0
clear
  • ZOKOL имајќи 51230 Удар Топката Имајќи 8230 150*215*50mm
  • -20%
  • -20%
ZOKOL имајќи 51230 Удар Топката Имајќи 8230 150*215*50mm

ZOKOL имајќи 51230 Удар Топката Имајќи 8230 150*215*50mm

DEN 1821.12
DEN 1384.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Капацитет На Моторот:
150*215*50mm
Број На Модел На:
51230
Бренд Име:
ZOKOL
Површина Грубост:
Ра 0.8
Структура:
Удар Топката Имајќи
Премази:
Масло
Материјал:
GCr15 Имајќи Челик
Спецификации:
150*215*50mm

Производи во категоријата

Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчист

Answer : ___________________________ Note : лежишта се двојно ред топката лого, имајќи челик, вкупната стапка по изгасне, ка

започнетекрајотПредмет : S687ZZ / 2 OS Керамички Топката ИмајќиМатеријал : не ' Рѓосувачки Челик 440 CПодмачку

Длабоко ритам топката лежишта еден ред Модел : 16007 ZZ Id (внатрешен дијаметар) / Понесе : 35 мм OD (надворешен д

МоделGEBK5 SГОЛЕМИНА(mm)d5D16Б8Нето Тежина : 0.044 килограмиМатеријалИмајќи челикDeliverydate37 Дена1)Вашата Повратна

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве моли

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , немојт

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве моли

Дветоп домување со топката имајќи го вметнете за спремензапланината инсталација. Setscrew заклучување јак

1 ПарЗапечатени Аголна Контакт ЛежиштаH7002 C2 RZP4DTA1 Пар DT Конфигурирате15mm X 32милиметри X 9*2mmP4 ABEC7 Суперпреци

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Опис : 636 ZZ 636 ZZ 6x22x7mm Мини Топката Имајќи Минијатурни Имајќи Длабока Ритам Топката ИмајќиМодел : 636 ZZКолич

Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки Купувачот треба да го врати производот во

започнетекрајотAXK Бесплатен Превозот 68052 RS БЛАГАЈНИЧКИТЕ 6805 61805 2 RS SI3 N4 хибрид керамички длабоко ритам т

Answer : ___________________________ Note : лежишта се двојно ред топката лого, имајќи челик, вкупната стапка по изгасне, ка

Si3n4 Керамички ТопкаЗапечатени Аголна Контакт ЛежиштаH7005 C2 RZP4HQ1велика британија25мм X 47mm X 12mm*22 ПАРЧИЊА Има

Тип : 6200 6210 Целосна Топката Силикон Нитрид Керамички ИмајќиВнатрешен / Надворешен Прстен : Силикон Нитр

Please wait...