0
clear
  • Оригиналниот Проектор Светлина во Тунелот / флуо цевки за проектор Acer D210 EV-s50 на унодц X1213 X1213PH D222D ,проектор делови
  • -20%
  • -20%
Оригиналниот Проектор Светлина во Тунелот / флуо цевки за проектор Acer D210 EV-s50 на унодц X1213 X1213PH D222D ,проектор делови

Оригиналниот Проектор Светлина во Тунелот / флуо цевки за проектор Acer D210 EV-s50 на унодц X1213 X1213PH D222D ,проектор делови

DEN 1440.00

Достапност
Производот е достапен

Корисниците се одговорни за враќање превозот цена. нашиот производ е внимателно inspeated од нас.
Враќање
1.
Оригиналниот Проектор Светлина во Тунелот / флуо цевки за проектор Acer D210 EV-s50 на унодц X1213 X1213 PH D222 D
,проектор делови
Надворешен дијаметар : 20*7. ние не сметаат дека со овој превозот метод како "изгубени" за 30 дена,ве молиме да ги прашате нашите клиент сервер пред да се одржи редот за други посебни превозот начини,однапред ви благодариме. Б efore купување,ве молиме, проверете ги информациите и нашите слики, ако е сите на ист со вашиот стар еден! Исто така можете да го испратите вашиот стар производ слика и големина за нас ,се надеваме дека ќе може да се купи точниот производ! Ви благодариме !! Нашата главна следниве бизнис :
1 : трговија на Големо продажба на различни оригинални проектор светилки сијалица, и алтернатива , за да се обезбеди квалитет
2 : трговија на Големо продажба на големо бренд проектор далечински управувач. Ние ќе или замена или рефундирање по receupt на неисправни објект. и превозот од Кина пост воздух mail пораката може да ги преземе 1~од 1,5 месец за да го добијат.
Plz контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации , ние ќе работиме со вас да го реши секој проблем.6 мм
Внатрешен дијаметар : 20*5*3. Ако curiers или поштата со следење на број.4 мм
Забелешка : Некои сликата е само за да се однесуваат .
И ние не мислам дека било лошо повратни информации или спорови може да ги реши сите проблеми. pls чувајте го во оригинална состојба и информираше во рок од 3 дена од денот на испорака.Вашето мислење е многу improtant за нашиот бизнис развој и мерач на тоа колку можеме да се прави. Стоката може да се испраќаат од вашиот избор. Ние соработуваме со повеќе изразат спедитор во Кина. Pls контактирате директно ако ви треба други побрзо превозот начин . ако не можете да следење на вашиот пакет , ве молиме да не грижете се, и се надевам дека ќе може да го разбере.
Но, постојат може да се 2-3 дена одложување на логистичка компанија.Ние ќе услуги со ажурирани превозот цена, како по ваше барање. По добивање на врати објект, ние ќе рефундирање на клиент на објектот цена ( со исклучок на трошоците за превозот до и од )
Повратни информации
Повратни информации е со појадок за шампион. Следново е проценето време на испорака за различни превозот начин. Ви благодариме!. Па ние може да добие повеќе попуст во превозот начин. )
Проектор светилка , светилка обезбедува три месеци долго гаранција
Превозот
1. Ако објектите се неисправни.
3 : Обезбедување на брендот проектор додатоци ( напојување , LCD, боја тркала , закачалка , DMD чипови, итн. Ако стоката се оштетени поради транспорт процес,ние не имаат одговорност,но ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да добиете обештетување од транспортната компанија .

Кон својствата

Број На Модел На:
D210 EV-s50 на унодц X1213 X1213PH D222D
Бренд Име:
XIAOMANGKI
Име:
проектор светлина во тунелот
Состојба:
Нови

Производи во категоријата

НАПОМЕНА : Нашиот производ гаранција за квалитет, по тестирање, бидете сигурни дека квалитетот нема про

Компатибилен Голи СветилкаИмаме многу различни модели на проектор светилки сијалица,ги споделите со н

Оригиналниот светилка со домување (OWH / GLM / OEM)3 Нашиот продажен тим ќе ви одговорат искрено за податоци на

Производ Вовед : 10 PCS / МНОГУ Оригинални OSRAM 280 W Баласт ИЛИ 10 R фаза светлина движи главата зрак sharpy светли

бесплатен превозот замена Проектор LCD панел призмата LCX085 ADB6 LCX085 ADB7 LCX085 ADB8 LCX085 A LCX085 90ays гаранција1.Објекти

Производ Вовед : EUC 190d N / T01 Проектор Баласт ИЛИ MSD 5 R фаза светлина движи главата зрак sharpy светлина R5 Елект

Се користи за да се поврзете на AC адаптер за да го AC штекер, висока безбедност, и идеална замена за оригин

Опис На ПроизводотНОВИ оригинални Проектор Боја Тркала за pe5120За производи : Ние сме големо сите проекто

Овие трошоци се на купувачот одговорност Ако ви треба промена на адреса ве молиме ни email пред да се испра

НАПОМЕНА : Нашиот производ гаранција за квалитет, по тестирање, бидете сигурни дека квалитетот нема про

НАПОМЕНА : Нашиот производ гаранција за квалитет, по тестирање, бидете сигурни дека квалитетот нема про

Опис на производот нова замена проектор мечка боја тркала DLP Проектор Замена Боја Тркала За Optoma GT720 GT720 E 7

НАПОМЕНА : Нашиот производ гаранција за квалитет, по тестирање, бидете сигурни дека квалитетот нема про

Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање есамо објави на доставувачот отк

Опис На Производот100% НОВ проектор боја тркала за Optoma EX605 ST 6 боиЗа производи : Ние сме големо сите проекто

Компатибилен со : Ве молиме бидете сигурни дека вашиот модел е во нашите compatible If имате било какви прашањ

ЛИНКМИ EX21 C HDMI Extender над еден Cat5e / 6 со Јамка HDMI Излез( Локални HDMI Out)Поддршка Bidirectional IRКарактеристики : 1...

НАПОМЕНА : Нашиот производ гаранција за квалитет, по тестирање, бидете сигурни дека квалитетот нема про

Оригиналниот Проектор Проектор Светлина во Тунелот Прозрачна Светлината Цевка Оптички Канал За BENQ MX776 E

Please wait...