0
clear
  • 2 ПАРЧИЊА 34 mm Внатрешен Дијаметар Око Чувари Стерео Микроскоп Телескоп Окуларот Око Парче 32-35mm Гума Око Чаши
  • -20%
  • -20%
2 ПАРЧИЊА 34 mm Внатрешен Дијаметар Око Чувари Стерео Микроскоп Телескоп Окуларот Око Парче 32-35mm Гума Око Чаши

2 ПАРЧИЊА 34 mm Внатрешен Дијаметар Око Чувари Стерео Микроскоп Телескоп Окуларот Око Парче 32-35mm Гума Око Чаши

DEN 181.92

Достапност
Производот е достапен


2 ПАРЧИЊА 34mm Внатрешен Дијаметар Око Чувари Стерео Микроскоп Телескоп Окуларот Око Парче 32-35mm Гума Око Чаши
Спецификација :
Материјали : Гума
Внатрешен Дијаметар за : 34 mm
Количина : 2 парчиња Одговараат за 32-35 mm окуларот на микроскоп / Телескоп окуларот
Производот Се Прикаже :

Кон својствата

Зголемување На Односот На:
500X & Под
Бренд Име:
508
Drawtube:
Бинокуларна
Теорија:
Биолошки Микроскоп
Карактеристики:
Пренослив,Рачни
Број На Модел На:
OT004-3
Материјал:
Гума
Внатрешен дијаметар околу:
34 mm
одговараат за:
32-35 mm окуларот на микроскоп / Телескоп окуларот

Производи во категоријата

Зум 317 mm на објектот на целиот екран Цел : 0.74.5 X континуирано зум Применливо на електронските индустрија,

Тоа е освен одлагање на царинење проблеми на дестинација земји Ние ќе се вратам на вас во 24 часа & помогн

Ние сме многу среќни и се обидуваме се потрудиме да ви помогне.Преку Експрес : Генерално 38 работни дена...

Даноци : Ние не превзема одговорност за било даноци се случи на дестинација земји.5 X Cпланината адаптерз

: FeedbackАко објектот е многу добар како што се очекува да ми даде пет ѕвездички позитивни повратни информа

Ве молиме имајте во предвид дека ова микроскоп содржи само една коаксијален леќа и точка извор на светл

Ќе е подобро да се земе видео или фотографии кога ја отворите Ќе е подобро да се земе видео или фотографи

Секој од express компанија disptaches парцела на просторот,тие ќе се соберат дополнителни оддалечена област над

20 X долги работни растојание LPL Металуршки микроскоп Бесконечност план цел Ние се уште имаат други видов

10 WD=22 LWD Бесконечна План Фаза Разлика Цел PHLWD 10× / 0.Со цел да обезбеди точни решенија за нивните Професион

Поврзете Wi Fi дигитален микроскоп на вашиот IPHONE / АНДРОИД уред Отворените Wi Fi прилагодувања на на IPHONE / АН

Еден Пар на 2930 mm Гума Око Првенство Око Штитници за Бинокуларна Микроскоп Окуларот Леќи Микроскоп Додат

100% сосема нов и висок квалитет, Ова е благороден осветлени микроскоп со 50x зголемување на моќта Може да с

Ве молиме избегне тешка шок 3.Ве молиме да ни остават позитивен фидбек, ако се чувствувате нашиот произв

75 mm) Диоптријата на Вредноста : + / 5dp Interpupillary Растојание : 23 / 16" 215 / 16"(5575mm) Работни Растојание : 8" (200mm) Бело /

CПЛАНИНАТА Леќа : Работни растојание : 95mm Зум cпланината Леќа 1.0 Х Цпланината адаптер за Зумирање на ликви

Функција : со Висок Квалитет, со Висока Резолуција, Јасни Слики 1 / 3" CMOS 720 P 1280*[email protected] 60 F / S видео рекордер Фото

5 пати објективот + фокус заградата + голем простор база Големина : 170mm (должина) × 50mm (дијаметар), ПРЕДВОДЕ

, напојување на нови увезени од пластичен шприц школка, со пламен retardant, антистареењето и други карактер

Функција : со Висок Квалитет, со Висока Резолуција, Јасни Слики 14.0 ПРАТЕНИК Јапонија CMOS (само за HDMI модел,

Карактеристики : 1.25 Abbe Кондензаторот Прилагодлива Висина Сите Метални Стандард 1.25 Горниот Кол...

Прво , производот профил На влакна крајот се соочуваат со детектор може да се откријат машките (скокач) и

1 PC WF20 X / 10мм Висока Eyepiont Широк Агол Стерео Микроскоп Окуларот Леќи со Монтажа Големина 30мм и Читање Скал

002 mm, се Движат во Опсег до 4.Спецификација & Пакет includings : UCIS Бесконечност Независни Achromatic Оптички Систем

Крстот Точка 0.01 MM Микроскоп Фаза Микрометар Калибрација Слајд Со 4 мерни Скали за Стерео / Биолошки Микр

Добредојдовте на Микроскопија Онлајн продавницаНие се во насока на обезбедување на најдобри микроскоп

Please wait...