0
clear
  • Среброто Долго Пром Фустани за Матура Beaded Tulle Вечер Партија Облечи vestidos де baile
  • -20%
  • -20%
Среброто Долго Пром Фустани за Матура Beaded Tulle Вечер Партија Облечи vestidos де baile

Среброто Долго Пром Фустани за Матура Beaded Tulle Вечер Партија Облечи vestidos де baile

DEN 5280.00
DEN 4752.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W
Повод:
Матурска
Тип На Објект:
Пром Фустани
Деколте:
V Деколте
Силуета:
А-Линија
Број На Модел На:
PD
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Бренд Име:
shpitsa
Ткаенина Тип:
tulle
Воз:
Никој
Материјал:
Полиестер
Декорација:
Бисери,Кристали,Appliques
Sleeve Стил:
Резервоар
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Моден Елемент:
Илузија
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни

Производи во категоријата

Прашања и одговори П : Може ли да го врати или да го раскине фустан ако јас го промени мојот ум?A : Дури и ст

Сите цената е во право, на нашата веб страница ,вашата цел може да се директно и ве молиме забелешка спец

[xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии Белешки пред да ги купите предмети1 Начин На Плаќање И Плаќање Врем

Ве молиме да ги прочитате овие услови.Сите наши фустани се обичај фустан, па ние треба вашата точно мере

Пром Фустани Брза Испорака Сирена Пром Фустан Некогаш Прилично HE08838 2017 Мода Секси Труба / Сирена V Деколт

wyприклучокstartЖешка Стока$299$99$169$289$259$169wyприклучоккрај vestido де феста Линија Лажичка Вратот Sleevelss Чипка Appliq

Повеќе убави Фустани во нашата продавница : 2017 Нови Две Парче Пром Фустани Долг Beaded ОВратот Сирена vestidos

Овие трошоци се на купувачот одговорност Ви благодариме!4) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се в

Тоа е "Раш Цел" услуга.Се враќа : Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме Ако

Јас ќе одговори ќе се врати штом ќе може да.фустани во нивната оригинална состојбаunworn, unwashed, непроменета

Целосна Биста : Мерка околу потполност дел на биста.Добредојдовте На Нашата ПродавницаПочитувани Купув

Добредојдовте на Нашата ПродавницаПроизвод Фотографии1 Боја : Било која боја ви се допаѓа може да биде н

боја шемаМерење1 Биста = инчи или сантиметри2 Половината =3 Колковите =4 Брадавица да брадавица =5 Рамо до р

Кога ќе се планирање да се купи овој фустан од нас, ве молиме љубезно ве молиме да го прочитате тоа јасно

Фустанот не вклучува било accesories, како што се ракавици, свадбен превез и shawl crinoline petticoat ( емисија за слики )

Добредојдовте на Нашата ПродавницаПроизвод Фотографии1 Боја : Било која боја ви се допаѓа може да биде н

Висина _________ инчи / смУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка или превозот цена...

Како стил, ние не може да гарантира дека на готовиот производ ќе биде 100% сличен на оној прикажан во нашио

Please wait...