0
clear
  • 1PCS DC 12V да 20000V Висок Напон Електростатско Sprayer Негативни Јони Генератор
  • -20%
  • -20%
1PCS DC 12V да 20000V Висок Напон Електростатско Sprayer Негативни Јони Генератор

1PCS DC 12V да 20000V Висок Напон Електростатско Sprayer Негативни Јони Генератор

DEN 373.44

Достапност
Производот е достапен

Влезен напон : DC 12 V Излезен напон : 15000 V-20000 V прилагодливи Номинална моќност : 5 W Монтажа дупка со дијаметар : 5mm Дупка центар растојание : 112mm Големина : 60*70*30мм Забелешка : Мала црвена и црна линија е текст, црвено е 12 V напојување позитивни текст, црна е негативен текст, густа црвена линија е висок напон, позитивен излез, дебела црна линија е висок напон негативни излез. Пакет : 1 PCS DC 12 V да 20000 V Висок Напон Електростатско Sprayer Негативни Јони Генератор

Кон својствата

Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Бренд Име:
SHANGSIMOUDLECX
Компатибилен:
Рачни Играч,Конзола За Игри,Kinect,PlayStation Move

Производи во категоријата

(Интегритет менаџмент прв клиент е нашата цел, бидејќи професионални толку сигурен, ние специјализиран

Aoweziic matériasprimas Co Ltd.= = sobre nós objetivonós somos о líder де mercado em soluções online distribuidores e БУМ.se você compra mais quantidade, por корист entre

(Интегритет менаџмент прв клиент е нашата цел, бидејќи професионални толку сигурен, ние специјализиран

Aoweziic matériasprimas Co Ltd.= = sobre nós objetivonós somos о líder де mercado em soluções online distribuidores e БУМ.se você compra mais quantidade, por корист entre

(Интегритет менаџмент прв клиент е нашата цел, бидејќи професионални толку сигурен, ние специјализиран

1 Влезен напон : V 2.05.0 V2 Излезен напон : 5 V3 Излезна струја : 2 A(max)4 PCB големина : 713mm5 SMD6 Конверзија ефикасност

Smart Електроника 10 PCS PL2303 PL2303 HX да USB UART TTL Кабел Модул 4p 4 pin RS232 Конвертор Сериски Линија Поддршка на Линукс,

(Интегритет менаџмент прв клиент е нашата цел, бидејќи професионални толку сигурен, ние специјализиран

Функција : 2насочно копче за модул2начин ПРЕДВОДЕНИ од модулотПолна Боја ПРЕДВОДЕНИ од МодулотIR приемн

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Употреба на високо квалитетни материјали, повеќе трајни

(Интегритет менаџмент прв клиент е нашата цел, бидејќи професионални толку сигурен, ние специјализиран

(Интегритет менаџмент прв клиент е нашата цел, бидејќи професионални толку сигурен, ние специјализиран

(Интегритет менаџмент прв клиент е нашата цел, бидејќи професионални толку сигурен, ние специјализиран

(Интегритет менаџмент прв клиент е нашата цел, бидејќи професионални толку сигурен, ние специјализиран

(Интегритет менаџмент прв клиент е нашата цел, бидејќи професионални толку сигурен, ние специјализиран

Опис На Производот1 ОПШТ ОПИСМ RT2881.E5 е мултицел LCD монитор Тој е дизајниран за поддршка на двојна / единст

Please wait...