0
clear
  • MR985032 МАПАТА Сензор За Мицубиши Lancer Colt Cedia Galant Мираж VI 1,1 1,3 1,5 0261230118 0 261 230 118
  • -20%
  • -20%
MR985032 МАПАТА Сензор За Мицубиши Lancer Colt Cedia Galant Мираж VI 1,1 1,3 1,5 0261230118 0 261 230 118

MR985032 МАПАТА Сензор За Мицубиши Lancer Colt Cedia Galant Мираж VI 1,1 1,3 1,5 0261230118 0 261 230 118

DEN 815.52
DEN 726.00

Достапност
Производот е достапен

2010- За МИЦУБИШИ LANCER Салон (CY/Z_A) 1.
Гаранција :
Секој објект е строго се тестираат пред пратката. Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме.3 ,инжинерство : 4 A90 70 95 1332 06.5 ,инжинерство : 4 A91 80 109 1499 03. Овие трошоци се на купувачите одговорност Пред потпишување на пакет, ве молиме проверете за да бидете сигурни дека производот не е оштетени за време на транспортот и дали производот е во тоа. Ако овој објект е во вашиот поседување повеќе од 14 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Ако не е, ве молиме да одбие да го потпише. Објектите се оправдани ослободени од дефекти за 12 месеци од денот на понудата. Треба да се прати на предмети назад кон нас, и да ги плати се врати превозот надомест. Ќе се смета денот на приемот на правото на производот колку што потпиша parce
Превозот И Испорака На Време
Се Врати И Повратни Информации
.2006 За SMART FORFOUR (454) 1.5 ,инжинерство : 4 A91 80 109 1499 02.5 2008 година - За МИЦУБИШИ GALANT FORTIS SPORTBACK 1.5 Bifuel ,инжинерство : 4 A91 80 109 1499
01.2006 За SMART FORFOUR (454) 1.3 2004-2012 За МИЦУБИШИ МИРАЖ VI 1.1 ,инжинерство : 3 A91 55 75 1124 06.2012 За МИЦУБИШИ COLT VI (Z3_A, Z2_A) 1.033) 47 64 1124 01.5 2004-2012 За МИЦУБИШИ МИРАЖ VI 1.2006 За SMART FORFOUR (454) 1.
JJ Autoparts
Детали За Производот
MR985032 МАПАТА Сензор За Мицубиши Lancer Colt Cedia Galant Мираж VI 1,1 1,3 1,5 0261230118 0 261 230 118
Апликации : 2008 - За МИЦУБИШИ CEDIA 1.
Наплата & Враќање :
Ќе има 14 дена за да се врати од денот таа е примена. Ве молиме контактирајте со нас на 14 дена.2012 За МИЦУБИШИ COLT VI (Z3_A, Z2_A) 1.5 Bifuel ,инжинерство : 4 A91 80 109 1499 06. Можете исто така да одберете да ги имате замена
Увозни Давачки :
Треба да проверите со вашиот царинската испостава за да дознаете што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување на Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.5 ,инжинерство : 4 A91 80 109 1499
06.2012 За МИЦУБИШИ COLT VI (Z3_A, Z2_A) 1. Ние ќе ви испратиме замена по добиете пакет. Ако објектите се оштетени или делумно се погрешни,ве молиме контактирајте со нас.2009 За МИЦУБИШИ COLT CZC Кабриолет (РГ) 1.2006 За SMART FORFOUR (454) 1.2008 - За МИЦУБИШИ LANCER Салон (CY/Z_A) 1. Ние ќе рефундирање на дека по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени. Се надевам дека ќе може да се разбере.2008- За МИЦУБИШИ LANCER SPORTBACK (CX_A) 1.1 2004-2012 За МИЦУБИШИ МИРАЖ VI 1.2006 За SMART FORFOUR (454) 1.5 80 109 1499 10.2010- За МИЦУБИШИ LANCER SPORTBACK (CX_A) 1.032) 80 109 1499
Нашите Услуги :
Еден на еден професионален продажните услуги на клиентите 12 месеци гаранција на Нафта Сензори за Притисок и услуги за постојан на советување имаме професионална сообраќајно претпријатие, од производство до дестинацијата добра услуга за вас, Ние може да обезбеди професионална ОЕМ и ODM.

