0
clear
  • Алкохол-Слободен Боја на Косата Боење Креди Погодно за Привремен Супер DIY Боја на Коса Боја Шарени Креда Лесно Да се Примени или се Мијат
  • -20%
  • -20%
Алкохол-Слободен Боја на Косата Боење Креди Погодно за Привремен Супер DIY Боја на Коса Боја Шарени Креда Лесно Да се Примени или се Мијат

Алкохол-Слободен Боја на Косата Боење Креди Погодно за Привремен Супер DIY Боја на Коса Боја Шарени Креда Лесно Да се Примени

DEN 105.60
DEN 100.00

Достапност
Производот е достапен


[relateproductdetail/]
Формулација : Креда Тип : Set/Комплет
Сенка : Шарени Карактеристики : Алкохол-Бесплатно
Косата Тип : Сите Типови Коса Пол : Унисекс
Опис :
Привремена Боја на Косата Креда & пенкала, Престојуваат Моќ До Два Дена; Лесно Да се Применуваат, нема хаос, изградена во пломби, работи на сите коса. Боја Мие Надвор Лесно Со Шампон.
Не-токсични, Нема да и Наштетат На Вашата Коса.(Особено Не 2-4 Амино Бензен Метил Етер Кои Се Одржуваат Во Повеќето Коса Багрила И Можат Да Предизвикаат Рак.
Боја : вкупно шест бои
Не : тоа е подобро да се користи еден-за време на еден ден.Тоа е, исто така, подобро да се направи вашата коса влажно кога ќе го користите.
1 x Погодно за Привремен Супер Коса Боја Шарени Креда
[relateproductdetail/]

Кон својствата

Бренд Име:
SANGEMAMA
Број На Модел На:
Боја На Коса
Количина:
Како што е прикажано
Состојка:
креда
НЕТО-WT.:
316g
Тип На Објект:
Боја На Коса

Производи во категоријата

Спецификации : Лесно да се чисти, нема остатоци!Привремено губење на боење стил восок.Промена на бојата

Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продав

KERTILLA FR Професионални Трајна Боја на Косата Крем Боја на Косата Нетоксични DIY Коса, Восок Кал Боја Крем Си

Најдобро Продаваните Мода 6 / 12 / 24 / 36 Бои иглички Нетоксични за Привремен Пастелни Губење на Плоштадот К

Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Листата На Желби,Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Про

7 Бои Боја на Косата Восок Sliver Сива Коса, Боја Крем Еденвреме DIY Моделирање Кал Harajuku Привремена Боја на Ко

Ве молиме да Пребарувате во нашата продавница!!!НОВИ И СТАРИ КЛИЕНТИ!Секој производ можете да кандидату

7 Боја Привремено Губење на Боја Крем DIY Бабата Сива Боја на Косата Восок Кал Harajuku Стил на Косата, Боење, М

Please wait...