0
clear
  • 2 парчиња Бебе Шорцеви Ракав tshirt Блузи Појас панталони Поставува облека Симпатична Дете Деца Новороденче Блузи+Комбинезони Панталони Тимови Сет
  • -20%
  • -20%
2 парчиња Бебе Шорцеви Ракав tshirt Блузи Појас панталони Поставува облека Симпатична Дете Деца Новороденче Блузи+Комбинезони Панталони Тимови Сет

2 парчиња Бебе Шорцеви Ракав tshirt Блузи Појас панталони Поставува облека Симпатична Дете Деца Новороденче Блузи+Комбинезони

DEN 401.28
DEN 341.00

Достапност
Производот е достапен

Ако ви треба изразат превозот услуга, ве молиме контактирајте со нас пред цел(Телефон мора да се for international express превозот, Ако треба изразат превозот услуга, ве Молиме имајте во вашиот Телефон кога на вашата исплата.)
Shiping Време :
Сите предмети ќе бидат испратени до вас во рок од 3 работен ден (во работни денови - понеделник до петок) исплата е расчисти на продавачот страна
Проценето време на испорака
Меѓународниот пакет трае околу 15-20 дена да брод на дестинација; Од поштата минатото превозот статистички извештај, тука подолу е доаѓањето олово време перформанси табела за некои земји, што е за купувачот референца само.
Објектот ќе биде испратена до купувачот Ebay превозот адреса САМО, па ве молиме да ја ПОТВРДИТЕ вашата е достапна адреса на Ebay пред се плати преку paypal. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ние исто така снабдување со DHL, UPS-от, EMS изразат испорака, но треба платат повеќе пари за да го изразат испорака.100% money-back Загарантирани!
Сите производи ќе бидат тестирани во 100% пред породувањето.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот. Тоа ќе трае 7-12 работни дена од пратката датум. Вашето мислење е многу важно за нас, позитивни повратни информации и 5 Бодови НСД е високо ценет. Ве молиме бидете сигурни дека ќе имате валидна/потврди Pay Pal сметка пред наддавање
Сите Pay Pal Плаќања мора да биде Потврден (Испорака и наплата адреси мора да одговара)Плаќање потребно е во рок од 7 дена од денот на аукцијата завршува
Не-плаќање спорот ќе биде automaticcally отвори ако целосна исплата не е примено по 14 дена од денот на аукцијата.
Предметите ќе бидат испратени од страна на USPS во САД, Апсолутно Безбедно! СЕКОЈ ПАКЕТ ИМААТ СЛЕДЕЊЕ НА БРОЈ .0 cm 24-36 Месеци
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
1 инч = 2.Ако објектот е избега од преработка на поштенски,Купувачот има до 14 дена од денот на приемот за
размена на нова.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
Плаќање и Испорака
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ако не го добиете вашиот објект на време,
ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.5 cm 10 cm беа 25,5 см 18-24 Месеци 100 41 cm 30.
Ако било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку "Прашајте го продавачот прашање" ,Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш.

Кон својствата

Дете НИ Големина:
12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Бренд Име:
pudcoco
Број На Модел На:
бебе облека
Материјал:
Памук,Полиестер
Пол:
Бебе Момчиња
Стил:
Новина
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Краток
Затворање Тип:
Еден Гради
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал Состав:
Памук
Јака:
Пак надолу Јака
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Се поставува

Производи во категоријата

боја : како на сликатаГолемина : 708090100Сите димензии се мери со рака,12 CM грешка, бидејќи на различни мерни

Есен Мода Новородено Бебе Момче Облека Памук Долг ракав Буква Т кошула Блузи Панталони 2 парчиња Облека

7 : Ако не сте задоволни со објектот, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави Позитивен Фидбек (5

ВИ ПОСАКУВАМ МОМЦИТЕ УЖИВААТ ВО ШОПИНГStyle1 ГолеминаОблека Должина(cm)Панталони Должина(cm)погоден погоде

Опис Опис 100% Сосема Нов И Висок КвалитетДеца Момчиња Лето ТимовиМоден дизајн Симпатична ОблекаГолемин

Бебе Панталони Со Капа Сет,Бебе Комбинезони, Плетени Панталони, Новородените Момче Фото Реквизити,Бебе

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.Драги Ценети Купувачи,Ако у вака

ABWE Бебе Слика Реквизити Младата Сирена Црвени Капчиња Плетење Костим Мека Симпатична Облека Фото Фотог

Големина информацииГолеминаТоп должина cmГрадите cmшорцеви должиназа висина3 T3858228595cm4 T39602395105cm5406224105115cm6426

Добредојдовте на Среќни Деца КуќаВе Молиме Имајте Во Предвид : Големина : Сите Babys Поставува прирачник mea

Пријателски Потсетување : 1 : 1 Инч= 2.54 СМ; 1 CM=0.39 Инчен; 2 : Бидејќи мерење метод е различна, може да има отста

Опис На Производот : 1.Добар квалитет чиста памучна ткаенина,тоа е удобно и мека носи оваа облека.Пролет,

среќноФабриката трговија на големобренд за квалитет и најдобра цена,одлична услугаголема цел (повеќе

吊牌尺码 衣长 胸围*2 裙长 腰围 建议身高 7 36 28 22 8090cm 9 39 29 23 90100cm 11 42 30 24 100110cm 13 45 31 25 110120cm 15 48 32 26 120130cm

големина ткаенина долго биста рамо панталони 5 T / 110 42cm 72cm 30cm 67cm 6 T / 120 44cm 75см 31cm 71cm 7 T / 130 47cm 78cm 32cm 76cm 8 T / 140 50cm

Добредојдовте во продавницаНови Девојки облека костимГолеминаза околу 38 Години Молиме обратете се на

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продав

Ќе испратат мал Подарок за вашето бебе ако имате нарачате повеќе од 2 парчиња производи од нашата продав

S ize Т кошула должина Биста*2 Ракави Рамо Панталони должина Укажуваат на тоа висина Укажуваат на тоа возр

Please wait...