0
clear
  • М1 Сплит Иглички Cotter Иглички 304 од не ' Рѓосувачки Челик Види За Бендот Линк Cotter Иглички Алатка Поставите Часовничар Воч Поправка Алатки GBT/91
  • -20%
  • -20%
М1 Сплит Иглички Cotter Иглички 304 од не ' Рѓосувачки Челик Види За Бендот Линк Cotter Иглички Алатка Поставите Часовничар Воч Поправка Алатки GBT/91

М1 Сплит Иглички Cotter Иглички 304 од не ' Рѓосувачки Челик Види За Бендот Линк Cotter Иглички Алатка Поставите Часовничар Воч

DEN 354.72
DEN 337.00

Достапност
Производот е достапен


Објект : Подели Игли / Cotter Иглички
Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Стандард : GBT/91
Пакување : Пластична Кеса
Големина : М1

Кон својствата

Дијаметар:
M1X10, M1X12, M1X16, M1X20
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
DS001
Тип На Објект:
Иглички
Акции:
богатите
Потекло:
Кина
Услуга:
Пад на превозот
Големина:
M1

Производи во категоријата

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари M5 M5*18 M5x18 М5*20 M5x2

6(D)12(L)mm Имајќи Челик dowel pinНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата

2.5(D)22(L)mm Имајќи Челик dowel pinНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашат

6(D)45(L)mm Имајќи Челик dowel pinНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата

Нерѓосувачки Челик Еластична Сплит Pin големина : 3( г )20( L )mmНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полињ

Големина На DIN94 Сплит PinДетали За DIN94 Сплит PinИспорака На предмети ќе биде испратена до твојата адреса...

нерѓосувачки челик clevis Pin со глава, Рамна глава цилиндрични pin со дупкаНие имаме повеќе од 10 yeas искуство

2.55(D)15.8 mm нерѓосувачки челик dowel pinНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат с

2.5(D)10(L)mm Имајќи Челик dowel pinНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашат

Нерѓосувачки Челик Еластична Сплит Pin големина : 3( d )12( L )mmНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полињ

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари M3 M3*18 M3x18 M3*20 M3x20

1.85(D)15.8 mm нерѓосувачки челик dowel pinНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат с

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари M6 M6*12 M6x12 M6*16 M6x16

М8 нерѓосувачки челик clevis Pin со глава, Рамна глава цилиндрични pin со дупкаНие имаме повеќе од 10 yeas искуств

5(D)60(L)mm Имајќи Челик dowel pinНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари M3 M3*25 M3x25 M3*30 M3x30

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруариМ3*20 M3x20 M3*25 M3x25 M3

Предмет : Нерѓосувачки Челик Clevis Иглички М3 Со Главата Метрички Fastenerd = M3d1 = 1.6 1.74 mmdk = 4.7 5mmк = 1.5 mmLh = 1.6 mmДолж

Предмет : Нерѓосувачки Челик Clevis Иглички М5 Со Главата Метрички Fastenerd = М5d1 = 2 2.14 mmdk = 7.64 8mmк = 2 mmLh = 2.9 mmДолжи

Нерѓосувачки Челик Еластична Сплит Pin големина : 3( г )14( L )mmНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полињ

1.45(D)15.8 mm нерѓосувачки челик dowel pinНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат с

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари M3 M3*35 M3x35 M3*40 M3x40

3(Г)20(L)mm Имајќи Челик dowel pinНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата

2.95(D)15.8 mm нерѓосувачки челик dowel pinНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат с

Нерѓосувачки Челик Еластична Сплит Pin големина : 4( д )25( L )mmНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полињ

Please wait...