0
clear
  • Beibehang Ретро Масла Маслото Семејство 3D Дневна Соба Позадина Ѕид 3D Позадина Мода Апстракт Mural ѕид хартија
  • -20%
  • -20%
Beibehang Ретро Масла Маслото Семејство 3D Дневна Соба Позадина Ѕид 3D Позадина Мода Апстракт Mural ѕид хартија

Beibehang Ретро Масла Маслото Семејство 3D Дневна Соба Позадина Ѕид 3D Позадина Мода Апстракт Mural ѕид хартија

DEN 1008.00
DEN 726.00

Достапност
Производот е достапен


1 s quare метар = 1pcs. Купувачот ќе добие соодветната големина
Количина : 1 s quare метар = 140cm (W) x 70cm (H) (4'3 "x 2'3") ft
Количина : 2 s quare метар = 200cm (W) x 100cm (H) (6'5 "x 3'2") ft
Количина : 3 s quare метар = 208cm (W) x 146cm (H) (6'8 "x 4'8") ft
Количина : 4 s quare метар = 200cm (W) x 200cm (H) (6'5" x 6'5 ") ft
Количина : 5 s quare метар = 250cm (W) x 200cm (H) (7'6 " x6'5 ") ft
Количина : 6 s quare метар = 300cm (W) x 200cm (H) (9'8" x 6'5 ") ft
Количина : 7 s quare метар = 300cm (W) x 250cm (H) (9'8 "x 8'2") ft
Количина : 8 s quare метар = 400cm (W) x 200cm (H) (13'6 "x 6'5") ft
Количина : 9 s quare метар = 350cm (W) x 260cm (H) (11'4 "x 8'7") ft
Количина : 10 s quare метар = 360cm (W) x 280cm (H) (11'8 "x 9'2") ft
Количина : 11 s quare метар = 420cm(W) x 260cm(H) (13'9" x 8'6") ft
Количина : 12 s quare метар = 400cm (W) x 300cm (H) (13'6 "x 9'8") ft
Количина : 13 s quare метар = 460cm(W) x 280cm(H) (15'1" x 9'2") ft
Количина : 14 s quare метар = 480cm(W) x 290cm(H) (15'9" x 9'6") ft
Количина : 15 s quare метар = 500cm(W) x 300cm(H) (16'5" x 9'10") ft
Количина : 16 s quare метар = 500cm (W) x 320cm (H) (16'4 "x 10'5") ft
Други големина . ПРАШАЊА и одговори : Како да се наредат и други големини? Цел други Големина чекори : 1 : Одберете ја точната количина = квадратен метар (ширина x висина) 2 : Купи Сега.Во цел број внатре, напишете ја вашата големина информации 4 : Поднесете вашата цел . Ширина и висина. Ние ќе испрати соодветните стандардни 12 фиксна големина. Ширина x висина = квадратни метри = Цел Количество Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m2. (ширина и висина) . ѕидот mural. 3 : Пополнете ги деталите . Купувачот цел различна количина. Wallpaper Галерија Испорака Thme Данок : "Ние не сноси никаква царина Топло потсетување : Поради светлина, display settings и други фактори, може да доведе до мала разлика помеѓу сликата и вид на боја, ве молиме погледнете ги деталите за детали, конечната боја на стоката во вид преовладуваат Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек .Треба да се цел Количество : 5 ПРАШАЊА : Што оваа позадина? Ова е слика за позадина. Не позадина ролни.76m2 заокружување . 3 s quare метар =3pcs . Не постер.

Кон својствата

Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Материјал:
свила позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
сопствена позадина
Бренд Име:
beibehang
Шема:
Персоналните Прилагодување

Производи во категоријата

ве молиме да ни каже.Вебсајт цена е само за 1 метар квадратен, Било која големина на подот mural е за целата

Руски пријатели, ве Молиме испратете ни го вашето целосно име и презиме; Brizilian пријател, ве молиме испрат

Преклопуваат панели за координирање на сликата Се намали на ceter на преклопување Подготви алатка...

Висок квалитет Било која големина на mural позадина е за целата шема 2 S quare метри = 2 парчиња Анти влага.Ние

Не ролни Анти влажност начин на плаќање : Ние сме тука за да се прифати Alipay.Ве молиме напишете вашиот оми

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare мет

" Гаранција и Гарантен : · ве Молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по него е приме

Материјал : Неплетени Метрички големина : 10 m (должина) * 0 : 53 m (ширина) = 5.3 квадратни метри Кралскиот голем

3 метри висок Областа : 3m * 2 Проверете ја големината на позадината и одговара на образецот.

8 м во должина и 1,6 метри во ширина, што треба да направам? Област = 1.02539 м)Често поставувани прашања : 1.

Mural позадина ПРАШАЊА и одговори За Царинска Тарифа Ние не презема никаква царина 3 : Пополнете ги деталит

Ако нозете (инчи) ми Даде информации ќе даде се пресмета на правилен редослед количество Ширина x висина

Ви благодариме! Ако не постои големина треба ве Молиме имајте во предвид дека големина што ви треба е ши

Ние мора да произведуваат според вашиот точната големина (ширина и висина) Ве молиме погледнете го след

Брилијантен површината Многу мека, водоотпорен, може да се стави директно во вода Позадина ЛОГОТО екран

Материјал : неплетени Големина : 33ft × 1.74 ft = 57.4 квадратни.ft (нозе) Големина : 10m × 0.53 m = 5.3 квадратни.m (во метр

Производи име : таванот мурали позадина ,таванот позадина , небото тавани ,3d позадина за таванот ,таванот

Натпреварот pattem Подготви алатка Материјал : неплетени Цена : $ / метар квадратен Инаку после 24 саати, ни

Please wait...