0
clear
  • Висок Квалитет 62mm Макро Close-Up +1 +2 +4 +10 Макро Close-Up Филтер за Полнење За Canon и nikon dslr фото Камера
  • -20%
  • -20%
Висок Квалитет 62mm Макро Close-Up +1 +2 +4 +10 Макро Close-Up Филтер за Полнење За Canon и nikon dslr фото Камера

Висок Квалитет 62mm Макро Close-Up +1 +2 +4 +10 Макро Close-Up Филтер за Полнење За Canon и nikon dslr фото Камера

DEN 815.52

Достапност
Производот е достапен

Адаптер за Користење на ултра прецизност ЦПУ машина алатки, софистицирани материјал, висок интензитет, добра работа стабилност Било камера со 62mm леќа нишка ( ве Молиме бидете сигурни дека дијаметарот на вашите леќи на камерата е 62mm) Калибар : 62mm Пакет : Да Број на Модел : 62mm Макро Close-Up Филтер материјал : оптичко стакло Рамка материјал : алуминиум Одговара за : Ист калибар сите леќи на камерата Карактеристики : Close-up Филтер +1 Направен од висок квалитет на оптички лупа намалување на затворите-фокусирајќи се на растојание од објективот. Намалување на одредување на затворање-фокусирајќи се на растојание од објективот Овозможува детален close-up макро снимки на малите објекти, како што се insectscoins,монети, цвеќиња, итн Close-up Филтер +2 Направен од висок квалитет на оптички лупа намалување на затворите-фокусирајќи се на растојание од објективот. Намалување на одредување на затворање-фокусирајќи се на растојание од објективот Овозможува детален close-up макро снимки на објекти како голем како пчела или pistil Close-up Филтер +10 Направен од висок квалитет на оптички лупа намалување на затворите-фокусирајќи се на растојание од објективот.Висок Квалитет 62mm Макро Close-Up +1 +2 +4 +10 Макро Close-Up Филтер за Полнење За Canon и nikon dslr фото Камера Опис на Производот Бренд : Amopofo Тоа е 100% сосема нов и квалитет што е гаранција. Ви благодариме за купувањето !ние ќе ви покаже нашиот најдобар производ и услуга!!!. Сите предмети ќе се испраќаат преку Кинески Пост или Хонг Конг Пост Пакет Услуги. Намалување на одредување на затворање-фокусирајќи се на растојание од објективот Овозможува детален close-up макро снимки на малите објекти, како што се insectscoins,монети, цвеќиња, итн. Намалување на одредување на затворање-фокусирајќи се на растојание од објективот Овозможува детален close-up макро снимки на објектите како голем како пчела или pistil Спецификации : Материјал на филтер : Оптичко стакло Назад навој дијаметар (прикачите на леќа, машки конец) : 62mm Пред навој дијаметар (прикачите дополнителни филтер, женски навој) : 62mm Пакет тежина : 210g Пакетот вклучува : 1 x62mm Close-Up +1 Филтер 1 x62mm Close-Up +2 Филтер 1 x62mm Close-Up +4 Филтер 1 x62mm Close-Up +10 Филтер 1 x Торба/паричник (бренд нови и некористени) Превозот и Пакет : Ние ќе брод вашата превозот адреса.ние ќе ви одговори што во рок од 24-48 часа,освен празник. Close-up Филтер +4 Направен од висок квалитет на оптички лупа намалување на затворите-фокусирајќи се на растојание од објективот. Кои сме Ние : · Ние сме manufacurer за камерата леќи на камерата адаптер ,ние сме добредојдени и мало и трговија на големо клиенти,ако треба со големо количество и други modles,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобра цена. Контакт : Ако има било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт со нас преку aliexpress.

Кон својствата

Калибар:
62mm
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
62mm Макро Close-Up Филтер
Бренд Име:
Amopofo
Тип:
Макро Close-Up Филтер

Производи во категоријата

* Ние се трудиме да одговориме на сите прашања секојдневно,обезбедување одлични услуги на клиентите.Во

Толку повеќе ќе ви ги купите, повеќе ќе се спаси1 За да се поправи ова, треба постепено филтерот за да го б

* Ние се трудиме да одговориме на сите прашања секојдневно,обезбедување одлични услуги на клиентите.* Си

Камерата Филтер 43mm Тебе Полн Црвен Портокал Жолта Зелена Сина, Пурпурна ND2 ND4 ND8За Canon Nikon, Sony Олимп Pentax Samsun

Бидејќи друштвото за осигурување бара од нас да се чека 50 дена пред ние може да пријави пакет загуба, ние

На богати бои, обичај балансот на белата боја, оригиналниот филм во целина небото е светла црвена боја, д

Филтер леќа Комплет За DJI Искра Леќа Филтри MCUV / ND4 / ND8 / ND16 / ND32 / CPL Филтер Летало gimbal РК Додатоци За DJI Искра

ОписНД филтри (Неутрална Густина) да се намали количината на светлина постигнување на филм без да влија

Други меѓународни пакети ќе бидат испратени од страна на Кина Пост Прва Класа Меѓународниот Пошта.ПОВР

Фотографски специјални ефекти.Објектот специфики : Состојба : Ново : на Еден сосема нов, не се користи, не

850nm за внатрешна и слаб дожд отворено светло.Причини за да Купат Од Нас : * Прецизен опис, НИКОГАШ не се по

Мулти Боја Нуркање Флип Филтер за Gopro ХЕРОЈ 3+ 4 Камера Домување СлучајМатеријал : ABSДа компатибилен : Gopro Х

* Ние нудиме кавга слободен трансакцијата.* Сите предмети детали слики се направени од страна на Професи

1000nm за ниска географски широчини и силен одраз светлина ,како што се на плажа од страна на пладне време.72

1000nm за ниска географски широчини и силен одраз светлина ,како што се на плажа од страна на пладне време.В

5 mm,43mm,46mm,49mm,52mm,55mm,58mm,60mm,62mm,67mm,72mm,74mm.* Без проблеми враќање / поврат / replace.Филтри' споредбаТрговија на големо

ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации...

* Сите наши одредена вредност предмети се осигурени пред брод надвор.680nm за внатрешна и слабите Сенки уп

Please wait...