Кон својствата

Повторливост:
Цела Апсолутен Сензор За Притисок
Тип:
Внесувањето Воздух Сензор За Притисок
Стил:
Varistor Тип
Мерен Опсег:
МАПАТА СЕНЗОР
Hysteresis:
Цела Апсолутен Сензор За Притисок
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Чувствителност:
МАПАТА СЕНЗОР
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал
Бренд Име:
YAOPEI
линеарна:
Цела Апсолутен Сензор За Притисок
Резолуција:
МАПАТА СЕНЗОР
боја:
како Слика
Другиот Дел Број 1:
0 261 230 118, Г-ДИН 985032, MN 195775
Производителот Дел Број:
0261230118, MR985032, MN195775
Состојба:
Нови
Тип:
МАПАТА СЕНЗОР

Производи во категоријата

Висок Квалитет 0610 ЗА HUMMER H3 ПРЕД ЛЕВО ВОЗАЧОТ СТРАНА YAW ABS Стабилизатор СЕНЗОР 15096372003 15096372Производот Се По

НОВА Високо Квалитетна Нафта Ниво Сензор За Ауди А3 А4 A6 A8 TT Q7 06 E907660 94860615000 06 E 907 660Fitment Детал на сликатаДоб

5 WK96819 22365AX000 Нова МАПА Сензор Одговара За Nissan MICRA IV K13 1.2 ЗАБЕЛЕШКА (E11) 1.4 Внесувањето Воздух Сензор за Прит

●Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.Превозот и и

Ве Молиме имајте на ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате Ако не сте сигурни, pl

Ве Молиме имајте на ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате Ако не сте сигурни, pl

Притисок Switch Притисок Valva Трансдуцерот Притисок на Маслото се Префрлите на Гориво Притисок Сензор Дел б

Состојба : Висок Квалитет , Бренднови , 100% фабрика тестирани Пакет се Вклучуваат : 1 X компјутери Број на С

Ние сме тука и да се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат

Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи / да

Ова ги поставил темелите за подоцна FONAN 's технологија на производство раст E спецификации!!!!!МНОГУ ВАЖНО!

4 L 4 Cyl DOHC 16 V SMPI, 4Spd.4 L 4 Cyl DOHC 16 V SMPI, 4Spd.4 L 4 Cyl DOHC 16 V SMPI, 5брзини мануелен КОНВЕРТИБИЛНА Туринг 2001 година За Chrysler

Пие И Време На Испорака1.Ние брод во светот2.Ние секогаш се задржи повеќе од 98% предмети во парк, ова се ос

Ве Молиме имајте на ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате Ако не сте сигурни, pl

Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на б

Висок Квалитет Бренднови 100% фабрика тестирани Дел Број : 96417830 25184082 Fitment : Chevrolet Aveo 5 1.8 L DOHC 1796 cc 89 k W 121 PS 20072008

Ве молам, разберете дека превозот и ракувањето такса не се враќа Врати објектот има да биде нов, unworn и во

0 D (СУМ,AS) 103 KW / 140 PS 3.2011 За AGRALEDEUTZ V6 3.3 JTD Дизел FWD 04 / 2002 08 / 2006 За FIAT DUCATO Автобус (244, Z_) 2.8 JTD 4x4 Дизел AWD 07 / 2002 08 / 200

Пие И Време На Испорака1.Ние брод во светот2.Ние секогаш се задржи повеќе од 98% предмети во парк, ова се ос

Во помеѓу години, Гдин Лиу е комуникација со меѓународно познати претпријатија на автоделови.Зошто тре

Please wait...