0
clear
  • DCTAL Салата Име Налепница Фитнес Зборови Crossfit Decal Тело-изградба на Постери Винил Ѕид Decals Parede Оркестарот Mural Салата Налепница
  • -20%
  • -20%
DCTAL Салата Име Налепница Фитнес Зборови Crossfit Decal Тело-изградба на Постери Винил Ѕид Decals Parede Оркестарот Mural Салата Налепница

DCTAL Салата Име Налепница Фитнес Зборови Crossfit Decal Тело-изградба на Постери Винил Ѕид Decals Parede Оркестарот Mural Салата

DEN 1016.16
DEN 711.00

Достапност
Производот е достапен

Салата Име Налепница Фитнес Crossfit Decal Тело-изградба на Постери Винил Ѕид Decals Parede Оркестарот Mural Салата Налепница
Драги Пријатели, добредојдовте во мојата продавница. Стоката е со добар квалитет . И сите големина и боја се во парк. Pls donot се грижите за ништо.
Ѕид Уметност Decorati на Винил Decal Налепница Инсталирате Област : decals можат да се применат на сите мазни површини, како што се Ѕидови, Врати, Прозорци, Плакари, Пластични, Метални, Плочки итн. - Без многу напор и трошоци можете да ги красат и стилот на вашиот дом. - Примена decals на трнлив површината ќе биде малку потешко. - Бои може да биде малку различни во зависност од вашиот монитор амбиент. - Ве МОЛИМЕ да направите белешка во Забелешка полето за пораки во врска со ВАШАТА БОЈА на ИЗБОР (можете да најдете бои под сликата на објектот) кога ќе се плаќаат за објект, за СЕКОЈ ОБЈЕКТ Е УНИКАТЕН НЕ МОЖЕ да СЕ НАЈДЕ ВО ПРОДАВНИЦИТЕ, ТОА Е САМО ЕДНА СОЛИДНА БОЈА, ВТОРАТА БОЈА на ВНАТРЕШНОСТА Е БОЈАТА НА ВАШИОТ ЅИД ТОА се ГЛЕДА на НАЧИНОТ на кој ПОВЕЌЕ КУЛЕР ЖИВ !!! Големина на прикажување на сликата е малку поголема за прикажување цел !!! Инаку бојата прикажани во листата, ќе биде предаден.
ако сакате повеќе информации за производот вака ,pls кликнете на сликата како што е подолу. НИ 5 / парче НИ 5 / парче НАС 22 / парче НАС 12 / парче НИ 5 / парче НАС 21.6 / парче НИ 5 / парче НИ 5 / парче НИ 5 / парче НАС 14 / парче НИ 5 / парче НАС 12 / парче НАС 22.4 / парче НАС 12 / парче НИ 5 / парче НИ 5 / парче НИ 6 / парче НАС 22.4 / парче НИ 5 / парче НИ 2 / парче НИ 5 / парче НИ 5 / парче НАС 11.76 / парче НАС 16.46 / парче НАС 15.68 / парче НАС 4.9 / парче НАС 4.9 / парче НАС 3.92 / парче НАС 4.9 / парче НАС 11.76 / парче

Кон својствата

боја:
Црна, Златна, Сива, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Сребрена, Бела, Жолта, Кафе, Темноцрвена, Морнарско Сина, Светло Зелена, Темно Сива Боја, Слива, Небо Сина, Портокалова
Големина:
116x164cm, 58x82cm
Бренд Име:
DCTAL
Стил:
Модерна
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
салата 1148
Материјал:
Пластични
Тема:
Знаци
Сценарија:
Ѕид
боја:
како боја картичка
is_customized:
yes

Производи во категоријата

Информации за производот ❤ За Decal : ☀ Материјал : животна Средина / Пријателски / ПВЦ☀Decals за декорација,

Карактеристики : Може да се отстрани Животот водоотпорен Зелена Еколошка 100% Сосема Нов Квалитет : Врвен

* * * * *Добредојдовте на нашиот магазин Ве молиме да го прочитате описот подолу внимателно, со цел да биде

1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките н

Стап трансфер филм на дизајнот, избегнување на создавање на меурчиња колку што е можно,тогаш scrape тоа пов

Discription : Бренд : ROWNOCEANМатеријал : Заврши Големина На : М : 22x114cmL : 42x214cmСе Прилагодите Боја : Сите наши боја во

Купувачот најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1 Колку долго ќе брод за цел? А : Здраво,под нормални околности,

Парите е безбеден, бидејќи се наоѓаат само објави на добавувачи ОТКАКО ќе се потврди задоволство на ваш

Купувачот најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1 Колку долго ќе брод за цел? А : Здраво,под нормални околности,

Новодојдени~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~Материјал : ПЕТ Големина : Види подолу слики Достапни стилови : YG xxx (боја пред прозр

3 D Прозорец Приказ на Ѕид Налепница Отстранлив Винил Уметност Соба Decal Mural Дома ДекорацијаСпецификации :

12122940330175536 ѕид налепница парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеВе молиме да го проч

13 Парчиња Сценско Сонце Паѓа Камења Езеро Креативни Винил Налепница Отстранлив Ѕид Налепници за Соби Д

Ве молиме да го прочитате описот подолу внимателно, со цел да бидете сигурни дека овој производ е во пра

Производ Слика / Ефект Слика / Производ Големина / Заврши ГолеминаВе Молиме Обрнете Внимание На Голем

Име : големите риби ги јадат малите риби налепници Материјал; ПВЦ Големина : 40*60см опис на Производот : Ов

Карактеристики : Може да се отстрани Животот водоотпорен Двојно визуелен дизајн Зелен ѕид налепници.Ка

Големина : во пакет од околу 60 x 90cm, на ѕидот околу 80 x 90cmПостојат 16 парче независни слики и можете да се др

Ве молиме да го прочитате описот подолу внимателно, со цел да бидете сигурни дека овој производ е во пра

Изберете мазна, чиста и сува површина.Излупете ја налепницата од лист, еден по еден.Позиција на лепило н

материјал : еколошки ПВЦ големина на : 42cm X 105cm57cm X 143cm За Боја : Бои Може да Биде Малку Различни во Зависнос

54 см) : 46cm широк x 42cm високи62cm широк x 56cm високиЗа Боја : Ние се трудиме нашиот најдобар покаже вистински пр

Добредојдовте на Homtopia Продавница !Пред да нарачате постер, ве молиме да ЗАБЕЛЕЖИТЕ1.Материјал : 180g бела о

ДеталиВи благодарам многу за посета на нашата продавница.Кога се применува (поставени) како и во главна

Please wait...