0
clear
  • 50pcs 1/2 Инчи Машки Конец Tee Да DN16 Бодликава Црево Конектор за Микро Наводнување Вода Splitter Градина Наводнување Систем за Монтирање Цевки
  • -20%
  • -20%
50pcs 1/2 Инчи Машки Конец Tee Да DN16 Бодликава Црево Конектор за Микро Наводнување Вода Splitter Градина Наводнување Систем за Монтирање Цевки

50pcs 1/2 Инчи Машки Конец Tee Да DN16 Бодликава Црево Конектор за Микро Наводнување Вода Splitter Градина Наводнување Систем

DEN 1617.12
DEN 1197.00

Достапност
Производот е достапен

50pcs 1/2 Инчи Машки Конец Tee Да 16mm Бодликава Црево Конектор за Микро Наводнување Вода Splitter Градина Наводнување Систем за Монтирање Цевки
-
Општ Опис :
Ве Молиме имајте на ум : Тоа не значи бодликава конектори дијаметар е точно 16mm. Тоа е за outter дијаметар 16mm мека цевка . Име на производ : Тема Tee Заеднички Големина : 1/2" нишка за DN16 црево Примена : за Наводнување на градината, тревник, покрена кревет,зеленчук парцели,колонист,цвет садови,хортикултурно. Магла спреј, капе систем, суб-наводнување и сл. Функција : Многу стабилен материјал, анти-стареењето на кожата предизвикани од киселини, алкални, сол, влага, почва, сонце. Може да се burried во почвата, или може да биде само поставени во на отворено. Нема штетни елементи, еко-пријателски
Производ Детали :
-
-
-
-
-
Можете исто како подолу на предмети, исто така :
Почитувани Клиенти,
Ви благодариме за изборот на Зелена Палецот е Продавница! Вашето задоволство е наша највисока чест!
Со нашите искрени честитки, тука би сакал да не прашате за вашето внимание на некои важни белешки како што е подолу : За Данок
Со оглед на тоа дека повеќето од нашите клиенти не сакале даноци (дали? : p), ние не покрива било кој данок во производот, цените или товар. Значи, ако било данок се побара кога ќе го добиете пакет, ве молиме љубезно ве молиме да се грижи за тоа. За Превозот
Откако ќе поставите вашата нарачка, ние ќе организира предмети, пакет за нив внимателно и да се испорача што е можно поскоро.
Пакетите треба да летаат крстот, земја и море, и да преземат некои остатокот од време на време. Па, ве молиме љубезно се одржи некои трпение. Тие ќе пристигне на вашата врата на крај, како е именуван од стариот пријател.
Ако НЕ треба предметите итно, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им понуди прилагодено решение за вашата опција.
За Фотографии и Слики
Фотографии и слики се за демонстрација само, тие се присутни на настапи,големина или дијаметри. Quanities во фотографии и слики не треба да се разбира како она што ќе добиете. За Повратни Информации
Тим на Зелена Палецот е услуга со голема страст и полно срце. Сепак, човечки прават грешки. Ако за жал нешто тргне наопаку, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе работат заедно со вас. Ве молиме не го оценувате 3 ѕвезди или под забележително без претходна комуникација. Тоа им помага ништо друго туку само да му наштети на вид срца кои не заслужуваат втора шанса од вас. Ви благодариме!
Ви благодариме за изборот на Green Thumb е Продавница повторно!
Имаат добро време!
Со почит,
Зелена Палецот Тимот

Кон својствата

Дијаметар:
1l2 инчен да DN16
Тип:
Градина Вода Конектори
Пластични Тип:
PE
Бренд Име:
Зелена Палец
Број На Модел На:
LY-3V4FC16
Стандард:
Din
Градина Вода Конектор Тип:
Брзи Конектори
Материјал:
Пластични

Производи во категоријата

Внатрешниот Кол 32милиметри (1.25 Инчи) Hiквалитет Транспарентен ПВЦ Цевки за Вода Цевка Директно Поправка

wxrwxy цевка крстот конектор крстот вода splitter магла конектор градина црево млазницата ДодатоциПакување : 1

1pcs 3 / 4inch DN20 Машки Конец Брза Вода Доза Вентил ЈП Надвор Од Жица Пластични Вода Диспензерот за Вода Презе

1pcs Nuo Nuo Well Месинг 1 / 2" Женски 1 / 2" Машки 3 Начин Црево Конектор за Наводнување Наводнување Метал Адаптер Г

wxrwxy 3 / 5 директно barb конектор стрелка капе адаптер бодликава 1 / 8" наводнување капка по капка конектори Drip

ANSI 1"(33.4 mm) Внатрешна Кол Проверете Вентил Nuo Nuo Well Пластични НеВраќање Вредност Waterstop Цевки Конектори за Н

1pcs DN20 Црна Надворешниот Жица Пластични Рокер Млазницата Двојно Млазницата, Автоматски Ротари Sprinkler Нав

Со употреба на Waterbird Црево Joiner Repairer, црева можат да бидат брзо и лесно да се санираат без алатки...

9pcs Зелена Палецот 1 / 2 Инчи Женски Навој Бакар Стандард Конектори Градина водовод Фитинг Метал Тапа Адап

1pc Зелена Палец Високо Квалитетни Црево се Префрлите на Проток Контрола Вентил 8мм Пластични Рака Венти

1pcs Nuo Nuo Well Месинг 1 / 2" Женски Навој Приклучок за Наводнување Цевка Адаптер Метал Конектор Делови Спојка

Име на производ : Сферични Антикапе Уред Конектор големина : едната страна се поврзат со надворешниот ди

5pcs Внатрешен Дијаметар 20mm 90 степени ПВЦ Лактот Цевки Конектори Nuo Nuo Well Стандард Трајни Градина Дома Нав

Овој 1" Навој Допрете Конектор со 3 / 4" Адаптер е голема вредност, стабилна пластични брзо кликнете допрет

20mm / 25мм / 32милиметри водовод Брз Вентил Конектор PE Цевка Топката Вентили ДодатоциКарактеристики : Висок

Please wait...