0
clear
  • Опал Цвет Гем Хеликс Уво Пирсинг ' Рскавица Хируршки Челик Септумот Clickers Носот Прстен Брадавица Усна Tragus Daith Мигрена Пирсинг
  • -20%
  • -20%
Опал Цвет Гем Хеликс Уво Пирсинг ' Рскавица Хируршки Челик Септумот Clickers Носот Прстен Брадавица Усна Tragus Daith Мигрена Пирсинг

Опал Цвет Гем Хеликс Уво Пирсинг ' Рскавица Хируршки Челик Септумот Clickers Носот Прстен Брадавица Усна Tragus Daith Мигрена

DEN 176.64

Достапност
Производот е достапен


Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www. Ако сте поединец купувачот,ве молиме не заборавајте да додадете ни ја вашата Омилена Продавница Листа .com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www. Но, можеме да го напишеме пониската вредност или "подароци" на превозот цел за лесно царинење на Царинската управа.
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање.
Вашиот Satsifaction Е Нашата Крајна Извршување. Ви благодариме.Ви благодариме.
Бесплатен превозот е достапен само за испраќање на Кина Пост Мал Пакет плус или Сингапур Пост Мал Пакет плус. Тоа е важно за вас да ја добиете вашата парцела брзо и успешно. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот во прво време (речиси во рок од 12 часа).

Кон својствата

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
M769
Бренд Име:
STARBEAUTY
Телото Накит Тип:
Прскалки & Сокриј-тоа Накит
Материјал:
опал
Материјал:
316L Хируршки Нерѓосувачки Челик, Опал
Тип:
,Daith Пирсинг,Уво пирсинг, носот прстени
боја:
Шарени, Бела,Црвена, Сина
Стандарди За Безбедност:
CE стандард, Никел слободни, Доведе слободни
Повод:
Fashion & обичниот накит, убаво лице,рутински,одмор,собирање на дар
is_customized:
Yes
Пакување:
1 компјутер / цел
Дали wholesales ? :
YES (да). Поевтина цена за поголема цел
Пад на превозот ? :
YES (да). Без никакви продавачот информации
guage:
1.2 mm

Производи во категоријата

Опис : Во вид на фотографииСостојба : 100% НовиБоја : 18 K Бело Злато ПозлатенПакување : Меур Торба1 Како голе

Опис На Производот : Материјал : Циркон Кристал & Нерѓосувачки ЧеликГолемина : 3мм / 4mm / 5mm / 6mmБоја : G лозар

Ние брод на светот.5 мм,Матични должина : 22mm,Вкупно : 3мм(+2mm) ,Челик Топката Кол : 5mm Скок Топката Кол : 78mmКоли

Опис На Производот : Материјал : Циркон Кристал & Нерѓосувачки ЧеликГолемина : 3мм / 4mm / 5mm / 6mmБоја : Златна

100% Сосема Нов И Висок КвалитетМатеријал : парична Казна Месинг Метал Обложено со 14k тон Злато ПозлатаБој

Се врати превозот треба да се плати од страна на купувачот.Враќање1.20%6%Целосна НаплатаКанадаПристигнув

pls купи нешто ви се допаѓа од нашата продавница затоа ги имаме овие предност : Lu Reen Накит е интегрирана ко

Информација За Производот : Стил : L Обликот на носот студ прстениМатеријал : 316 L не ' Рѓосувачки ЧеликБој

ltd е телото уметност, компанија која е специјализирана во изработка на сите видови на пирсинг ewelries, како

59 / многупарчиња / многуМикс промет на Големо со 10 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Акрилик Ген

Ако јас цел тоа, кога ќе брод мојата нарачка?Ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 48 часа (време на

Ако сте задоволни со нашата објект и услуги,тоа е благодарни што ни остави позитивен фидбек.Ние ќе брод

Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот во прво време (речи

Конус ќе се кандидира надвор од матичните бидејќи на долг транспорт и грубо се справи со поштарот,тоа не

Топла Продажба Нерѓосувачки Челик Розова Опал Резба Уво Приклучоци Тело Пирсинг Накит Уво Expanders 6mm20mm За

316 L не ' Рѓосувачки Челик, Дрво на Животот Шупливи Двојно Разгореа Месо Уво Тунелот Plug Earring Мерач Уво Прош

АКО имате сметка на Twitter, Facebook, Google, VK или Pinterest? Честитки! можете да добиете $2.00 одбивање за вашата цел!!! Ка

70pcs / многу не ' Рѓосувачки Челик Завртка Одговара Уво Приклучоци и Тунели Уво Пирсинг Проширувач Мерачи

МJA0000179Спецификација : Бренд новиТип : LabretТелото Област : Уво, Labret, УснаМатеријал : Хируршки Челик+Синтети

ПЛАЌАЊЕ Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску Ние ќе ви одговори во рок

П : Ако јас купуваат повеќе,ќе има попуст?A : 1.и за цел подолу $100,ние ќе ви испратиме бесплатен дар само.59 /

Добредојдовте ТукаПродавница За Најава.1.Ние Бесплатен Превозот(Курир) За Цел Покривање $2002.DHL / UPS / EMS / ФЕ

За Боја Несовпаѓање : вистинската боја на можеби малку поинаков од слики Ви благодарам многу !!1.comHKPOSTОко

100% Сосема Нов И Висок КвалитетМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликБоја : ШарениГолемина : Одговара на повеќет

ОписИме : 2017 Нови Флексибилни Папокот Пирсинг на Бременост, Породилно Бар Прстен Тело Стомак Пирсинг Бе

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Промет на мало со лекови или Wholesal

Ако има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас на прво место.20%37%18%Целосна Нап

Топката / конус боја е случајно испратените,ќе се разликуваат од сликата.Сликите покажуваат само некои

Please wait...