме.

Кон својствата

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Кратко
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Шаблон Тип:
Dot
Пол:
Мажи
Материјал:
Spandex,Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
имајте нуркање
Број На Модел На:
Пливање шорцеви
Тип На Објект:
Кратко
Сезоната:
Лето, зима, пролет, есен
Големина:
L,XL,XXL,XXXL,XXXXL XXXXXL
надворешен надзор на видео камерата:
костими за капење за мажи
Тип:
Пливаат Кратко, Кратко Боксер
Стил:
Договор Дизајн
Применливи места:
Базен, Плажа, Спортски Буквален За Мрежа
wifi камера wifi:
Пливање шорцеви
надворешен надзор на камерата:
Костим за капење

Производи во категоријата

Состојба : НоваСтил : Случајни, МодаГолемина : S за Да XLЗабелешка : Поради разликата betweЗабелешка : ве Моли

Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира Додатоци доаѓаат со 3м

Најлон & SpandexUnderwire Супер Им Помогнам Напакет се вклучени : 1 парче костим за капењеГолемина : S M L XL

Состојба : НоваСтил : Случајни, МодаГолемина : M за Да 4 XLЗабелешка : Поради разликата помеѓу различни мони

Едно Парче Костим за капење Професионален Спортски Бански Жените Брзо Сува Слабеење Bodysuit Еластична Жен

Секси Кавга Рамо Flouncing Високо Сече Trikini им Помогнам на Monokini Капење Пливаат Одговараат За Жените Камшик Б

2018 Плажа Пливање Пливаат Носат V деколте, Monokini бански костуми perfect Транспарентен Мрежа Едно Парче костим

2017 машки Спорт Jammer Комбинација Средната Должина Удобно Перформанси Сурфање Бански Шорцеви ПрофесијаКо

Бојата може да бидат посветли или потемни поради различни PC екран, ве молиме имајте во предвид боја разл

Жените Одговараат ПливаатМатеријали : Најлон, Полиестер, Spandex, тоа е еластичен МатеријалПакет вклучувај

2,Заради секој костим за капење дизајн е различен,ве молиме според големина на страница табела за да изб

5 cm ја зголемува број на моделот.3,оригиналот на Превозот и ракувањето со обвиненија не се враќа.2,Заради

2017 Дами Жените Бикини Им Помогнам На Поместена Во Едно Парче Костуми За Капење БанскиСолидна Костим За

Пријателски Потсетување : Забелешка 1 : 1 инч = 2.54 см,1cm = 0.39 инч,1 чи = 33.3333333 cm Забелешка 2 : Таму би можело да б

Finejar Висока Половината Бански Жените Нова Кавга Гроздобер Врвот И Шарени Дното костими за Капење FJ 410149 Ma

.тпроизвод {backgroundcolor : #fff;width : 100% ;maxширина : 1200px;маргина : 0 авто;дисплеј : flex;баласт : 40px 0;fontfamily : "Ping Fang SCМеди

Момчињата и Девојчињата се Печати Две парчиња Бански со капи Девојка Долги Ракави Костим за капење за 413

Едно Парче Жените Костим за капење Професионални sharkskin Бански Дама Костим за Капење Спортски Трки Тесни

7% Контактирајте со нас, Ние да се потрудиме да се обезбеди брз сервис Време на испорака за 718 работни ден

забелешка објектот е Азија големина, не НИ / Евра големина Цел големина (Азија големина) обично е 1 ~ 2 голе

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наши

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!Квалитетот е на прво со најдобра услуга...

Големина на Табела Мерење Во CM Големина Половината Тело Висина S 6976 165 170 M 7681 170 175 L 8189 175 180 XL 8996 180 185Мере

Бренд Нови Едно Парче Костим за капење Жените Солидна Мрежа костими за Капење Гроздобер Леотар костими

Please wait...