0
clear
  • Модни Луксузни Silking СТП Кожа Случај Покритие за HP X2 210 G1n121tu P5U17AA T6T52PA Заштитна Флип Случаи + Специјалното Пенкало
  • -20%
  • -20%
Модни Луксузни Silking СТП Кожа Случај Покритие за HP X2 210 G1n121tu P5U17AA T6T52PA Заштитна Флип Случаи + Специјалното Пенкало

Модни Луксузни Silking СТП Кожа Случај Покритие за HP X2 210 G1n121tu P5U17AA T6T52PA Заштитна Флип Случаи + Специјалното Пенкало

DEN 546.72

Достапност
Производот е достапен


Описи : * Comapatible за HP X2 210 G1n121tu P5 U17 AA T6 T52 PA * Материјал : Направен од врвен квалитет СТП кожа. * Боја : Како на сликите покажуваат. * Пакет : Само со opp вреќа. Карактеристики : * LCD екран остануваат видливи. * Прецизност профилирани случаи да се совршено да се вклопи во вашиот уред * се Спротивстави на нечистотија, дамки * Перат материјал за лесно чистење * Заштита на вашиот уред од гребнатини и прашина. * Директно да пристапите до сите порти и копчиња, без отстранување од случајот. *Ве молиме известете бојата кога ќе го поставите цел, ИЛИ ние ќе ги испрати меша бојата.Ви благодариме!
Превозот 1. Нарачки ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по плаќање потврдена. За да се заштитат и на купувачи и продавачи, тоа може да потрае и до 24 часа за Aliexpress да се потврди плаќањето. 2. Ние само брод да се потврди цел адреса. За руската клиент, ве молиме да се обезбеди контакт име и презиме, ако не, руски царинското ќе се одржи на пратката и испрати назад до Кина. 3. Почитувани Пријатели, ако сакате да купите полнач, ве молиме да не избере испорака метод преку epacket (освен САД клиенти), ве молиме изберете Кина пост воздух mail или други. Бидејќи epacket не го прифати електронски производ овие денови. Ви благодариме за соработката.
Царинската
1. Цената што ја плаќаат за објектот исклучува било царински даноци. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
2. Ние обично се изјасни стоката како ПОДАРОК на commericial. Ако ова не е во ред за вас, ве молиме да ни оставите порака.
Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации. Ако имате било какви прашања во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас.

Кон својствата

Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Shockproof,Капка отпор,Тешко,Анти-Прашина
Апликацијата Лаптоп Големина:
10.1
Материјал:
PU
Стил:
Моден
Компатибилен Бренд:
За HP TouchPad
Модел Компатибилност:
за HP X2 210 G1n121tu P5U17AA T6T52PA
Број На Модел На:
за HP X2 210 G1n121tu P5U17AA T6T52PA
Пакет:
Yes
Тип:
Школка За Заштита/Кожата

Производи во категоријата

Внимание : Тоа е универзална таблета случај тоа би можело да не може да ги собере точно, Ако не можете да

Внимание : Тоа е универзална таблета случај тоа би можело да не може да ги собере точно, Ако не можете да

Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 12 часа(освен одмор)ве молиме да остави порака во Трговијата Ме

Ние имаме разбирање за загриженоста може да има, и ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас (Освен неко

Специјално дизајниран за Samsung Galaxy Tab S2 9.7Инчен Таблет СМT815 / СМT810 Мека нуласлободен микрофибер внатрешни

com ќе го објави пари за нас Ние сме мило да испрати нова по што се добива на неисправни објект...

Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво

Магнет СТП Кожа Случај прекривачот За i Pad Про 9.7" 10.5 Воздух Air2 Мини 1 2 3 4 Таблета Случај За Новиот ipad 9.7 2017И

Покрие случај за Samsung Galaxy Tab 8.0 СМT380 T385 2017 folio стојат Покрие случај за samsung Galaxy Tab А2 S СМT380 T385+подарокФункциј

) Кога се направи исплата користење Зачувам , парите се депонирани сигурно во вашата сметка .За Повратни

Книгата Стил Стојат СТП Кожа Случај за i Pad 2 3 4 Шарени Smart Таблета Покрие Авто Спиење Дизајн Црна Розева Р

3во1 Двојна Слоеви PC+TPU Таблет КОМПЈУТЕР Случаи за Samsung Galaxy Tab 10.1 инчен P580 / P585 Контраст боја Таблета Случаи

На таблет компјутерот поддршка лагер за завиткување групи, може да го поддржи, погодно сметководствена

Answer : ___________________________ NOTE : Ве молиме внимателно да се провери вашиот таблет Модел пред да го купат ...

Внимание : Тоа е универзална таблета случај тоа би можело да не може да ги собере точно, Ако не можете да

За Apple i Pad Mini 4 Случај Ретината Децата Безбедно Оклоп Shockproof Тешки Силикони КОМПЈУТЕР Хард Таблета Случај

2016 година екран на Допир Панел Bluetooth Тастатура за HP Поток 8 таблет компјутер за HP Поток 8 тастатура случај

Smart Стојат Случај Покритие за i Pad 5 i Pad Воздух 1 Случаи Децата Децата Безбедно Силикон за i Pad воздух 1 Зашти

Убаво Насликани Разбуди / Спиење Флип СТП Кожа Smart Покритие За Samsung Galaxy Tab S3 9.7 T820 T825 Случај Funda Таблета Сто

Случај За Apple i Pad 2 и i Pad 3 i Pad 4 Покрие Висока Отпорност на Хибридни Три Слој Тешки Оклопи Defender со Полно Тел

Нови Шарени Дезени Флип Случај За Apple i Pad Mini 1 2 3 4 Smart Случај Покрие Funda Спие Разбуди Силикони СТП Кожа Стој

На таблет компјутер лагер за завиткување прибор, погодни за носење, практично користење, високо квалите

Добредојдовте на нашата продавница! За Слободен Подарок : Ако може да се стави мојата продавница "Add To Мо

2016 година екран на Допир панел Тастатура Случај за huawei mediapad м2 10.0 lte 64gb таблет КОМПЈУТЕР за huawei mediapad м2 10.0 l

Внимание : Тоа е универзална таблета случај тоа би можело да не може да ги собере точно, Ако не можете да

Внимание : Тоа е универзална таблета случај тоа би можело да не може да ги собере точно, Ако не можете да

Солиден Тешки Случај за i Pad ВОЗДУХ Заштитна Shockproof Покрие Случај со Екран на Допир Заштитник Потпирачот

Please wait...