0
clear
  • 6 Клетки Транспарентен Правоаголник Пластична Кутија Монтажни Складирање Кутија Голема Capactiy 164x122x58mm
  • -20%
  • -20%
6 Клетки Транспарентен Правоаголник Пластична Кутија Монтажни Складирање Кутија Голема Capactiy 164x122x58mm

6 Клетки Транспарентен Правоаголник Пластична Кутија Монтажни Складирање Кутија Голема Capactiy 164x122x58mm

DEN 174.72
DEN 157.00

Достапност
Производот е достапен


Накит Монистра Сад,2014 мода жените, Пластика, Правоаголник, кој се одвојува & 6 клетки, 164x122x58mm, кои се Продаваат од Страна на PC
NO : 170118135150
Тежина : 123gram
Големина : 164.00 X122.00 X58.00 mm
Повеќе предмети
превозот
A : 2-5 дена за обработка за да се испрати својата стока по исплата е расчисти за да имаме големи акции на рака. Б : Бесплатен превозот од обичните mail, доколку вкупно стоки вредност е $50 или повеќе, оставете порака до продавачот кога цел,ние ќе ви ја испратиме стоката од експрес (DHL,UPS-от или ЕМС ).Под 50 ние ќе ја испрати од воздухопловната.
плаќање во Моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер. Известување Еднаш приемот на стоката, pls ја напушти godd повратните информации за нашите нас, ви благодарам, вие ќе уживате во попуст на следната цел. pls не го отвори спорот, можете да (1) се Врати објектот да ни во неговата оригинална состојба за враќање на парите, или размена во рок од 30 дена. (2) ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе ги примите се врати ставки.

Кон својствата

Бренд Име:
YYW
Број На Модел На:
170118135150
Материјал:
Никој
Објектот Дијаметар:
164.00X122.00X58.00mm
Објектот Висина:
5.8cm
Објектот Должина:
16.4cm
Објектот Тежина:
123g
Објектот Ширина:
12.2cm
Накит Пакување & Display Type:
Никој
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран

Производи во категоријата

Трговија на големо 7x9cm 50pcs Мини Burlap Јута Drawstring Подарок Накит Пакување Пошта Кеси за Свадба Фаворизира Бо

Материјал : АкриликБоја : ЈасноВкупната Големина : 15cm W x 30cm D x 30cm HКонверзија : 1mm=0.0394 инчен, 1inch=25.4 mmКаракте

Прирачник за Мерење на Дозволено Отстапување ±0.5 cmСостојба : НоваМетал : ДрвоБоја : како на сликаКоличин

Топло прашува : Бидејќи на различни големини, цена, исто така, малку се разликува.Ве молиме потврдете го

Organza кеси големина Круг Organza Торба Други вреќи Кликнете тука : , , , , ,Топло совети : Големини од мерењата пр

1097 парче парче парче парче ДОЛАРИ, 5.12 / парче парче парче 5 Pcs Црн Сомот Накит Екранот Рек Ѓердан Биста Но

Точка бр : DBX559Име : Прстен кутијаМатеријал : ХартијаЕдиница Тежина : 25gБоја : светло зелена,светло сина,фе

Прирачник за Мерење на Дозволено Отстапување ±0.5 cmСостојба : НоваМетал : МеталБоја : како на сликаКоличи

ОписОбјектот Количина200 КОМПЈУТЕРИ / многуТочка Бр.Organza Торба 259Објектот МатеријалиOrganzaГлавната БојаКр

Пластични Мушка Контејнери, ЈасноГолемина : околу 3.9 cm во diamemer, 50mm висока.Не грижете се за тоа каде да ги з

ОписОбјектот Количина200 КОМПЈУТЕРИ / многуТочка Бр.Organza Торба 014Објектот МатеријалиOrganzaГлавната БојаПо

Добредојдовте на нашата ПродавницаТрговија На Големо Директно Од Фабрика,Добра Guality И Конкурентна Цена

Точка бр : DOU1664Производ : накит кутијаSize A : 5*5*3.5 cmSize B : 8*8*3.5 cmSize C : 9*7*3.5 cmГолемина на : 22*5*3.5 cmSize E : 9*9*3.5 cmБоја :

ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас ,ви благодариме!Напомена : цената е само за

Накит Монистра Сад,Bling, Пластика, Бонбони, проѕирен, бел, 83x23x24.50mm, 5 PCs / Торба, кои се Продаваат од Страна на

4 Бои Накит Екранот Стојат Сомот Рака Прст Форма на Екранот Стои Прстен Хривнија Necklace Plastic Носителот Рек

Трговија На Големо Супериорен Сомот Големи Хривнија Екранот Перница Глуждот Носителот Види Организато

ОписОбјектот Количина50 КОМПЈУТЕРИ / многуТочка Бр.Organza Торба 369Објектот МатеријалиOrganzaГлавната БојаЕз

Please wait...