0
clear
  • 5pcs Поставите 15.2 g / 8.5 cm Bionic Вештачки Мамки Лулка Minow Малку Масти Човек Намамат Големи Риби Мами Мамки Leurre Peche Комплет
  • -20%
  • -20%
5pcs Поставите 15.2 g / 8.5 cm Bionic Вештачки Мамки Лулка Minow Малку Масти Човек Намамат Големи Риби Мами Мамки Leurre Peche Комплет

5pcs Поставите 15.2 g / 8.5 cm Bionic Вештачки Мамки Лулка Minow Малку Масти Човек Намамат Големи Риби Мами Мамки Leurre Peche

DEN 330.24

Достапност
Производот е достапен

Адаптација видови риби : сите видови на saltwater слатководни месојадни риби

Кон својствата

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Број На Модел На:
CB022
категорија:
Интегрирани Мамка
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
HENGJIA
боја:
5 боја
Должина:
8.5CM
Тежина:
15.2G
Длабочината на пливање:
0.3-0.9 m
Материјал:
Пластични
Куките:
4# кука
Пакување:
OPP вреќа

Производи во категоријата

1 За стоката, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис, ако ти ја при

Нови Minnow Риболов Мами Чудак Мамка Куки Бас Crankbaits Се Справи Со Потонувањето ПоперНие не нудиме избор на б

Сите слики се направени во вид Материјал : МеталКвалитет : 10 PcsКука : Висок Јаглероден Челик Treble КукаПаку

Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате било каков проблем, ние секогаш ќе.2 : Ако вашата цел е мн

забелешка : бидете внимателни на остри кукитетие се создаде животкако пливање на дејствија во вода!непр

Чудак Мамки за Риболов Мами Пастрмка Wobblers за контрола 5pcs 9cm 15.8 g 13м Штука Rattling Рап Хард Мамки за Риболов С

4.90 / торба 4.30 / торбаNoeby Mepps 10 компјутери 9cm Риболов Shad Намамат :

Опис на производот број на Модел : MI030 Големина : 9cm 6.6 g Материјал : ABS Пластика Боја : 8 Бои како Квалитет на

Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг wiht нас Ние ќе се направи одлу

Trulinoya DW24 Чудак Мамка функција супертесни,рибапредизвикувајќи wobbler, убавина риба тело дизајн и 3D ласерск

Функција : Lenght : 90mm 115mmТежина : 8.2 g 11.2 gПакет Листата : 20 КОМПЈУТЕРИ тешко мамиОваа Мамка е горд да го објави

Производ вовед : 14cm / 40g Езерото Риболов на Крап Намамат Вештачки Мамки Лигњи Октопод Лажни Мамка Minnow Теш

Ние ќе го прифати враќа кои беа испратени како неточни објект или DOA ПЛАЌАЊЕ Ние прифаќаме Зачувам,Креди

Answer : ___________________________ NOTE : Бесплатен Превозот ќе ја испрати од страна на Непрепорачана Пошта,Ветување 70 де

Пратката 1 Ние ќе го одбележи цел како вашето име работа со помала вредност Ние го цениме вашиот позитив

Боја На НесовпаѓањеРазлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја

Trulinoya Ракчиња 51mm 40pcs Мека Намамат Крап Риболов Намамат Мека Мами Летаат Риболов Мамка Isca Вештачки Pesca Кра

Многу 5pcs Метал Риболов Мами Бас Лажица Чудак Мамка Saltwater се Справи со КукитеКарактеристики : 100% Сосема н

Бесплатен превозот 20pcs / Многу 9cm 2g мека пластика prawns вештачки lifelike fluke риболов мами мека пластика едра ма

Риболов Мами 140mm 29g Тоне Молив Мамка Вештачки Isca Став Pesca Leurre Peche Wobbler Риболов Справи Peche En Mer ВнесувачКарак

Опис на производот Должина : 14cm Тежина : 40g Материјал : ABS Пластика Боја : 6 бои како сликата Кука : 1# Висока

12*8.5*2.5 cm45gако сте со мали цел, ние ќе го испрати од Сингапур Пост без следење на број, Ние и ветуваме дека н

Информација за производот : Боја : 6 бои Должина : 14cm Тежина : 40g Кука големина : 1 / 0 #

Please wait...