0
clear
  • Новиот Бесплатен превозот 50pcs/многу рѓа freel пиење слама за гимнастик од не ' рѓосувачки челик 304 дијаметар 10мм должина 267mm 10.5 инчен
  • -20%
  • -20%
Новиот Бесплатен превозот 50pcs/многу рѓа freel пиење слама за гимнастик од не ' рѓосувачки челик 304 дијаметар 10мм должина 267mm 10.5 инчен

Новиот Бесплатен превозот 50pcs/многу рѓа freel пиење слама за гимнастик од не ' рѓосувачки челик 304 дијаметар 10мм должина

DEN 1896.00
DEN 1706.00

Достапност
Производот е достапен


'рѓа слободни од не' рѓосувачки челик 304 пиење слама
големина
должина 267mm дијаметар 10мм
мазна завршува
сјајна полски

Кон својствата

Тип:
Бар Додатоци
Количина:
>5
Број На Модел На:
ws04001
сертификација:
CE / ЕУ
Функција:
Еко-Пријателски
Бар Додатоци Тип:
пиење цевчиња
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
WOWSHINE
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

љубезно потсетник : вистински слама фото како оваа (мали stripple боја )големина : 22.523cm долго , 0.7 мм надворешн

Вие сте нарачување сет од 3 обоени Pyrex директно стакло цевчиња+1 слама почиста четка На располагање се сл

КВАЛИТЕТОТ BOMBILLA СЛАМА : Нерѓосувачки Челик Bombilla Слама одлични за пиење вашиот Yerba Колега, лабава лист ча

линк1 ø6215mm свиткана 400 (100pcs жолта боја 150 на други нерѓосувачки челик бои ) 2.WS05004 ø8215mm права (во оригинал ср

100pcs / многу не ' Рѓосувачки Челик Пиење Цевчиња+Чистење со Четка за Обновливи Ширевте Наведнуваат Метал

Име : Уметност цевчиња Предмет : 71036 Количина : 50 PCS / SET Спецификации : Висок 260 MM, пречник од 6 MM Материјал :

'РЃА СЛОБОДНИ од не' рѓосувачки челик 304 пиење сламаГОЛЕМА ГОЛЕМИНАДИЈАМЕТАР 10ММ ДОЛЖИНА 267 MMмазна заврш

Ние ќе брод вашата нарачка од FEDEX или upsотМожете да ја добиете вашата цел во 712days по вашата исплатаБило ка

Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригинално

100 Pc / Многу Обновливи Biodegradable Distored Боја Пијалаци Тешко Пластична Лента за пиење Цевчиња Со 1 Бесплатно Сл

Опис100% Сосема Нов!!!Боја : NarturalДимензии : Должина 23cm Дијаметар 0.81cmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

Спецификации : Материјал : Нерѓосувачки ЧеликГолемина(L*W) : Прибл.15.8 * 2.1 cmПакет се вклучени : 1 Buc X Чај Bombilla

4 Pcs Пиење Слама Обновливи Цевчиња Почиста Четка Поставите Еко Пријателски Метал СламаМатеријал : 18 / 10 Н

WOWSHINE Нови Шарени не ' Рѓосувачки Челик 304 Пиење Цевчиња 50pcs / многу Должина 267mm Свиткана машина за миење Са

100pcs / многу не ' Рѓосувачки Челик Пиење Цевчиња+Чистење со Четка за Обновливи Ширевте Директно Метал Сла

КАРАКТЕРИСТИКИ : AYMENT : 1 Alipay е прв метод на плаќање, ако треба и други начини на плаќање PLS контактирајте с

Бамбус матични печати Biodegradable и compostable Пакување од 100 цевчиња Направени со храна безбедно мастило Мерка 7

Драг Пријател,Ова е печатење слама ,производство на начин е различна од stripple пластични слама .Исто така

100 Pcs Млеко Чај Слама Обновливи Дијаметар 12mm Сок Пиење Цевчиња Почиста Четка Висок Квалитет на Еко Прија

8ММ*215mm*0.55 mm80pcs на овој линкне ' рѓосувачки челик 304 пиење сламахрана одделениесјајна надворголема количи

100 Pcs Пиење Слама Обновливи Цевчиња Почиста Четка Поставите Еко Пријателски Метал СламаМатеријал : 18 / 10

Please wait...