0
clear
  • Ново 1 25мм Прилагодливи Пред Нога Штипки FootPegs подложка за нозе Универзален Мотор
  • -20%
  • -20%
Ново 1 25мм Прилагодливи Пред Нога Штипки FootPegs подложка за нозе Универзален Мотор

Ново 1 25мм Прилагодливи Пред Нога Штипки FootPegs подложка за нозе Универзален Мотор

DEN 2340.48

Достапност
Производот е достапен


Резервни 100% Сосема Нов и Висок квалитет
Материјал : Алуминиум
Позиција : Предната
Боја : Црна
Големина : 25mm (може да се вклопат 25мм)
Fitment :
Универзална нога штипки
ЗАБЕЛЕШКА : Овие Автопат штипки овозможи велосипедисти опсег на приспособување дека не е можно со други менгеме-стил на автопат штипки. На форумот може да се ротира 360° во 7"дијаметар на круг да се приспособат на високи ,кратко ,или просечните висини, велосипедисти .Овие може да биде инсталиран на секој круг цевки рамки или мотор чувари),но тоа е важно да се има во предвид дека footpeg себе ќе заврши нормално на лента на која е монтиран
Оваа точка е повеќе апликација производ . тоа не е специфична апликација производ. Тоа ќе се вклопи во повеќе мотоцикли отколку што hace тоа наведени за да се вклопи тука . ако сакате да се купи овој за некоја апликација што не е lited во тоа ,ве молиме контактирајте со нас пред купување на еден за да дознаете дали тоа ќе се вклопи во вашиот мотоцикл
ПАКЕТ СЕ ВКЛУЧЕНИ :
Еден Пар Нога штипки Планината(Како на Сликата Прикажани) вашите нарачки ќе биде предаден во рок од 24 часа, ние ќе ги провери секоја точка и пакет нив и пред пратката. превозот време варира од различни земји и differenct превозот метод. ние ќе го одбележи пакет како дар и да го покаже на ниска вредност на фактура да се обиде да избегне данок проблем. Но, ве молиме љубезно се напомене дека треба да се преземат на данок кога тоа се случува. ако стоката сте примиле е избега, а не како што е опишано, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас за решенија во рок од 7 дена ви ги доби. враќање за замена или рефундирање е достапен откако ќе ја потврди истата. Ве молиме љубезно се забележи дека, во замена или рефундирање ќе се случи по приемот на врати стоката. ве молиме љубезно ни даде шанса да се направи ситуација во право за вас пред да замине на негативен фидбек. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е она што го барате. Ве молиме љубезно ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и предмети. Ако имате било какви проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред да замине на негативен фидбек. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми.

Кон својствата

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Име На Модел:
нога штипки
Бренд Име:
stenzhorn
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Должина:
8cm
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Објектот Висина:
4cm
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Тежина:
400g

Производи во категоријата

Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки Кочница ди

Ве молиме Осигурајте се дека Вашиот Мотор е во нашите компатибилност.Пред накладките За ХОНДАОпис : Condito

ЗАSUZUKI УЛИЦА ВЕЛОСИПЕДИGSF 600 S / K Разбојник (20002004)GSX 600 С Катана (19982006)SFV 650 К / L Gladi(20092013)SV 650 (19992013DL 650 VStrom (20042013)G

ОДГОВАРА ЗА ХОНДА : CB 400 0405 РVRX 400 Т Р 96CB 500 0407 РCBF 500 04 РCB 600 ПРЕПРАТЕНА 9800 РCB 600 FY 0012 РCBF 600 N8 / N9 0809 РCBF 600 S4 / S5 / S6 0

Не двоумете се да ни email ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот.Ние покажа на превозот врем

• Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.Гаранција :

Добредојдовте На Arashi Официјалната Продавница Карактеристики: Пред летачкиот диск rotors се изградени од

Опис на производот Тема : Состојба : 100% Сосема Нов Завртки дупка : 5 Материјал : 420 нерѓосувачки челик Висо

Накладките Сет100% Сосема нов.Боја како на сликата Цената за поставување(2 парчиња) ОДГОВАРА ЗА KAWASAKI : EN 650 A

за ве Молиме да се Осигурате Вашиот Мотор е во нашите компатибилност.Пред накладките За ХОНДАОпис : Conditon

ЗАЈАМАХА АТВYXR 700 С Носорог (Сите Модели) (20082014)НОСОРОГ YXR 700 FHX / FDUX / FSEPX / FSEPX2 / FSPX / FXGR / FXR (2008)НОСОРОГ YXR

Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Се враќа : Ние да се потрудиме да им

* Овие сопирачки се погодни за општи или комунални употреба Ако не го добиете вашиот објект на време, ве

Опис на производот Тема : Состојба : 100% Сосема Нов Завртки дупка : 5 Материјал : 420 нерѓосувачки челик...

НИ 13.99 / пар НИ 4.23 / пар НИ 6.21 / парче НАС 1.28 / парче НАС 3.69 / парче НАС 6.98 / set НИ 5.88 / set НИ 2.69 / пар НИ 1.97

Conditon : Резервни 100% НовиВисок Квалитет На ИзградбаБоја : ХромМатеријал : Алуминиум и Црна ГумаБез инстали

Please wait...