0
clear
  • NGSG Жените Вистински Природен Сребро Фокс Крзно Shawls Јака Супер Луксузни 140 cm Вистински Фокс Крзно Шамија Кејп Мажите За Љубовта Подарок
  • -20%
  • -20%
NGSG Жените Вистински Природен Сребро Фокс Крзно Shawls Јака Супер Луксузни 140 cm Вистински Фокс Крзно Шамија Кејп Мажите За Љубовта Подарок

NGSG Жените Вистински Природен Сребро Фокс Крзно Shawls Јака Супер Луксузни 140 cm Вистински Фокс Крзно Шамија Кејп Мажите За

DEN 6864.00
DEN 5148.00

Достапност
Производот е достапен

Ако имате било questior,ве молиме контактирајте со нас. По приемот на стоката како да се справи со По купување крзно производи, косата е често престојував ќе бавни,ве молиме немојте да бидете разочарани,тоа е поради транспорт гмечи, можете да чешлани влакна неколку пати, или тресење неколку пати,тоа е најдобро да се користи пареа железо пареа рамномерно,тоа ќе ја врати оригиналната меки изглед! 3.Дува пред фан или за компресор со ладен воздух,ова ќе биде релативно помалку. Ако е датум на испорака доаѓа , но не сте се примени на објект , можете да контактирате со нас се прошири датум на испорака .Дел од крзно дека има само биле направени има скршени влакната во тоа,најчесто се нарекува плови влакната.Бидете сигурни да се консултирате со нас за големината,ако изберете големина и тоа не ви одговара ,ние не сме одговорни.Производот мора да биде во истата форма во која тоа беше кога се примени, сè треба да биде во место, не се фрлаат пакет кој има информации за испраќачот и примачот. Испорака на други земји :
Општо земено , Ќе брод вашата нарачка од Кина од страна на Кина Пост Redistered Воздух Пошта во 3-7 работни дена . За тоа Како да чистење крзно, Ако тоа не е сериозно валкани,не чешел и чистење често,колку што секојдневно вее или тресење на летачки пепел,или по еден период на време може да се користи крзно посветен четка чешел заедно крзно прашина. Жените Бренд Марами Sliver Фокс Крзно женска Шамија Меки 140 cm Сива Европски И Американски Стил Популарна Јака Крзно ER4021-12
Внимание : Бидејќи на рачни мерења на локации,може да се 1-2cm грешка. Тоа е подобро да професионални крзно чистење продавница. Бидејќи дермисот себе е лупено исклучување, крзно губи своите хранливи материи. Сликата е само за референца , те молам направи објект како стандард
Стил На
Вистински шамија шут, без каква било обработка, природни сребро фокс материјал, стилски природни сива, две комплетно фокс шиење обработка, луксузни шамија!
Стил Б
1. За производи : Фотографии на производи е целосно во согласност со (прилагоди детали). За Крзно Коса лизга Природно крзно, како што е човечка коса,има свои природни својства,било крзно има појава на губење на косата. Направи Плаќање Во Рок Од 24 Часа. За Голема Цел Ќе Бидат Понудени За Екстра Попуст Од Се Да Ни Се Јавите.по купувачот добива крзно,се тресат и swat тоа да им помогне на крзно се природни.Купувачот ИЗБИРА удобен поштенска услуга (провери ОДНАПРЕД за ИНФОРМАЦИИ ЗА времето на ИСПОРАКА НА ВАШАТА ЗЕМЈА) За боја : Боја на производ може да се разликува,ние мора да се запамети дека ова е професионална фотографија (блиц на камерата,осветлување,следи поставување),Различни типови на компјутери и монитори покажат истата слика малку поинаква.

Кон својствата

Тип На Објект:
Марами
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Крзно,Вистинска Кожа
Бренд Име:
NGSG
Пол:
Жените
Број На Модел На:
ER4021-12
Стил:
Моден
Марами Должина:
135cm-175cm
Марами Тип:
Шамија
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Марами,shawl
Пол:
Жените,Човек
Материјал:
вистински сребро фокс крзно,природни црвена лисица
Стил:
Европски и Американски Стил
Марами Должина:
околу 140 cm
Марами Ширина:
21-23 cm
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Никој
Сезоната:
Зима
боја:
природни фокс сребро,природни црвена лисица

Производи во категоријата

2016 година најновите модни Птица Печати Жените Марамиголемина : 180*90cmматеријал : voile(меки е полиестер)боја

Внимание на руски пријатели : 1.Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име,средно

Плаќање : QIWI ПаричникСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Гаранција и

За сликата погореНашата компанија е основана во 2007 година, кој се наоѓа во меѓународната трговија град

Рекс Зајакот крзно шамијаМатеријал : 100% реално рекс зајакот крзноДимензии : должина од 70 см вклучуваат т

KYQIAO Етничка hijab шамија луксузен бренд Кинески облека продавница жените есен пролет домот долг црвен сив

Зимски Шамија 2017 Кашмир Шамија Жените Plaid Ќебе Шамија Нов Дизајнер Волна и Свила Основните Shawls женски Ша

Продавницата е на производите се 100% вистинско крзно, кликнете на сликата за да влезат во продавница дом

1.Материјал : 100% Mulberry Свила.2.Големина : 90*90cm(±2cm).3.Боја : Розова,Сина,Жолта,Кафе.4.Занает : Печатени детали за

Ве молиме имајте во предвид : прирачник за мерење, големината на Производот во 13cm грешка Ве молиме да се

Answer : ___________________________ Note : 50pcs / многу.(10pcs / торба ,5pcs кеси ) Fed Ex ОДНОСНО во САД и Канада, 710days испорака откак

шамија жените Пролет мода на Плажа крпа долго shawls обвива Етничка hijab Бренд на луксузни scarfs голема stoles ма

Please wait...