0
clear
  • Топката Капка Обетки За Жените Мода dangle Earring Изјава Brincos Шарм Накит Додатоци
  • -20%
  • -20%
Топката Капка Обетки За Жените Мода dangle Earring Изјава Brincos Шарм Накит Додатоци

Топката Капка Обетки За Жените Мода dangle Earring Изјава Brincos Шарм Накит Додатоци

DEN 154.56
DEN 124.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
50034
Бренд Име:
FASHIONSNOOPS
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Цинк Легура
Технологија:
Капка Обетки
Процесот:
моден обетки
Изработка:
топката обетки
планирам:
Обетки
проект:
свадба обетки
excogitation:
долги обетки
Атрибут:
бренд обетки
pohgq:
Жените Earring

Производи во категоријата

1.Име>> : Earring 2 Големина : 60 mm, со вкупна должина 3 Состојба : 1mm=0.0393 инчен или 1inch=25.4 mm 4.Материјал Павер Криста

Добредојдовте на ПотемнаКоличина : 1pairГолемина : како фотографијаМатеријал : СмолаБоја : како на сликата

Белешки : ①All производи се на вистинската слика ②We се мода накит додатоци фабрика, сите производи се со

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИANKA трендовски

Производ Стил : БАКНИ МЕ Црна Смола Кристали Монистра Tassel Обетки ОЛ Стил Фитили Долги Обетки за Жените М

Ново Утро Слава Цвет Дизајн Обетки Со Сини Камења во Злато и Црна Позлатен Елегантни Обетки Слава Цвет Д

[xlmodel][производи][44249][xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии[xlmodel][производи][44250]

Дали ќе го прифати капка shiping?А Да,ние прифаќаме пад на превозот.0 или повеќе од слободни Fed Ex!3, Обичај & тр

Превозот1.Бесплатен превозот : Ние испрати производи од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail.

ПакетНакит ќе дојде со подарок кутијаПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ ЗА ЕВАЛУАЦИЈА1.Ако не сте задоволни со нашата

КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ Стил : мода накит обетки Материјал : еколошки бакар, 18k вистински златен ил

легура multicolor смола овална Три полукружна дрво обеткиголемина : 4*3cmтежина : 6.5 gТопла продадеСкок Точка Ст

Голема Промоција Зголеми Флорални Стил Мода Дама 925 Сребро Обетки трговија на Големо Жените Earring EH000049 Пр

Бесплатен Превозот Цветен Шампањ Капка Обетки Деверуша Подарок Сјајна Simple Wedding Капка ОбеткиИме : Пад Earri

1.Цел Слободни Економски Превозот (2060 Дена)2.Цел > 5 ДОЛАРИ Слободен Стандард за Испорака (1530 Дена ) 3.Цел > 5

GAOLA Цвет Циркони Сјајна Јасно Dangle Обетки рачно изработени Накит Свадба Обетки Долги Обетки За Жените GLE65

Please wait...