0
clear
  • Тежат Скала 300 KG / 600 КГ x 100g Дигитални Виси Скала SF-912 Индустриски Кран Скала --M25
  • -20%
  • -20%
Тежат Скала 300 KG / 600 КГ x 100g Дигитални Виси Скала SF-912 Индустриски Кран Скала --M25

Тежат Скала 300 KG / 600 КГ x 100g Дигитални Виси Скала SF-912 Индустриски Кран Скала --M25

DEN 1845.60
DEN 1440.00

Достапност
Производот е достапен

Тежат Скала 300 KG / 600 КГ x 100g Дигитални Виси Скала SF-912 Индустриски Кран Скала M25 Опис : Опис :
Хоризонт SF-912 е перформанси и безбедност ориентирана мини кран / виси скала која има звук механички дизајн и напредна електроника. Тоа е пренослив, разновиден, точен, сигурен, и многу лесно да се работи.
Функција :
Квалитетот интегрирано коло и издржливи оптоварување клетки
1" голем осветлен LCD дисплеј
Нерѓосувачки челик оптоварување рецептор
Повеќе начини на мерење : Кг, Lb, и N
Tare функција
Прирачник за чекање
Автоматско исклучување
Димензии : 190mm*80mm*25mm
Мин. Тежина : Пакетот Вклучува : 1 x Кран скала
1 x Упатство

Кон својствата

Бренд Име:
Inpelanyu
Тип:
Мерење Скали

Производи во категоријата

50kg / 10g Патнички багаж Скала Дигитални LCD Електронски Преносни Багаж Тежина Скали Со Рака Сребро За Удобе

Русија клиенти.Пратката & Политика На ВраќањеИспоракаНие можеме да брод на нашиот објект со Fedex, ТНТ, DHL, E

Опис : Карактеристики : Спецификација : Answer : ___________________________ Note : Ова е една светлинатежина и компактни ди

ако сакате да се купи повеќе , може да се плати на овој линк : Мини Електронски Дигитални Накит тежат Скал

0.01 g x 200g џеб дигитални ваги со мало поле и кожа случајОписи : 100% сосема нов3 минути на автоматско исклучув

Џеб скала,мини големина,лесен за носење и чување наСпецификации : 1 Боја : црна / сребрена(брод боја случа

Бренд Дигитални Кујна Виси Скали Прецизност 50 KG10 G Рачни Електронски Риболов Појас Скала Багаж Куфер Ра

LCD Дигитален Кујна Скала 5 KG Нерѓосувачки Челик Платформа Исхрана Поштенски Скали 5000g / 1g Мерење на Уредо

500g 0.01 g Мини Дигитален Скала LCD Електронски Капацитет Рамнотежа Дијамантски Накит Губење на Тежина Џеб С

50kg Мини Преносни Електронски Скала 110lb Тежината на Багажот Скала Дигитални LCD Риболов / Travel Виси Кука Ска

Portable Machinery пролет рамнотежа Багаж Скала Риба кука скали Подарок скали Шопинг скали 22 KG 250 GНајниска цена,

со DHL fedex 0.001 g 50g Висока Precision Jewelry Дијамант Гем Карат Скали Дигитални Електронски Пребројување на Функциј

Избор на мерка единици, g,оз,ct Ние прифаќаме Alipay (Зачувам Услуга), Кредитна Картичка, Бразил Boleto и други ме

02 gЛинеарноста± 0 Ве молиме бидете сигурни дека на корисниците име е вашето полно име и постои SRSP pickup усл

Политика На ВраќањеВе молиме имајте во предвид дека ние може само да го прифати замена за предмети кои с

Материјал : Пластични Боја : Сребро Тестирани и предкалибрира, подготвени за употреба Тоа е идеален за д

Голем мерење електронски рамнотежа YP300001 D интелигентни рамнотежа скалапрецизност тежина 030kgr 110 / 220 V 1pcС

100pcs страна на курирската служба dhl fedex Електронски Дигитални Гем 0.1 g X 500g грам Накит дијамант LCD џеб скала

Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.32 / многу2 парчиња / многубесплатен превозот 0 Ако

50pcs страна на курирската служба dhl fedex 300g x 0.01 Мини Електронски Дигитални светлото Губење на рамнотежа Ск

Please wait...