0
clear
  • 6002 Хибрид Керамички Имајќи 15x32x9 mm ABEC-1 ( 1 парче ) Велосипед Дното Загради & резервни делови 6002RS Si3N4 Топката Лежишта
  • -20%
  • -20%
6002 Хибрид Керамички Имајќи 15x32x9 mm ABEC-1 ( 1 парче ) Велосипед Дното Загради & резервни делови 6002RS Si3N4 Топката Лежишта

6002 Хибрид Керамички Имајќи 15x32x9 mm ABEC-1 ( 1 парче ) Велосипед Дното Загради & резервни делови 6002RS Si3N4 Топката Лежишта

DEN 402.24

Достапност
Производот е достапен

Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.030
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.modname=ckeditor
Атрибути Вредности Дел Број 6002 2rs Имајќи Имајќи Тип 2 Запечатени Понесе Кол (d) 15 mm Надворешниот Кол (D) 32 мм Ширина (Б) 9 mm Материјал Hybid Керамички Динамичен на Оптоварување (Cr) (Newtons) 5600 Статични на Оптоварување (Кор) (Newtons) 2850 Максимална Брзина (Масти) (X1000 ВРТЕЖИ во минута) 23 Тежина (Kg) (килограм) 0. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.

Кон својствата

Површина Грубост:
Ра 0.05
Број На Модел На:
6002 Hybid Керамички Имајќи
Капацитет На Моторот:
15*32*9 мм
Бренд Име:
FUSHI
Премази:
Хром Челик
Материјал:
Хибрид керамички
Структура:
Si3N4 топки

Производи во категоријата

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве моли

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Модел : Дијаметар 20mm Линеарна Круг Окноние може да се намали било должината според вашиот requriement, ако сак

Answer : ___________________________ Note : лежишта се двојно ред топката лого, имајќи челик, вкупната стапка по изгасне, ка

Модел : Дијаметар 20mm Линеарна Круг Окноние може да се намали било должината според вашиот requriement, ако сак

Дветоп домување со топката имајќи го вметнете за спремензапланината инсталација. Setscrew заклучување јак

Длабоко Ритам Топката Имајќи Минијатурни Имајќи 638ZZ 638 ZZ 6382 Z ABEC3 Size 8*28*9mm Висок КвалитетОва е популарна го

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве моли

Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчист

Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве моли

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , немојт

Длабоко ритам топката лежишта еден ред Модел : 16007 ZZ Id (внатрешен дијаметар) / Понесе : 35 мм OD (надворешен д

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве моли

Please wait...