0
clear
  • Pikachu Одг Cosplay Аниме игра Mens месинг сребрен Прстен steampunk Накит за Подарок жени
  • -20%
  • -20%
Pikachu Одг Cosplay Аниме игра Mens месинг сребрен Прстен steampunk Накит за Подарок жени

Pikachu Одг Cosplay Аниме игра Mens месинг сребрен Прстен steampunk Накит за Подарок жени

DEN 105.12
DEN 79.00

Достапност
Производот е достапен

Место на Потекло : Кина (Копно)
Должина : 78 см
Гроздобер : Ѓердан
Pendant : Подарок Синџир
Жените : Lady
Мажи : види Џеб
Место на Потекло : Кина (Копно)
Прилагодливи Прстен, трговија на големо 1pcs Хогвортс прстен Хогвортс сртот гроздобер Прилагодливи прстен накит steampunk
Прстен Големина : Прилагодлив Прстен
Боја : антички месинг
Основните прстен е направен од бакар.
Овој модел е рачно изработени со помош на убаво печатени дела поставени во 15 mm рамки. Уметничкото дело е затворен под стакло да се заштити и унапреди сликата.
Вашиот прстен доаѓа во прекрасен подарок торба, подготвени за давање на подарок.
Секој објект е направен за да цел - Листата фотографии претставуваат она што вашиот случај ќе изгледа. Ве молиме да се свесни може да биде благо, бојата, контрастот, или други variances поради монитор settings. Јас се обидувам да одговара на нив како тесно е можно.
повратни информации-ве Молам да ми кажете дали нешто не е во ред со вашата e-mail порака пред си замина повратни информации.

Кон својствата

Прстен Големина:
Променливи во големина
Метална боја:
Сребро Позлатен, Антички Бронза Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Бренд Име:
QiYuFang
Поставување Тип:
Prong поставување
Површината Ширина:
20mm
Број На Модел На:
д-р кој зелена
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Материјал:
Стакло
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
irng
Компатибилност:
прстен
Материјал:
Цинк Легура
Бакар:
Античкиот
Стил:
Гроздобер Стил
Pendant:
филм pendant
За:
Дама,женска,мажи
накит:
locket

Производи во категоријата

Прстен Големина : Прилагодлив ПрстенБоја : антички месингОсновните прстен е направен од бакар.Овој моде

нерѓосувачки челик, титаниум челик прозрачна флуоресцентни светлина на змеј squama тетоважа прстен【Спец

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактират

нерѓосувачки челик, титаниум челик прозрачна флуоресцентни светлина на лилјак прстен【Спецификација н

Место на Потекло : Кина (Копно)Должина : 78 смГроздобер : ЃерданPendant : Подарок СинџирЖените : LadyМажи : види Џ

1,Фабрика Продажба Директно На Големо Главно,Добредојдовте Dropship 2,Од Не ' Рѓосувачки Челик Накит 3, Големи

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.39 во Пакет тежина : 10g

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактират

Злато Исполнет Накит е солидна слој на квалитетот злато топлина врзани за внатрешна jewellers метал.Ве МОЛИ

Белешки : цената е за празно материјали,ако сакате да печатите сликата,ве молиме контактирајте со нас,ни

Превозот И Ракувањето Со : 1 Нарачки се испраќаат во рок од 2 до 5 работни дена по исплата е расчисти, со ис

Метал:Солидна 14 K Бело Злато Печат:14 K / 585 Вкупно Грам Тежина:4.7 g Прстен Големина:6.5 Поставување:Рамк

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактират

Добредојдовте на Etrendy Мода Продавница за Накит Ние сме професионални за обетки, ѓердани & приврзоци, нар

П : Дали ќе го прифати Paypal?А : Жалам,Aliexpress donot работа со Paypal,ве молиме да ни испратите email и ние ќе ве научи к

Големина : 6.75 , 5.3 g, Камен Големина : 11 x 5 mm

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Лабораторија Alexandrite Акцент Камења : CZ Камен Големина : 5*5 мм Метал : sterling silve

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА6pcs / многуширина : 7mmПрстен Големина : 17 / 18 / 19 / 20 / 21 / 22 mm внатре дијамет

Please wait...