0
clear
  • Преносни Абразивни средства За Надворешна Кампување Мултифункционален Дијамант Нож Острат Камен EDC Колекции Прецизност Мелење АА
  • -20%
  • -20%
Преносни Абразивни средства За Надворешна Кампување Мултифункционален Дијамант Нож Острат Камен EDC Колекции Прецизност Мелење АА

Преносни Абразивни средства За Надворешна Кампување Мултифункционален Дијамант Нож Острат Камен EDC Колекции Прецизност Мелење

DEN 200.64
DEN 138.00

Достапност
Производот е достапен

Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ние ќе испрати пакет од Кина преку воздух пост.
Пакет Се Вклучени
1*edc алатки Превозот Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO). Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори.Повеќето пакети може да се примени во 20 работни дена (4 недели). Но треба плати дополнителни превозот надомест.
Големина : Approx80*27*10мм
Боја : Како се покаже
Се користи За Отворен Кампување Пешачење,Експедицијата,итн. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ако имате било какви прашања, ве молиме порака нас и ни дава шанса да ви помогне. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Многу компактен и лесен.Преносни Абразивни средства За Надворешна Кампување Мултифункционален Дијамант Нож Острат Камен EDC Колекции Прецизност Мелење АА Опис
100% Сосема Нов И Висок Квалитет
Единствен внатрешен дизајн структура
Мулти-функција изостри алатки
Пред-сет carbides изостри многу досадна рабовите брзо. (GMT+8) од понеделник до сабота . Политика на враќање Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.
Specialy во облик на керамички слот за да завршите со рабовите и да се изостри serrated ножеви.
Lanyard за врвца за носење. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, тоа е conside#26 A6 E4 користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.

Кон својствата

Ронки:
како се покаже
Големина:
80*27*10mm
Број На Модел На:
29555
Бренд Име:
YYEDC
DIY Материјали:
Металугрија
is_customized:
No
Тип:
острат

Производи во категоријата

Име Монтирани точка / мелење главата Материјал Розова Алуминиум оксид месо тело пречник од 6mm Глава дија

80x1x20mm тркала за стакло,шише,стаклена цевка,скапоцен камен.дијамант сечење и тркала,метал обврзници дија

За најголемиот дел купува тежина над 2kg, ние може да понуди ИЗРАЗАТ начин како што е подолу : EMS обично тра

Опис На ПроизводотКарактеристики 100% сосема нов Добро за мелење нерѓосувачки челик, од легиран или мета

Предмет : 3 D Vaccum Brazed Дијамант гравирање битови Количина : 2 парчиња Спецификација : 60 степен, Макс Дијамет

4" инчен Electroplated Дијамант Мелење Диск Тркало Обложени Рамен Круг Диск Ронки 803000 надворешен дијаметар : 4"

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Пристигнување време (проценети) :

,.,,17 : 00(),.Мултиза Употреба : Резба, Гравирање, Рутирање, Мелење, Острење, Брусење, Полирање, Дупчење и пове

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 поле на примена : авиони, автомобили и други делови на обработка на сите видови на метални

Име кожа монтирани точка Материјал кравја кожа месо тело со дијаметар од 3мм Употреба За jade метал фино п

Високи Перформанси 10 PC Ронки 80 Слепи Тркала дебелина 3мм Абразивни Диск Агол Мелница Полирање Тркала 100 X

U11У17 : Кол.10ммГлавата Високо : 24mmМесо тело : 2.35 mmДолжина : 56mmU31U37 : Кол 6mmГлавата Високо : 16mmМесо тело : 2.35 mmДо

торба торба торба торбаОпис На ПроизводотКарактеристики 100% Висококвалитетни фланелен боксери со посе

Со употреба на.DIY алатки или виси брусилки мелење пластични полирање сет, DIY е главно се користи за сечењ

Издржливи и практични Со мали, добар полирање ефект, висока ефикасност, ниска цена Широко се користи во

висококвалитетна волна тркала, лесно да се замениКарактеристики : Материјал : Волна, Волна полирање трк

Име Памук тркала Боја жолта и бела Дебелината 11mm Дупка со дијаметар од 12mm и 4mm дупка за опција Надворешни

8"x8" Ронки 240 600 1000 2000 Тенка Квадратен Лист Рамен Дијамант Камен Sharpeners LapidaryОпис На ПроизводотФорма : 8"(200mm) x

Професионална производителот мувла3.Висок квалитет3.Па ве молиме да се чувствуваат слободни да ни испра

Ние обично се изјасни за пониска вредност, со цел да се избегне или намали купувачот данок...

Превозот времето е само проценето и не се загарантирани.Идеален за мермер, бетон, тули, порцелан, керами

Пластични калапи за производи за домаќинство6.Материјал : ПВЦ и ABS,PP2.Вбризгување на габи за автомобилств

10 Pcs / set 35 MM Дијамант Дијамантски Виде Ножот Сребро Сечење Дискови со 2 X Поврзување месо тело за Dremel Вежба

Главата на Радиус R6 Дијамант BRAZED Профил Тркала Рутер Малку BullnoseСпецификации и форми : Главата на Радиус

25*762mm Пескарење ПојасСовршено погодна за употреба на Дрво, Лак, Боја, Пластика, Гипс и лесен метал пескар

Нови 10 Pcs / Set Полирање Тркала Ронки 4" Електрични Агол Мелница Размавта Тип Пескарење Диск Додатоци Ротар

Поле на примена : авиони, автомобили и други делови на обработка на сите видови на метални површински тр

Име : Почувствува ЧеткаБоја : БелаМатеријал : ЧувствувавКол : 22mmМесо тело големина : 2.35 mmПакет : 20pcs / торба

ZЛАВ A30 Дијамант Профилирање Тркала 8 Компјутери / Set Protable Гранит РабМелење Машина За Профилирање CountertopsXia

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет на Идеална за правење слотови, цепнатинки, се обложени на двете

Please wait...