0
clear
  • Рака Со Пари Ѕид Decals Долари Инспиративни Канцеларија Мотивација Винил Налепница Mural Декорација Ѕид Хартија E538
  • -20%
  • -20%
Рака Со Пари Ѕид Decals Долари Инспиративни Канцеларија Мотивација Винил Налепница Mural Декорација Ѕид Хартија E538

Рака Со Пари Ѕид Decals Долари Инспиративни Канцеларија Мотивација Винил Налепница Mural Декорација Ѕид Хартија E538

DEN 283.20
DEN 255.00

Достапност
Производот е достапен


6038 Можеби, исто така, како Discription :
Бренд : ROWNOCEAN
Материјал :
Заврши Големина На :
S : 36x42cm(14.1"x16.5")
М : 42x49cm (16.5"x19.2 ")
L : 57x66cm(22.4"x26")
Се Прилагодите Боја :
Ако ви се допаѓа бојата други бои, ве молиме изберете од боја шема и ни остави боја број. На пример : H601 Бела
Се Прилагодите Големина На :
Ако ви треба други големина, ве молиме ни e-mail, ние ќе ви го персонализирате линк.
Лесен за користење :
1 : Изберете мазна, чиста и сува површина.
2 : Излупете ја налепницата од лист, еден по еден.
3 : Положба на лепило на авионот површина без притискање нив, така што тоа ви овозможува можноста да ги повлечат и да ја наместите повторно.
4 : Ако резултатот е задоволителен за вас, да се држиме цврсто до површината притискање на воздушни меури нанадвор.
Карактеристики :
1. Договор за декорација . одговараат за било чиста мазна ѕид , плочки, windows, метал,плакар, пластични
2. Лесен за употреба и отстранување
3. Модерен дизајн и висок квалитет
4. Издржливи, перат и изрибан (мека четка).

Кон својствата

Големина:
M, S, L
Бренд Име:
ROWNOCEAN
Стил:
Модерна
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Мебел Налепници,Прозорец Налепници,Кат Налепници
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
Ѕидот Налепници
Тема:
Шема
Сценарија:
Ѕид
Материјал:
Винил
боја:
Може да се прилагоди
Од:
Yiwu.CN
is_customized:
Yes
Карактеристики:
Заштита на животната средина, водоотпорен, отстранлив
Материјал:
Винил Ѕид Налепница
S:
36x42cm(14.1x16.5)
M:
42x49cm(16.5x19.2)
L:
57x66cm(22.4x26)

Производи во категоријата

Ве молиме да го прочитате описот подолу внимателно, со цел да бидете сигурни дека овој производ е во пра

Изберете мазна, чиста и сува површина.Излупете ја налепницата од лист, еден по еден.Позиција на лепило н

Производ Inforamtion : Број : J06 Големина : 42 X73 CM Големина : 57 X99 CMМатеријал : Нетоксични ,еколошки ПВЦПакување : 1

ОписМатеријал : пвц ѕид налепницаПакување : една opp вреќаЛесно да се примени, лесно да се отстрани без да

Добредојдовте на Homtopia Продавница !Пред да нарачате постер, ве молиме да ЗАБЕЛЕЖИТЕ1.Материјал : 180g бела о

10967 Можеби и вие исто така, сакаатДобредојдовте На Нашата ПродавницаЗаврши Големина На : S : 42x35cm / 16.5"x13.7"M :

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

материјал : еколошки ПВЦ големина на : 47cm широк X 42cm високи62cm широк X 56cm високи За Боја : Бои Може да Биде Ма

* * * * *Добредојдовте на нашиот магазин Ве молиме да го прочитате описот подолу внимателно, со цел да биде

Големина : во пакет од околу 60 x 90cm, на ѕидот околу 80 x 90cmПостојат 16 парче независни слики и можете да се др

Ве молиме да го прочитате описот подолу внимателно, со цел да бидете сигурни дека овој производ е во пра

3 D Прозорец Приказ на Ѕид Налепница Отстранлив Винил Уметност Соба Decal Mural Дома ДекорацијаСпецификации :

945854877810436 Вашиот Омилен СакаСпорт Налепница Серија парче парче парче парче парче парче парче парче пар

Ви благодарам многу! Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информа

Карактеристики : Може да се отстрани Животот водоотпорен Зелена Еколошка 100% Сосема Нов Квалитет : Врвен

Име : големите риби ги јадат малите риби налепници Материјал; ПВЦ Големина : 40*60см опис на Производот : Ов

12122940330175536 ѕид налепница парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеВе молиме да го проч

Производ Слика / Ефект Слика / Производ Големина / Заврши ГолеминаВе Молиме Обрнете Внимание На Голем

14852 Спецификации : 100% сосема нов и висок квалитетЗаврши Големина : M : 56x42cm / L : 76x57cm Материјал : Винил ПВЦ Ѕи

Карактеристики на производот : · Материјал : Животната средина; Пренослив · Место : Погоден за било каква

54 см) : 46cm широк x 42cm високи62cm широк x 56cm високиЗа Боја : Ние се трудиме нашиот најдобар покаже вистински пр

1) прифатлива алтернатива на оригинални уметнички, платно се појавува надвор од ѕидот со богата текстур

материјал : еколошки ПВЦ големина на : 42cm X 105cm57cm X 143cm За Боја : Бои Може да Биде Малку Различни во Зависнос

Парите е безбеден, бидејќи се наоѓаат само објави на добавувачи ОТКАКО ќе се потврди задоволство на ваш

а Материјал : животната средина nontoxic пвц; б Големина (1 инч =2.54 см ) : 58cm (широк) x 28cm (високи) ; 87cm (широк) x 42cm (в

Купувачот најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1 Колку долго ќе брод за цел? А : Здраво,под нормални околности,

7pcs / Set 3 D Змеј ноќта на Вештерките Ѕид Налепница Висок Квалитет Отстранлив ПВЦ Home Art Оркестарот Партија Д

Please wait...