0
clear
  • Висок Квалитет на Женски Монистра со Отвори Кристал Женски Pendant Ѓердан за Жените Долг Ѓердан Природен Камен Накит
  • -20%
  • -20%
Висок Квалитет на Женски Монистра со Отвори Кристал Женски Pendant Ѓердан за Жените Долг Ѓердан Природен Камен Накит

Висок Квалитет на Женски Монистра со Отвори Кристал Женски Pendant Ѓердан за Жените Долг Ѓердан Природен Камен Накит

DEN 720.96

Достапност
Производот е достапен


Драги пријатели, добредојдовте на ЛИНКОВИ продавница,можете да изберете било накит ви се допаѓа тука. можете да се меша со цел, да изберете боја ви треба.ако имате било какви прашања, можете да ме контактирате .Се очекува преку
-Коко
Висок Квалитет на Женски Монистра со Отвори Кристал Женски Pendant Ѓердан за Жените Долг Ѓердан Природен Камен Накит
Облик : Шарм ѓердан
Боја : Како што е прикажано на сл
Задоволството На Клиентите :
Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Превозот Услови : Превозот Време : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 работни дена по вашата исплата потврди.Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број по вашиот пакет е се испраќаат надвор.
Пакет : Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака
Испорака Метод : Кина, воздухот пост, Epacket,EMS(Мали цел); DHL(Биг Цел)
Оставете го вашиот повратните информации
1. Ако добиете и како нашите предмети,позитивните feeback е многу ценет и ви благодариме за вашата поддршка.
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни или неутрални,остатокот assuredthat ние се реши проблемот на најдобар начин.
пакет
Релативната Производ
Злато позлатен Природни Druzy US$ 9.90 /парче
1 PC природни сина боја US$ 7.50 /парче
1 PC природни кварцен камен US$ 7.50 /парче
Посебни Сјајна Титаниум US$ 5.80 /парче
Суровини Сини Кристал Аура US$ 6.50 /парче
1 Strand Јасно/ Роуз/ Gold/ US$ 10.50 /set
Хексагонални Призмата Дизајн Длабок САД$ 8.70 /парче
Природните бела Druzy Кварц US$ 7.50 /парче

Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Pendant Големина:
35*80mm
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
kejialai
Материјал:
Кристал
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
122-4832
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Стил:
Чешка
боја:
Како Што Сликите Покажуваат
Pendant Големина:
Околу 35*55мм
is_customized:
yes
Должина:
30 инчен

Производи во категоријата

2017 Мода Срцето Нерѓосувачки Челик Ѓердан Жените Златна Боја Ѓердан Божиќ Подарок Накит joyas acero inoxidable mujer

многу многу многу многу многу многу многу многуОпишетеМатеријал : Алуминиумски+КожаБоја : како на слика

WTN1099 трговија на Големо Мода ѓердан со природен камен pendant куршумформа pendant за жените накит за подарокТо

Име : Луксузни 18 K Злато Позлатен Циркон НакитМатеријал : Бакар+ААА Циркон Кристал+Злато Позлатен / Плати

99 / многу многупарчиња / многу10pcs Гроздобер Сребро Хипи Мир Знак Шарм Изјава Јака Ѓердан Долг Синџир на

Моден Фокс Ѓердан Викинг Метал Накит Foxes Pendant за Пријател Подарок Dropship28*38mmНие сме Фабрика...

Моден Ѓердан 100% Сосема Нов И Висок квалитет на Неговите посебен дизајн ќе направи да изгледате оригинал

100% Сосема Нов НакитМатеријал : 316 L не ' Рѓосувачки ЧеликPendant : 25mmТежина : 1016gЗмија Синџир : за 50cm (или Јаже и

добредојдовте на нашата продавницапроизводот се покаже ,едноставен, но вистински !​Ако имате било ка

Ве молиме да ги испечатите дел содржи вашите Банкарски Информации Откако заврши, вашата исплата ќе се о

Ние сакаме да ти даде сите клиенти голем купување искуство,ако имате било какви прашања во врска со наши

Хип Хоп златна боја Вештачки дијамант Главата Pendant Ѓердан За Мажи Луксузни 316 L не ' Рѓосувачки Челик Машк

Please wait...