0
clear
  • 14/23 Заеднички 24/29 Затка 75to 105Adapter Дестилација Главата Лабораторија Стакло
  • -20%
  • -20%
14/23 Заеднички 24/29 Затка 75to 105Adapter Дестилација Главата Лабораторија Стакло

14/23 Заеднички 24/29 Затка 75to 105Adapter Дестилација Главата Лабораторија Стакло

DEN 238.08

Достапност
Производот е достапен

Производ Објект : 14/23 Заеднички 24/29 Затка 75°на 105°Адаптер Дестилација Главата Лабораторија Стакло
Материјал : Стакло Borosilicate
Заедничката : 14/23
Затка : 24/29
Секој Обид за 1 Парче!
Внимание : На сликата е само за референца!
Ние, исто така, имаат и други relavent производи.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

Кон својствата

Бренд Име:
BINFUL
Класификација:
Колба

Производи во категоријата

ОписИзбирање на висок квалитет на влакна долги влакна или памучни влакна, употреба на високо ефикасна и

Производ Објект : 1000ml Стакло Дестилација Колба Круг Дното со Страна Рака Дестилирани Лабораторија Колб

Висок borosilicate стаклена цевка,Надворешниот дијаметар 180mm,Целосна должина 200mm / 250mm / 300мм,Висока температур

3m L пластични pipette,5pce / многу(Pls answer : ___________________________ note : ние само им понуди бесплатен превозот за комбинир

Сите големини Нагоренадолу Нерѓосувачки челик одделување на инка рек Лабораториска опрема бесплатен п

Материјал : КварцПрименува : 722,723,752,751,754,756,УВ1800,УВ2000,УВ2800 итн.Spectrophotometer (освен 721 тип)Внатре ширина : 10ммВн

Производ Објект : 125ml Гас Земање Цевка Glinsky Апсорбер Шише Апарати Chemi Лабораторија СтаклоМатеријал : Стак

Производ Објект : 30ml Чаша Шприцот Инјектор Лабораторија Мостра Стандард Дијаметар Калибар Прецизност Wa

Производ Објект : 5 PCS 30x200mm Стакло Тест Филтер Цевка со Вакуум Долната Страна на Раката Лабораториски Екс

Ако сакате да се прилагодите на производи од стакло или да побара други прашања, ве молиме контактирајт

Производ Објект : 350ml Бела Мерење Beaker PTFE Тефлон Силикони Лабораториска Опрема со Висок КвалитетМатерија

Двеnecked колба вертикален форма,со два necks стандард земјата устата,Капацитет 5000ml,Средината заеднички 29 / 32

Ако сакате да се прилагодите на производи од стакло или да побара други прашања, ве молиме контактирајт

Производ Објект : 2500ml Јасно Стаклена Тегла Широк Отвор Reagent Шише Хемиски Експеримент WareМатеријал : Стакл

Опис : Празни, бели пластични шишиња медицина.пакет вклучуваат:1×4ml шише1×30ml шише1×50мл шише1 x 100ml шише1×150

Ако сакате да се прилагодите на производи од стакло или да побара други прашања, ве молиме контактирајт

Ако сакате да се прилагодите на производи од стакло или да побара други прашања, ве молиме контактирајт

Производ Објект : 500ml 24 / 29 Заедничка Лабораторија за Притисок Воедначување Капка Инка Колона Со PTFE StopcockМ

Производ Објект : 50мл Браун Сулфур Диоксид Апсорбер Цевка Шише Апарати Хемија Лабораторија за СтаклоМа

Please wait...