0
clear
  • DC 12V LED Автоматско Исклучување На Лента ПИР Тело Инфраред Сензор за Движење Switch - L057 Нова жешка
  • -20%
  • -20%
DC 12V LED Автоматско Исклучување На Лента ПИР Тело Инфраред Сензор за Движење Switch - L057 Нова жешка

DC 12V LED Автоматско Исклучување На Лента ПИР Тело Инфраред Сензор за Движење Switch - L057 Нова жешка

DEN 226.08
DEN 158.00

Достапност
Производот е достапен

Боја : Како на сликата покаже Спецификација :
Префрлете го режимот : ПИР сензор
Откривање агол : 140 степен
Откривање на далечина : 1-3м
Услуга време : > 80000h
Боја : црна
вчитај : 2 A
Напон : 3-12 V
Големина : 19*11mm
Доцнењето : 15s
Инсталација : завртка инсталација Бела кабелот е позитивен electrode, Сива кабелот е негативен electrode. Долго е влезен кабел,краток кабел е излез. Внимание :
1.Не го инсталирајте на места со силен ветер и топлина за да се избегне било лажни предизвикувајќи
2.На температурата на работа треба да биде -5°C~40°C. во спротивно не можат да бидат лажни предизвикувајќи.
3.На сензорот не е водоотпорен; не ја инсталирате на било кое место со тешка вода и влага. Количина : 1 Pc Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме Пакетот вклучува : 1 Pc x Автоматско Исклучување На DC 12 V LED Лента ПИР Тело Инфраред Сензор за Движење Префрлате

Кон својствата

Напон:
12V
Бренд Име:
OOTDTY
Гаранција:
видете информации
Тип На Прекинувач:
Близината Префрлате
Број На Модел На:
видете информации
Карактеристики:
видете информации
Материјал:
Пластични
Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
видете информации

Производи во категоријата

Предмет Тип : Далечински Прекинувачи Растојание : Сертификација : CE,Ro Hs Карактеристики : 2 начин со далечи

Предмет Тип : Далечински Прекинувачи Растојание : Сертификација : CE,Ro HS Бренд Име : LIVOLO Карактеристики : д

Име На Производ Предизвика Електричен Прекинувач Модел Бр FA26 / 1 BEK Оценет Напон и Струја 6 A 250 VAC 5 E4 Големи

16 MM метал копчето со прстен светлина симбол на моќ со автозаклучување, ПРЕДВОДЕНИАвтозаклучување : се к

Име На Производ Воздушниот Компресор Switch Домување Материјал Пластични Главната Боја Црна, Црвена Макс

Тоа само ќе ве однесе 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.3) ве Молиме контактир

Предмет Тип : Далечински Прекинувачи Растојание : Сертификација : CE,Ro HS Бренд Име : Livolo Карактеристики : Д

Ние ќе ја испрати на предмети со 25days еднаш на плаќање е потврдено од страна на системот.За вашето задово

Плаќањето мора да се примени во рок од 10 работни дена од денот на аукција затворањеПревозот : 1 Ние брод н

ИСC702 SR11 Предмет Тип : Далечински Прекинувачи Растојание : Сертификација : CE,Ro Hs Карактеристики : 2 начин с

FetureКонтакт Оценка : 3А @120 VAC или 28 VDC (П Контакт)Електрични Живот : 30,000 се направи и да се прекине циклуси на

ЕУ Schuko Штекер Со 1 Банда Switch Wallpad Алуминиум Сатен Метал Панел 146*86mm 1 Банда 2 Начин Ѕиден Прекинувач со ЕУ Soc

Име На Производ За Контрола На Температурата Се Префрлите Предавателот Модел.Не F2000 Материјал Керамика,

Опис : Мерење на Откривање на далечина е 10 до 80 cmМаксимално дозволената Агол : > 40 °Напојување напон : 4.5 до

Производот е со англискиот јазик прирачник.Перформанси и карактеристики : Едноставна конструкција, сиг

2 SC3074 10 PCS2 SA1244 10 PCS Вкупно : 20 PCS2 Factory места , цената е прифатлива, квалитетот на прво место , нема причина вр

Име На Производ За Контрола На Температурата Се Префрлите Предавателот Модел.Не 711 / 35 L Материјал Керами

Ви благодариме !!!Карактеристики1) извор на Енергија пресврт врска заштита (DC); Пренапонска заштита ; 2) До

Welcom да XINA ЕЛЕКТРОНИКАВашето задоволство е наша извршувањеДоколку купите повеќе квантитет или други Ел

22mm мотор почнете да престанат да им помогнам на копчето префрлатеДел број : PM221 F11 ZE / Б / 12 V / S со симболИнс

DC5 V 2500 2000 1800 1024 1000 600 500 400 360 200 100 60 40 30 20 P / R OMRON Ротари Енкодер E6 B2 CWZ1 XМодел : E6 B2CWZ1 X Напојување напонот : DC5 V р

Please wait...